fantasybook.jun.pl Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Wampirzycaaaa
2012-07-23, 14:53
Szamanka od Umarlaków
Autor Wiadomość
Wampirzycaaaa 

Pomogła: 4 razy
Wysłany: 2012-03-12, 15:24   Szamanka od Umarlaków

Medium ma w życiu przerąbane.
Medium, które nie chce być medium, ma przerąbane w dwójnasób.
Medium bez powołania, za to z awersją do duchów, ma przerąbane wzdłuż, wszerz i naokoło.

Ida Brzezińska świetnie wie, czego chce: normalnego życia. I gdyby to od niej zależało, w jej rodzinie na pewno nie byłoby ojca maga, matki czarownicy, babki jasnowidzki ani ciotki medium. Ani bez mała dwudziestu pokoleń podobnych wariatów. Tymczasem jednak – o, zgrozo - są. A geny sumiennie robią swoje, obdarzając Idę równie nadprzyrodzonym co niepożądanym szóstym zmysłem. Do tego jeszcze wredny, podły Pech o sadystycznych skłonnościach z upodobaniem krzyżuje jej plany, wpycha w szpony apodyktycznej ciotki, nęka stałą obecnością umarłych i wplątuje w aferę, od której na kilometry czuć pieprzem i imbirem – zapachem czarnej magii. Postawmy sprawę jasno - Ida nie ma Pecha. To Pech ma Idę.
Ostatnio zmieniony przez Wampirzycaaaa 2012-07-23, 14:52, w całości zmieniany 2 razy  

REKLAMA 

Pomogła: 4 razy
Wysłany: 2012-03-13, 16:52   

Ostatnio zmieniony przez BlackVampire 2012-07-23, 14:52, w całości zmieniany 2 razy  

BlackVampire 
Władca Ciemności

Pomogła: 1 raz
Wysłany: 2012-03-13, 16:52   

Jestem tej książki ciekawa, więc jak tylko pojawi się w bibliotece to na pewno ją z ciekawości wypożyczę.

Nephilim 

Wysłany: 2012-07-20, 16:56   

Gdy przeczytałam te zdania "Medium ma w życiu przerąbane.
Medium, które nie chce być medium, ma przerąbane w dwójnasób.
Medium bez powołania, za to z awersją do duchów, ma przerąbane wzdłuż, wszerz i naokoło." i "Ida nie ma Pecha, to Pech ma Idę" pomyślałam, że ta książka może być fajna. Wzięłam, przeczytałam i stwierdziłam, że nie zawiodłam się na moim przeczuciu. Czyta się ją łatwo, szybko, historia ciekawa, pełna zwrotów akcji. Z niecierpliwością będę czekać na dalsze losy Idy :)
Minusem jest to, że początkowe strony niezbyt zachęcały do dalszego czytania, ale akcja szybko się rozwinęła. Szkoda, że autorka umieściła zbyt mało opisów nauki Idy, pozostał niedosyt.
Ogólnie rzecz biorąc spokojnie mogę polecić tę książkę.

Odpowiedz do tematu