fantasybook.jun.pl Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Aniolec
2012-08-31, 15:00
Ankieta: Czy chcemy wydawnictwo "Fabryka Słów"?

Czy chcesz żeby na forum powstała zakładka wydawnictwa "Fabryka Słów"?
Tak
70%
 70%  [ 7 ]
Nie
30%
 30%  [ 3 ]
Głosowań: 10
Wszystkich Głosów: 10

Autor Wiadomość
Wampirzycaaaa 


Pomogła: 4 razy
Wiek: 28
Dołączyła: 15 Wrz 2011
Posty: 1295
Skąd: Londyn/Gdynia
Wysłany: 2012-04-07, 22:22   Ankieta: Czy chcemy wydawnictwo "Fabryka Słów"?

Ankieta zostanie zamknięta kiedy odpowie przynajmniej 15 użytkowników.
_________________

 
 
 
REKLAMA 


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 01 Cze 2011
Posty: 1050
Wysłany: 2012-04-07, 23:18   

 
 
 
Kinia;) 



Dołączyła: 01 Cze 2011
Posty: 1050
Wysłany: 2012-04-07, 23:18   

Szczerze pisząc nie słyszałam chyba o ani jednej książce tego wydawnictwa. A nie łatwiej zamiast ankiety po prostu zrobić kilka tematów o książkach stamtąd w dziale ,,Inne'' i zobaczyć, czy ktokolwiek będzie się w nich udzielać ? Bo jeżeli się nagle okaże, że nikt w nich nic nie pisze, to zakładanie całej zakładki będzie bez sensu chyba...
 
 
Wampirzycaaaa 


Pomogła: 4 razy
Wiek: 28
Dołączyła: 15 Wrz 2011
Posty: 1295
Skąd: Londyn/Gdynia
Wysłany: 2012-04-07, 23:28   

Niby łatwiej ... ale Aniolec zażyczyła sobie ankiety xd Ogólnie kilka z ich książek mamy w "pozostałe" no i szczerze ... nikt się nie udziela ... No ale cóż ... ja jestem za prawie każdym ulepszeniem na forum, wiec moje zdanie się nie liczy xd
_________________

 
 
 
Aniolec 



Pomogła: 2 razy
Wiek: 91
Dołączyła: 27 Sty 2011
Posty: 1209
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2012-04-08, 00:32   

Powiedziałam o ankiecie bo mnie cisnęłyście. A uważam to samo co Kinia, że trzeba to sprawdzić w innych i pisałam o tym bo nie warto zakładać nowego działu jak się nikt nie będzie udzielał ;)
_________________
❒ Taken ❒ Single ✔Waiting for 8 husbands
 
 
Nephilim 


Dołączyła: 18 Lip 2012
Posty: 29
Wysłany: 2012-07-18, 19:10   

Zagłosowałam na "tak", ponieważ przeczytałam kilka książek z tego wydawnictwa i jestem z niego bardzo zadowolona. Biorąc książkę z tego wydawnictwa, wiem że dobrze wybrałam. Rejestrując się tutaj dziwiłam się, że "Fabryka Słów" nie została uwzględniona, mam nadzieję, że się to zmieni :)
_________________
"Podszedł do fotela i podniósł misia. Tak jak się spodziewał, za pluszakiem leżały naboje kaliber dziewięć milimetrów. Zawartość całego magazynka plus jeden. Niedźwiadek znał się na rzeczy."
 
 
Katherine. 
Księżniczka Fantasy


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 20 Mar 2011
Posty: 502
Skąd: Gdańsk
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2012-07-19, 14:37   

Od biedy można założyć ;p. Fabryka słów ma jednego dość sławnego i w dodatku polskiego pisarza : Jacka Piekare. W dodatku te wydawnictwo zaraz będzie wydawało książkę (o ile już nie jest wydana) "Nadciąga burza" z czego co pamiętam (aczkolwiek mogę się mylić) że parę osób z tego forum było ciekawych tej książki i co po niektórym podobała się też okładka (osobiście uważam ,że te wydanie ma wyjątkowo obrzydliwe okładki). To może być coś obiecującego. Jest tam parę ciekawych wbrew pozorom i dość popularnych książek jak np. "Szamanka od umarlaków" "Siewca wiatru" seria Piekary "Miecz aniołów" i tak dalej. Na pewno znajdzie się młodzież, która lubi książki tego wydawnictwa, może i nas kiedyś zachęci do przeczytania którejś z nich.
_________________
"a pozytywka wciąż tęsknie tańczyła dźwiękiem"
 
 
 
hello heaven. 
Nieśmiertelny Czytelnik


Wiek: 29
Dołączyła: 25 Lip 2011
Posty: 322
Wysłany: 2012-07-20, 20:28   

Hmm to jak w końcu robimy? Ankieta jest już dość długo i nie sądzę, żeby zagłosowało jeszcze pięciu użytkowników. Większość jest za tym, żeby utworzyć nowy dział. Więc?
_________________
    you are the smell before rain

    you are the blood in my veins.
 
 
Wampirzycaaaa 


Pomogła: 4 razy
Wiek: 28
Dołączyła: 15 Wrz 2011
Posty: 1295
Skąd: Londyn/Gdynia
Wysłany: 2012-07-20, 20:58   

hello heaven., jestem jak najbardziej za, ale jest mały problem. Grafik zrobił sobie długie wakacje.
_________________

 
 
 
Aniolec 



Pomogła: 2 razy
Wiek: 91
Dołączyła: 27 Sty 2011
Posty: 1209
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2012-07-20, 21:27   

A ja dalej nie jestem przekonana. Fabryka słów to jest znane wydawnictwo, ale bardziej popularne i czytane książki wśród użytkowników tego forum są te których działy mamy. I ja bym była za tym by ktoś kto odpowiada w ankiecie na tak to przeczytał jakąś książkę bo argument Katherine, że może jak by był dział to by zachęciło do przeczytania jakiejś książki jest dla mnie marny, gdyż tak samo może zachęcić do przeczytania pojedynczy temat w Innych. I wgl mamy działy które miały poparcie by założyć a jakoś nikt tam nie postuje (Saga o ludziach lodu , Pieśń lodu i ognia). Już lepiej jak się ogarnie i zrobi pojedyncze subfora do konkretnej serii w "Innych wydawnictwach".
_________________
❒ Taken ❒ Single ✔Waiting for 8 husbands
 
 
hello heaven. 
Nieśmiertelny Czytelnik


Wiek: 29
Dołączyła: 25 Lip 2011
Posty: 322
Wysłany: 2012-07-20, 23:28   

Aniolec, jak tam chcesz, ale teraz mi tu cuchnie lekceważeniem użytkowników. Nie byłaś przekonana, więc Wampirzycaaaa zrobiła ankietę. Mimo, że zdecydowana większość jest na tak, Ty nadal obstawiasz przy swoim. A co szkodzi założyć nowy dział? Forum cały czas stoi w miejscu i nie posuwa się do przodu. Zakładając nowy dział nic nie tracisz, a możemy jedynie zyskać. Z doświadczenia wiem, że jeśli użytkownicy widzą, że na forum od dawna nic nowego się nie dzieje, to po prostu się nie udzielają. Tak więc, Aniolcu, pomysł, czy chcesz, żeby forum się jakoś rozwijało, czy stało w miejscu i powoli wymarło.
_________________
    you are the smell before rain

    you are the blood in my veins.
 
 
Aniolec 



Pomogła: 2 razy
Wiek: 91
Dołączyła: 27 Sty 2011
Posty: 1209
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2012-07-20, 23:34   

Dobra, jak tam chcecie. Załóż.
_________________
❒ Taken ❒ Single ✔Waiting for 8 husbands
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama