fantasybook.jun.pl Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Życzenie
Autor Wiadomość
Bliss 


Wiek: 26
Dołączyła: 07 Kwi 2011
Posty: 33
Skąd: Tarnów
Wysłany: 2011-04-26, 11:23   Życzenie



Olivia Larsen rozpacza po śmierci bliźniaczej siostry Violet… aż do chwili, gdy na progu jej nowego domu w San Francisco zjawia się piękna, tajemnicza suknia. Nie tylko wygląda magicznie, ale i ma czarodziejską moc. Potrafi spełnić jedno życzenie Olivii, ona zaś nie pragnie niczego innego, jak tylko powrotu siostry z zaświatów. Mając znów Violet u swego boku, otrzymuje wraz z siostrą drugą szansę na życie. Wkrótce okazuje się, że obie siostry mają jeszcze do dyspozycji dwie suknie – i zostały im jeszcze dwa życzenia. Lecz czary nie mogą rozwiązać wszystkich problemów. Olivia jest zmuszona stanąć twarzą twarz ze swymi demonami, aby nauczyć się znów śmiać, kochać i żyć.

Fajna książka, trochę denerwowała mnie ta krawcowa, taki tupet miała. No i rodzice Olivii, w ogóle się nią nie interesowali. Ale oczywiście pod koniec wszystko się zmieniło. Książka warta polecenia. Druga część z cyklu ma w Polsce wyjść pod tytułem "Złudne marzenia".
_________________

 
 
REKLAMA 


Dołączyła: 27 Sty 2011
Posty: 1209
Wysłany: 2011-06-29, 16:30   

 
 
Aniolec 



Pomogła: 2 razy
Wiek: 91
Dołączyła: 27 Sty 2011
Posty: 1209
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2011-06-29, 16:30   



Zagadkowa przeszłość. Przejmująca samotność.
Trzy życzenia, które mogą odmienić życie

Hazel Snow od zawsze była sama. Adoptowana jako niemowlę, wędrowała od jednej rodziny zastępczej
do drugiej. Nigdy nie miała swojego miejsca na ziemi,
nie wiedziała, skąd pochodzi i kim tak naprawdę jest. Kiedy zatem dostała trzy olśniewająco piękne magiczne sukienki
i szansę, by spełnić swe najgłębsze życzenia,
nie zastanawiała się długo. Wiedziała, że chce poznać matkę…
Przeniesiona w czasie osiemnastoletnia Hazel zaczyna wieść drugie, alternatywne życie – u boku matki, której dotąd nie znała. W ciągu niezwykłego, cudownego lata odnajduje dom, zakochuje się i zawiera całkowicie nieoczekiwaną przyjaźń. Czy jednak dążenie do odkrycia przeszłości
na zawsze odmieni jej przyszłość?

Nie ciągnie mnie do tej serii ale to może przez magiczne sukienki :P Ciężko mi po prostu sobie wyobrazić że dostanę sukienkę i ona spełni moje życzenie xD
_________________
❒ Taken ❒ Single ✔Waiting for 8 husbands
 
 
Lisa

Dołączył: 06 Lip 2011
Posty: 41
Wysłany: 2011-07-06, 22:01   

Książka 'Życzenie' super. Nie wiem jak 2 część, bo nie czytałam, ale mam zamiar. Niestety nie widziałam 'złudnego marzenia' w księgarniach :(
_________________

 
 
Wampirzycaaaa 


Pomogła: 4 razy
Wiek: 28
Dołączyła: 15 Wrz 2011
Posty: 1295
Skąd: Londyn/Gdynia
Wysłany: 2012-07-21, 02:46   

Nie, nie, nie. Szkoda, że nie zrobili różowej sukienki, byłoby jeszcze bardziej suodko. To teraz są magiczne sukienki, tak? A co się stało z złotymi rybkami i wróżkami? Czytał już ktoś?
_________________

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama