fantasybook.jun.pl Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Kroniki Rodu Drake'ów
Autor Wiadomość
Wampirzycaaaa 


Pomogła: 4 razy
Wiek: 28
Dołączyła: 15 Wrz 2011
Posty: 1295
Skąd: Londyn/Gdynia
Wysłany: 2012-07-21, 05:06   Kroniki Rodu Drake'ów

#1


Solange Drake jest pierwszą dziewczyną, która przyszła na świat w rodzinie wampirów. Od zawsze wiedziała, że jej przeznaczeniem jest zostać królową wszystkich wampirów. A to oznacza, że z każdej strony grozi jej niebezpieczeństwo – od wampirów-zalotników, pragnących pojąć ją za żonę, po łowców nagród, których zamiarem jest zgładzić Solange i całą jej rodzinę. Kiedy zostaje uprowadzona, jej starszy brat Nicholas i najlepsza przyjaciółka Lucy wyruszają jej na ratunek. Ale czy Lucy oprze się kuszącym spojrzeniom Nicholasa? I jaki los spotka Solange, jeśli odda swoje serce łowcy wampirów, który udzieli jej pomocy w obliczu śmiertelnego zagrożenia? Aby przeznaczenie mogło się wypełnić, trzeba znieść wiele

#2


Czy Isabeau zapanuje nad swoim uczuciem do Logana Drake’a? Jego ugryzienia są równie słodkie co zemsta, której ponad wszystko pragnie Isabeau. Wyglądał na osiemnaście lat – tak jak Magda i ja, chociaż w rzeczywistości ja miałam 232 lata. Musiał być jednym ze słynnych braci Drake. Kształt jego szczęki i wąski nos były wybitnie arystokratyczne. Pasowały lepiej do wielmożów z moich czasów.Z tego powodu jednocześnie wzbudzał we mnie nieufność i dziwnie pociągał. Wyprostowałam się. Nie przybyłam tu, żeby podziwiać ładnych chłopców. Nawet chwilowy brak koncentracji był nie do usprawiedliwienia.

Miłość jest najsłodszą zemstą...

#3


Wampir. Łowczyni. Uzależniająca miłość.

Hunter Wild, najlepsza uczennica ostatniej klasy Akademii Helios-Ra, otrzymuje zaproszenie na tajną koronację Heleny Drake. Po raz pierwszy dostrzega różnicę między wampirami, na które trzeba polować, i tymi, które są przyjaciółmi – a może nawet kimś więcej... Kiedy studenci Akademii zaczynają padać ofiarą tajemniczej choroby, Hunter, zdumiona, odkrywa, że tylko oszałamiająco przystojny Quin Drake może jej pomóc ocalić – wrogą mu – Akademię. Kto powiedział, że w ostatniej klasie będzie łatwo?

#4


Kolejna część Kronik Rodu Drake`ów! Nie jest łatwo być nowym w mieście, a Christabel Llewelyn z pewnością jest nowa. Nie zna Violet Hill, nic nie wie o życiu na wsi i absolutnie nic o wampirach. A ponieważ jej kuzynką jest Lucy Hamilton, mogą być z tego problemy... Chłopak Lucy to jeden z braci Drake'ów, jej najlepsza przyjaciółka jest księżniczką z rodu Drake'ów, a wszyscy Drake'owie to wampiry. Ale to nie jedyni nieumarli w Violet Hill. Miasto opanowały inne, dużo bardziej niebezpieczne wampiry – Hel-Blar. Kiedy Christabel zostaje uprowadzona jako zakładniczka przez ich przywódczynię, Drake'owie muszą zacząć działać.


Ja osobiście tej serii mówię ogroomne tak. Polecam ;)
_________________

 
 
 
REKLAMA 

Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 13 Wrz 2011
Posty: 403
Wysłany: 2012-07-22, 19:08   

 
 
 
BlackVampire 
Władca Ciemności

Pomogła: 1 raz
Wiek: 103
Dołączyła: 13 Wrz 2011
Posty: 403
Wysłany: 2012-07-22, 19:08   

Widziałam kilka książek w bibliotece, a jeśli polecasz to na pewno przeczytam. ;)
_________________
http://szeptksiazek.blogspot.com/
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama