fantasybook.jun.pl Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
4.Miasto Upadłych Aniołów
Autor Wiadomość
Leanne. 
Magiczna Istota
Nevermore.


Wiek: 29
Dołączyła: 02 Gru 2011
Posty: 202
Skąd: Hex Hall.
Wysłany: 2011-12-08, 21:40   

Ta druga okładka bardzo mi się podoba - o wiele lepiej byłoby, gdyby Mag zostawił oryginał, a nie zatrudniał beznadziejnych grafików. ;<
_________________
„ And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore! ”

"Grzech jest jedyną barwną rzeczą, jaka jeszcze pozostała dzisiejszemu życiu. "

"Nie pomyl nieba z gwiazdami odbitymi nocą na powierzchni stawu."
 
 
 
REKLAMA 

Dołączyła: 10 Sie 2011
Posty: 17
Wysłany: 2011-12-09, 16:49   

 
 
 
Amy97 

Wiek: 26
Dołączyła: 10 Sie 2011
Posty: 17
Wysłany: 2011-12-09, 16:49   

Mi osobiście też podobają się oryginalne okładki. Mam Miasto Popiołów w wersji angielskiej i okładka jest dużo lepsza niż Polskie. Ale po angielsku dziwnie się czyta. :P
_________________
http://www.seriajutro.pl/konkurs/galeria-wlepek
Głosujcie na mój bilboard (Marta Muranowicz). Codziennie do 30 grudnia można oddać głos!
Za wszystkie z góry dziękuję!!!
 
 
BlackVampire 
Władca Ciemności

Pomogła: 1 raz
Wiek: 103
Dołączyła: 13 Wrz 2011
Posty: 403
Wysłany: 2011-12-09, 17:52   

Leanne. napisał/a:
Ta druga okładka bardzo mi się podoba - o wiele lepiej byłoby, gdyby Mag zostawił oryginał, a nie zatrudniał beznadziejnych grafików. ;<


Dokładnie tak. Podobają mi się okładki tylko 1 i 3 części, a 2 i 4 to jakaś masakra. Tak samo jak okładka "Mechanicznego Anioła". O wiele lepsze są oryginalne okładki. Szkoda, że ich nie zostawili tylko zrobili po swojemu i to jeszcze o wiele gorzej. :/ A co do tego to podoba mi się ta pierwsza okładka. ;)
 
 
 
Wampirzycaaaa 


Pomogła: 4 razy
Wiek: 28
Dołączyła: 15 Wrz 2011
Posty: 1295
Skąd: Londyn/Gdynia
Wysłany: 2012-05-26, 17:09   

Trailer do Miasta Upadłych Aniołów:

_________________

 
 
 
Kinia;) 



Dołączyła: 01 Cze 2011
Posty: 1050
Wysłany: 2012-07-04, 09:45   

A ja właśnie skończyłam książkę i jestem nią bardzo pozytywnie zaskoczona. Myślałam, że po poprzednich częściach autorka nic nie wymyśli, jednak oczywiście się pomyliłam. Jak zwykle było mnóstwo zwrotów akcji, co mnie nie dziwi, bo autorka jak widać się w tym lubuje mocno. Mnie się jednak podobał powrót ,,tego złego'', bo w poprzedniej części jego postać była super. ^^ Dobra, a teraz szok...negatywnie zaskoczył mnie...Jace. W poprzednich częściach go po prostu uwielbiałam natomiast w tej..był dziwny, cały czas gadał jak to Clary na niego nie zasługuje i tak dalej. A gdzie się podziała ta jego postawa pozera, który ( według swojego mniemania ) zasługuje na każdą dziewczynę? To mnie mocno zeźliło, bo nawet jego teksty były jakieś mętne w tej części. Ogólnie postać na nie w ,,Mieście Upadłych Aniołów''.
 
 
dominisia1995i1 
Władca Ciemności

Wiek: 31
Dołączyła: 17 Lip 2012
Posty: 367
Wysłany: 2012-07-23, 16:38   

Delikatny wzór rysowany na ciele. Imię wykrzykiwane w mrok. Światło budzącego się do życia serafickiego noża. Zapach walki i krwi unoszący się w powietrzu. Przygotuj się bo już są. Nocni Łowcy z Nowego Jorku. Może już nie raz gościłeś w Mieście Kości. Zapewne widziałeś przygasający ogień w Mieści Popiołów. Myślisz pewnie, że wojna w Mieście Szkła już na dobre zakończone. Dziś witaj w Mieście Upadłych Aniołów i bądź świadkiem jakie konsekwencje niosą za sobą dokonane czyny aby ratować to co najcenniejsze. Miłość, przyjaźń i pokój.

NOWOJORSCY NOCNI ŁOWCY
Clary rozpoczyna szkolenie na Nocnego Łowcę...a Jace jest jej tymczasowym instruktorem. Cień wydarzeń w Irdysie spowija jednak naszych bohaterów. Równowaga musi zostać zachowana, a została naruszona. Nic nie obędzie się bez konsekwencji. Simon coraz gorzej znosi działanie klątwy, która miała go chronić zawsze i wszędzie, a dostarcza jedynie cierpienia. Już nie wspominając o tym, że umawia się z dwiema ekstremalnie niebezpiecznymi dziewczynami. Gdy prawda wyjdzie na jaw, kto go obroni przed biczem Izzy czy szponami Mai ? Jakby tego było mało, Chodzący za Dnia wampir budzi nie małą sensacje i wiele osób chce mieć go po swojej stronie. Niespodziewanie zaraz po zawarciu pokoju zostają zamordowani Nocy Łowy...Przeszłość nie da o sobie zapomnieć i za błędy przyjdzie zapłacić.

THE MORTAL INSTRUMENTS FOREVER
Dary Anioła były niezwykle udaną trylogią. Kiedy świat obiegła wieść o nadejściu kolejnych trzech części jako kontynuacji sagi, reakcje były różne. Na całe szczęście fanów Nocnych Łowców całkiem już sporo i przeważały te entuzjastyczne. Sama miałam pewne obawy co do czwartego, piątego i szóstego tomu. Czy uda się powtórzyć sukces trylogii ? Nie miałam żadnych zastrzeżeń co do "Mechanicznego Anioła" zanim jeszcze się pojawił. Prequele są cudowne, gorzej z sequelami. Z ręką na sercu mogę jednak powiedzieć, że nie ma się w tym przypadku czym martwić. Jest się tylko czym cieszyć. Jace, Clary, Izzy, Alex, Simon, Mangus - wszyscy niezmiennie tak samo dobrzy. Sytuacja ma się nawet lepiej ponieważ mamy nowych bohaterów, którzy mogą zagrozić popularności starym. Pojawi się Jordan, którego teksty i zachowanie niczym nie ustępują tym jakimi częstuje nas czasem Jace.

TAJEMNICA NARRACJI
Moja największe obawy były związane z narracją z punktu widzenia Simona, bo nie za bardzo mi się to podobało. Na całe szczęście okazały się bezpodstawne. Tom czwarty nie jest ukazany w całości z perspektywy Clary, ale także Simona, Jace, Izzy, Mai, Mangusa. Może się wydawać, że historia skupia się na Chodzącym za Dnia, ale nie tylko. Tak samo zamieszani w wydarzenia się Clary i Jace. Ten zabieg pozwolił nam poznać świat Nocnych Łowców o wiele lepiej. Pierwsza trylogia skupiała się na Clary i to ona relacjonowała nam wydarzenia. Teraz kiedy już znamy ten świat, można sobie pozwolić na taką swobodę.

PRZESZŁOŚĆ Z TERAŹNIEJSZOŚCIĄ
Autorka może lawirować swobodnie między teraźniejszością a prequelową przeszłością. Fani znają już przecież przygody Willa i z całą pewnością wiedzą o kim mowa. Zagości Camille nie tylko z imienia, ale i osobiście. Dowiemy się więcej o przeszłości Mai. Zobaczymy konsekwencje czynów Clarissy jakich dokonała w Mieście Szkła. Wszystko to utrzymane na poziomie trylogii, z dobrze znaną wciągającą akcją i rozbrajającymi uwagami bohaterów. Przeczytam wszystko co kiedykolwiek raczy napisać ta autorka, więc ukłony w stronę Cassandry.

Piekielnie dobra część. "Piekło jest zadowolone"*

MOJA OCENA : 10 / 10
_________________
"Ponieważ miłość, to tylko stan umysłu..."
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama