fantasybook.jun.pl Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Córka medium
Autor Wiadomość
Kinia;) 



Dołączyła: 01 Cze 2011
Posty: 1050
Wysłany: 2011-11-04, 19:13   Córka medium



"1872, Londyn, Anglia Violet Willoughby nie wierzy w duchy. Za to duchy nie przestają jej prześladować. Po latach spędzonych na asystowaniu matce w jej karierze fałszywego medium, Violet sceptycznie podchodzi do wszelkich zjawisk paranormalnych. Ale teraz, kiedy nawiedza ją niezwykle uparty duch osoby, która zginęła okrutną śmiercią, Violet nie może dłużej ignorować swoich wyjątkowych zdolności. Musi zrozumieć, co duch chce jej przekazać, i to szybko, bo morderca wciąż znajduje się na wolności. Nie może jednak zdradzić swojego talentu – bo to zrujnuje jej szansę na wydostanie się spod władzy matki. Jedyną osobą, która może jej pomóc, jest Colin, przyjaciel z dzieciństwa, którego pokochała. Tylko on rozumie prawdziwą Violet, ale wspierając ją, ryzykuje, iż nigdy nie będą razem. Czy Violet znajdzie sposób, by pomóc duchowi i nie zaprzepaścić swojej szansy na wolną od kłamstwa przyszłość?"
 
 
REKLAMA 

Dołączyła: 13 Wrz 2011
Posty: 403
Wysłany: 2011-12-11, 12:46   

 
 
BlackVampire 
Władca Ciemności

Pomogła: 1 raz
Wiek: 103
Dołączyła: 13 Wrz 2011
Posty: 403
Wysłany: 2011-12-11, 12:46   

Bardzo jestem tej książki ciekawa. Duchy i jeszcze Londyn. No, no. Może ją nawet kupię, ale jak na razie nie jest ona na mojej liście książek do kupienia. No i jeszcze może sobie poczekam na trochę więcej opinii. Czy warto zakupić tę pozycję czy jednak trochę poczekać, aż będzie ona w bibliotece. ;)
_________________
http://szeptksiazek.blogspot.com/
 
 
 
Leanne. 
Magiczna Istota
Nevermore.


Wiek: 29
Dołączyła: 02 Gru 2011
Posty: 202
Skąd: Hex Hall.
Wysłany: 2011-12-11, 12:49   

Tytuł uważam za paskudny, ale reszta prezentuje się całkiem nieźle. Biorąc jednak pod uwagę, moją kilometrową listę pozycji do kupienia i przeczytania, wątpię bym tą nabyła w najbliższym czasie. Musiałabym natrafić na jakąś kolosalną promocję, czy coś w tym stylu.
_________________
„ And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore! ”

"Grzech jest jedyną barwną rzeczą, jaka jeszcze pozostała dzisiejszemu życiu. "

"Nie pomyl nieba z gwiazdami odbitymi nocą na powierzchni stawu."
 
 
 
Wampirzycaaaa 


Pomogła: 4 razy
Wiek: 28
Dołączyła: 15 Wrz 2011
Posty: 1295
Skąd: Londyn/Gdynia
Wysłany: 2012-08-01, 04:11   

Ciekawy wątek kryminalny + 19 wiek. Jak dla mnie książkę przeczytać warto, i to nie tylko dla poznania kultury tamtego wieku. Jedyne co mnie zastanawia czy to jest tylko jedna książka, czy to ma być seria ...
_________________

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama