fantasybook.jun.pl Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Pan ciemności, Godzina łowów
Autor Wiadomość
Chanteila 
Nieśmiertelny Czytelnik


Dołączyła: 28 Sty 2011
Posty: 271
Wysłany: 2011-01-29, 16:08   Pan ciemności, Godzina łowów



Straszliwa burza zawita nad Morganville.
Nowy władca skąpie miasto we krwi.
Czy ochroni je śmiertelna siedemnastolatka?

Powrót nieśmiertelnego Bishopa zburzył złudny spokój Morganville. Starcie dwóch stronnictw wampirów pogrążyło miasto w krwawej walce. A nowy władca chce zniszczyć wszystkich - i ludzi, i wampiry. Nieśmiertelni wierni poprzedniej władczyni zaczynają ginąć w tajemniczych okolicznościach – na ulicach jest coraz mniej życia, a coraz więcej grozy...
Clare może ocalić Morganville. Ale będzie musiała wybierać: sojusz z Bishopem i ratunek dla najbliższych albo… śmierć.
 
 
REKLAMA 


Dołączyła: 27 Sty 2011
Posty: 1209
Wysłany: 2011-04-04, 13:13   

 
 
Aniolec 



Pomogła: 2 razy
Wiek: 91
Dołączyła: 27 Sty 2011
Posty: 1209
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2011-04-04, 13:13   

Obecnie czytam Pana Ciemności i ciekawie się zaczął. Wciągną mnie już na pierwszych stronach, mam nadzieję że się dalej nie zawiodę :)
_________________
❒ Taken ❒ Single ✔Waiting for 8 husbands
 
 
Bliss 


Wiek: 26
Dołączyła: 07 Kwi 2011
Posty: 33
Skąd: Tarnów
Wysłany: 2011-04-28, 19:32   

Uh, Bishop, wnerwia mnie. No i jak się okazało, że przekabacił Myrnira i Michaela, to już totalna załamka. Ale okazało się później, że wielka ulga, jak Clarie odkryła spisek. Ciekawa książka, fajnie, że wampiry są wyleczone.
_________________

 
 
dominisia1995i1 
Władca Ciemności

Wiek: 31
Dołączyła: 17 Lip 2012
Posty: 367
Wysłany: 2012-08-06, 03:18   

Przyznam szczerze, że żadnej książki tak strasznie nie mogłam się doczekać, jak tej. Modliłam się tylko, żeby jak najszybciej dostać ją w swoje ręce i zacząć czytać. Co jak co, ale pani Caine należy się szacun. Wampiry są nudne, głupie i przereklamowane (niektóre), ale ta seria jest świetna i mnie bardzo się podoba. Te dwie części również mnie nie zawiodły, a nawet podniosły oczekiwania w związku z następnymi tomami. Naprawdę świetne książki. Akcja na wysokim poziomie, mnie bardzo się podobała. Cały czas coś się działo, nie było momentów, które mogłyby nużyć. Była radość, śmiech, smutek, przerażenie, strach, łzy. Tona łez. Bohaterowie w tych częściach naprawdę byli niesamowici, trudny było przewidzieć ich zamiary i zachowania. Świetne charaktery. Myrnin non stop mnie zaskakiwał, już myślałam, że z niego naprawdę wredna menda jest, a tu proszę... Okazuje się, że wcale nie jest taki zły, na jakiego mógłby wyglądać. I niektóre jego teksty zwalały mnie z nóg. "Cały trzęsę się w moich klapkach". Szurnięty koleś. Oczywiście najbardziej powalił mnie Shane. Cieszę się z tego, co się stało. Ci co czytali, pewnie wiedzą, o co mi chodzi.

Dziwię się, że przeżywam tak tę książkę, mimo iż była naprawdę świetna. Zwykle nie emocjonuję się tak, czytając jakieś książki o wampirach, a tu suprise. Milutko. Szkoda tylko, że stało się to, co się stało. Życie jest nie fair. Nie jest, nie było i nigdy nie będzie. Nie ma na to rady. Dlaczego dowiadujemy się o tym, że kochamy jakąś osobę, wtedy, kiedy już ją stracimy? Kiedy już nie możemy z nią być, patrzeć na nią, widzieć, jak żyje, jak oddycha, jaka jest szczęśliwa... To chyba najgorszy moment, żeby uświadomić sobie to, co czujemy do drugiego człowieka. Wtedy, gdy już go nie ma...

Naprawdę, polecam tę książkę. Gwarantuję dużo wrażeń i zaskakujących zwrotów akcji. Ja nie mogę już się doczekać kolejnej księgi.
_________________
"Ponieważ miłość, to tylko stan umysłu..."
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama