fantasybook.jun.pl Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Zakochani
Autor Wiadomość
Kinia;) 



Dołączyła: 01 Cze 2011
Posty: 1050
Wysłany: 2011-12-27, 18:03   Zakochani



Fallen In Love, ukaże się przed czwartym i ostatnim tomem Upadłych, jako pasjonująca powieść czterech historii miłosnych z udziałem Upadłych – bohaterów, których fani pokochali: Mile’a, Shelby, Rolanda, Arriane , Luce i Daniela.


W USA zostanie wydana 24 Stycznia. W Polsce premiera zaplanowana jest na Marzec.


Co o tym sądzicie ? :D
Ostatnio zmieniony przez Kinia;) 2011-12-27, 18:15, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
REKLAMA 

Dołączyła: 20 Mar 2011
Posty: 502
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2011-12-28, 15:31   

_________________

Ostatnio zmieniony przez Katherine. 2011-12-27, 18:15, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Katherine. 
Księżniczka Fantasy


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 20 Mar 2011
Posty: 502
Skąd: Gdańsk
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2011-12-28, 15:31   

Jak najbardziej chcę przeczytać tę część, pomimo to iż jest w sumie troszkę oddzielnym tomem. Zdecydowanie chce znać losy Rolanda i Arriane. Szkoda, że Cama tam nie będzie...
_________________
"a pozytywka wciąż tęsknie tańczyła dźwiękiem"
Ostatnio zmieniony przez Wampirzycaaaa 2011-12-28, 16:02, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Kinia;) 



Dołączyła: 01 Cze 2011
Posty: 1050
Wysłany: 2011-12-28, 20:51   

Katherine masz zupełną rację !!! :D Jak usłyszałam, że będzie książka, która będzie opowiadać historię miłości bohaterów, to miałam nadzieje, że będę miała historię Cama, a tu takie coś mi strzelili ! Chociaż mnie niezwykle zachęca cudowna okładka ;)
 
 
Katherine. 
Księżniczka Fantasy


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 20 Mar 2011
Posty: 502
Skąd: Gdańsk
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2011-12-29, 23:36   

Podoba mi się w tej serii to, że okładki daleko od siebie nie odbiegają. Zawsze jest przedstawiona dziewczyna w czarnej sukni, (gotyckiej) co bardzo pięknie wygląda :).
A co do danego tomu, to może autorka nas czymś zaskoczy i jednak będzie, gdzie nie gdzie, wciśnięty Cam. Może i oczywiście mam nadzieję, że też będzie przedstawiona jakaś jego historia :) .
_________________
"a pozytywka wciąż tęsknie tańczyła dźwiękiem"
Ostatnio zmieniony przez Wampirzycaaaa 2011-12-30, 12:30, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Kinia;) 



Dołączyła: 01 Cze 2011
Posty: 1050
Wysłany: 2011-12-30, 11:35   

Hm...niestety czwarta część trochę odbiegła z tą suknią :(
Ale mnie strasznie intryguje ta kwestia, że opis książki mówi, że będą to cztery historie miłosne. A gdyby rozłożyć każdego wypisanego bohatera na jedną historię, to wyjdzie ich pięć ( Oczywiście liczę Luce i Daniela jako jedną historię :) )

1. Roland
2. Arriane
3. Shelby
4. Miles
5. Luce i Daniel

Więc może losy dwóch bohaterów będą zawarte w jednej historii ? Tak mnie to jakoś ciekawi ...
 
 
Katherine. 
Księżniczka Fantasy


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 20 Mar 2011
Posty: 502
Skąd: Gdańsk
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2011-12-30, 18:36   

Cóż poczekamy - zobaczymy :). Jednak trzecia część tyczy się w sumie tylko Luce i Daniela także mogli by narzucić troszkę historii o innych bohaterach :).
_________________
"a pozytywka wciąż tęsknie tańczyła dźwiękiem"
 
 
 
Kinia;) 



Dołączyła: 01 Cze 2011
Posty: 1050
Wysłany: 2012-01-01, 13:18   

Tak, ja jakoś tego nie rozumiem, bo według mnie historia Luce i Daniela jest w tym przypadku nie potrzebna. Mamy o nich czterotomową serię i jeszcze jakaś opowiastka. Zamiast nich, autorka mogła wrzucić jakieś inne postacie.
 
 
Katherine. 
Księżniczka Fantasy


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 20 Mar 2011
Posty: 502
Skąd: Gdańsk
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2012-01-01, 15:37   

Też jestem tego zdania, ale może bała się ,że za bardzo odbiegnie od tematu czy coś takiego, albo, że fani za bardzo już "pokochali Luce i Daniela" żeby nagle przestać o nich pisać. Może myślała,że jeśli w tej części nie będzie o nich mowy, fani mogą być niezadowoleni.
_________________
"a pozytywka wciąż tęsknie tańczyła dźwiękiem"
 
 
 
Demoniczna 
Początkujący f-maniak


Pomogła: 2 razy
Wiek: 29
Dołączyła: 29 Cze 2011
Posty: 128
Skąd: Kraków
Wysłany: 2012-02-27, 18:52   

Premiera: 21 marzec 2012
_________________
"Nie można przestać za kimś tęsknić - można tylko nauczyć się żyć z tą wielką, niekończącą się pustką w sercu."
"Błękitna godzina"
 
 
 
BlackVampire 
Władca Ciemności

Pomogła: 1 raz
Wiek: 103
Dołączyła: 13 Wrz 2011
Posty: 403
Wysłany: 2012-02-27, 19:22   

Ja na pewno z chęcią przeczytam, bo Upadli mi się spodobali. Mam nadzieję, że będzie to coś ciekawego, a nie tylko takie coś na szybkiego. Takie uszczęśliwianie fanów i czytelników na siłę. ;)
_________________
http://szeptksiazek.blogspot.com/
 
 
 
Kinia;) 



Dołączyła: 01 Cze 2011
Posty: 1050
Wysłany: 2012-05-05, 18:40   

W oczekiwaniu na następną część ,,Upadłych'' kupiłam ,,Zakochanych'' i nie zawiodłam się ani trochę. Bardzo polecam jeżeli ktoś nie może doczekać się następnej części o przygodach Luce, Daniela oraz ich przyjaciół. Pomimo tego, że książka jest niezwykle cienka, to według mnie warto wydać na nią pieniądze. :)
 
 
Katherine. 
Księżniczka Fantasy


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 20 Mar 2011
Posty: 502
Skąd: Gdańsk
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2012-08-08, 14:03   

Dobra. Przeczytałam. Najbardziej podobało mi się miejsce i czas, w której "akcja" się działa. Właściwie akcji tam nie było, a historie bohaterów.
Najbardziej podobała mi się historia Rolanda. Tak mega mega mi się podobała ,że aż żałowałam, że się kończy, ten to ma dopiero dziurę w sercu. Aż chciało by się do niego podejść i przytulić, ale wiemy, że jest to nie do zrealizowania. Niestety.
Najmniej mi się podobała historia z Arriane. Nie dlatego ,że jako jedyna nie spotykała się z chłopakiem , a z dziewczyną o imieniu Tessriel. Po prostu w czterech rozdziałach ( gdzie tyle samo było przypisane do każdego bohatera) w tej tylko historii, akcja tyczyła się tak jakby tylko jednego wieczoru. Czytając tę książkę miałam wrażenie, że jej historia zaczęła się szybko i skończyła się szybko, wybaczcie nie wiem do końca jak to opisać. Po prostu ten rozdział przypisał się do tych mniej lubianych, aczkolwiek jednak mi się podobał. Fajnie też, że w tej książce wyjaśnia się czemu Arriane ma blizy na szyi ; D.
_________________
"a pozytywka wciąż tęsknie tańczyła dźwiękiem"
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama