fantasybook.jun.pl Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
The Vampire Diaries
Autor Wiadomość
Aniolec 



Pomogła: 2 razy
Wiek: 91
Dołączyła: 27 Sty 2011
Posty: 1209
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2012-02-13, 10:25   

Jeeeeny ja chcę takiego balu jak w ostatnim odcinku *_* I takiej sukni jak miała Elena.
Szkoda mi było Damona w ostatnim odcinku. Nie znoszę Eleny od początku serialu, ale to było lekkie przegięcie według mnie...

Plus za nowe postacie, głównie za Kola.
_________________
❒ Taken ❒ Single ✔Waiting for 8 husbands
 
 
REKLAMA 


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 01 Cze 2011
Posty: 1050
Wysłany: 2012-04-14, 16:38   

 
 
Kinia;) 



Dołączyła: 01 Cze 2011
Posty: 1050
Wysłany: 2012-04-14, 16:38   

Odcinek 18 sezon 3 i można znienawidzić ten serial. -.-



Ta scenka z Eleną i Stefanem tak mnie wkurzyła... miałam nadzieje, że ona jednak powie, że nic nie czuje do Damona...
Poza tym ostatecznie stawiam, że linia krwi Damona i Stefana pochodzi od Kola, bo jak na razie mało go w tym serialu...albo od Rebeki, bo to wkurzy Damona, ale założę się, że nie od Klausa....
 
 
Aniolec 



Pomogła: 2 razy
Wiek: 91
Dołączyła: 27 Sty 2011
Posty: 1209
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2012-05-12, 20:13   

Jak ten sezon od połowy nuuuudził. Miałam nie oglądać ostatnich dwóch odcinków, ale mi się strasznie nudziło to obejrzałam, i trzeba przyznać, że na te dwa ostatnie odcinki lekko się podciągnęli.

W ostatnim odcinku rozjebała mnie Elena, rozumiem, że najpierw nie mogła otworzyć drzwi samochodu i bezradnie siedziała, ale potem jak Stefan wyciągnął Matta to przecież nie zatrzasnął tych drzwi, nie? A ta se siedzi nawet pasa nie odepnie... +100 do logiki. Ja jakbym zobaczyła taką okazję to już bym zapierdzielała na powierzchnię.

+ Za retrospekcje, choć zirytowałam się na Damona, że usunął jej tamto wspomnienie.
_________________
❒ Taken ❒ Single ✔Waiting for 8 husbands
Ostatnio zmieniony przez Aniolec 2012-05-12, 20:24, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Kiki


Dołączył: 12 Maj 2012
Posty: 9
Wysłany: 2012-05-13, 12:27   

Ja się zakochałam w odcinku finałowym! Ok, ok rzeczywiście Elena wyszłaby z tego samochodu jakby chciała, ale teraz będzie ciekawie:3 Zaszlachtujcie mnie, ale ja się cieszę, że ona wybrała Stefana. Damon niekochany to fajny Damon^_^
I fajnie, że zrobili mały powrót do przeszłości.
_________________

Ostatnio zmieniony przez Kiki 2012-05-13, 12:28, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Kinia;) 



Dołączyła: 01 Cze 2011
Posty: 1050
Wysłany: 2012-05-17, 20:02   

Kiki ja też się cieszę, że wybrała Stefana. ^^ Jak dla mnie to najlepsza postać w całym tym serialu. Wielki minus dla odcinka finałowego za Tylera... kurcze, uwielbiam go, a to zawsze jemu się przytrafiają najgorsze rzeczy. Od samego początku nienawidzę Bonnie, ale teraz tylko przypieczętowała moją opinię na temat tego, że powinna już dawno wyzionąć ducha...
I wielkie brawa na powrót pierwotnego brata ^^ To chyba mnie ucieszyło najbardziej w tym finałowym odcinku.
 
 
Katherine. 
Księżniczka Fantasy


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 20 Mar 2011
Posty: 502
Skąd: Gdańsk
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2012-10-05, 15:13   

Już za 6 dni pierwszy odcinek 4 sezonu ! : D.
_________________
"a pozytywka wciąż tęsknie tańczyła dźwiękiem"
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama