fantasybook.jun.pl Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Uwikłane
Autor Wiadomość
Aniolec 



Pomogła: 2 razy
Wiek: 91
Dołączyła: 27 Sty 2011
Posty: 1209
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2012-08-04, 20:26   Uwikłane



Wydaje wam się, że to wszystko ci wiem? To tylko wierzchołek góry lodowej, a ja dopiero się rozkręcam... A.

Po pamiętnych wakacjach na Jamajce Emily, Aria, Spencer i Hanna próbują rozpocząć nowe życie. Niestety przeszłość upomina się o nie w najmniej oczekiwanym momencie, a tajemniczy nadawca SMS-ów znów wkracza do akcji. Czy dziewczyny przyznają w końcu, że w starciu z A. nie mają szans?

Premiera: 15.10.2012
_________________
❒ Taken ❒ Single ✔Waiting for 8 husbands
Ostatnio zmieniony przez Wampirzycaaaa 2015-03-18, 01:26, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
REKLAMA 


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 01 Cze 2011
Posty: 1050
Wysłany: 2012-12-09, 15:39   

Ostatnio zmieniony przez Wampirzycaaaa 2015-03-18, 01:26, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
Kinia;) 



Dołączyła: 01 Cze 2011
Posty: 1050
Wysłany: 2012-12-09, 15:39   

Ciekawa i oczywiście tak jak pozostałe części zaskakująca. Nie będzie to nic nowego jeżeli napiszę, że autorka cały czas zwodziła mnie kolejnymi intrygami, ale tak właśnie było. Uważam, że pomimo tego iż seria ma aż tyle części, to zdecydowanie ich poziom wcale nie spada. Jeżeli komuś podobały się poprzedniczki to zachęcam, żeby sięgnąć po ,,Uwikłane''. Na końcu zostaje lekki niedosyt dlatego już nie mogę się doczekać następnej książki.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama