fantasybook.jun.pl Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Dziedzictwa Planety Lorien
Autor Wiadomość
Wampirzycaaaa 


Pomogła: 4 razy
Wiek: 28
Dołączyła: 15 Wrz 2011
Posty: 1295
Skąd: Londyn/Gdynia
Wysłany: 2012-04-08, 09:08   Dziedzictwa Planety Lorien

Tom #1


Troje zginęło, jestem Numerem Cztery.

Przybyło nas tu dziewięcioro. Wyglądamy tak jak wy. Mówimy jak wy. Żyjemy pośród was. Ale nie jesteśmy wami. Umiemy robić rzeczy, o jakich wy możecie tylko pomarzyć. Posiadamy moce, o jakich wy możecie tylko pomarzyć. Jesteśmy silniejsi i szybsi niż cokolwiek, co zdarzyło wam się widzieć. Jesteśmy superbohaterami, jakich wielbicie i oglądacie w filmach i komiksach – ale my jesteśmy prawdziwi.

Naszym zadaniem było dorastać, szkolić się, zdobyć siłę i zjednoczyć się, by pokonać ich w walce. Ale oni wykryli nas pierwsi i zaczęli nas tropić. Teraz my wszyscy uciekamy. Spędzamy życie w ukryciu, w miejscach, do których nikt by nie zajrzał, wtapiając się w otoczenie. Żyjemy pośród was, o czym wy nie wiecie.

Lecz oni wiedzą.
Dopadli Numer Jeden w Malezji.
Numer Dwa w Anglii.
I Numer Trzy w Kenii.
Zabili tę trójkę.
Ja jestem Numerem Cztery.
Jestem następny w kolejce.



Tom #2


Jest to opowieść o życiu szóstki
Opowiada ona o czasie od przybycia na ziemie do rozpoczęcia szukania nr. cztery.
Seria dziedzictwa Lorien składa się z 3 tomów z zapowiedzianych 11.


Wszystkie tropy, które sprawdziłam, były już zimne. Do tej pory nie udało mi się odnaleźć nikogo z mojej rasy. Wiem jednak, że dzień naszego spotkania jest bliski. Już czas gromadzić Gardów z Lorien. U innych Dziedzictwa z całą pewnością rozwijają się w tym samym tempie co u mnie. Wkrótce pojawią się znaki, jestem tego pewna. Czekam cierpliwie, ale nie bez emocji; jestem gotowa do walki.
_________________

Ostatnio zmieniony przez Wampirzycaaaa 2012-04-08, 09:09, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
REKLAMA 


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 15 Wrz 2011
Posty: 1295
Wysłany: 2012-04-08, 09:09   

_________________

Ostatnio zmieniony przez Wampirzycaaaa 2012-04-08, 09:09, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Wampirzycaaaa 


Pomogła: 4 razy
Wiek: 28
Dołączyła: 15 Wrz 2011
Posty: 1295
Skąd: Londyn/Gdynia
Wysłany: 2012-04-08, 09:09   

Tom #3


Mam głębokie przeczucie, że ten chłopak jest jednym z nas. I coś mi mówi, że muszę go odnaleźć. Widziałam jego zdjęcie w internecie. Czytałam o tym, co zaszło w miasteczku Paradise. John Smith, poszukiwany uciekinier, uznany za terrorystę. Jest zagadką dla wszystkich, ale nie dla mnie.


Bo ja wiem, że… to jeden z nas.


Na początku była nas dziewiątka, została szóstka. Ukrywamy się, udajemy zwykłych ludzi, nie próbujemy nawet się ze sobą kontaktować… ale nasze Dziedzictwa rosną w siłę i zbliża się dzień, gdy będziemy gotowi, aby podjąć walkę. Czy to możliwe, że John jest Czwarty, a jego pojawienie się to znak, na który czekałam? A kolejne numery? Czy dziewczyna, którą widuję w snach, ciemnowłosa, o oczach niespokojnych jak burza, może być Piąta albo Szósta? Włada nieprawdopodobną mocą, może więc starczy jej siły, aby zjednoczyć całą naszą szóstkę?

Numer Pierwszy wpadł w Malezji. Numer Drugi – w Anglii. Numer Trzeci – w Kenii.
Czwartego próbowali zlikwidować w Ohio, w mieście Paradise – nie udało im się. Ja też należę do tej ocalałej szóstki. Jestem Siódma. Chcę wreszcie stanąć do walki.

Pittacus Lore jest głową Starszyzny Loryjczyków. Posiada moce, o jakich posiadaniu wy marzycie. Potrafi robić rzeczy, o jakich wy możecie tylko pomarzyć. Widział rzeczy, jakich nigdy nie zobaczycie. Od dwunastu lat mieszka na Ziemi, szykując się do wojny, która zdecyduje o losie naszej planety. Nikt nie zna miejsca jego pobytu.
_________________

 
 
 
Aniolec 



Pomogła: 2 razy
Wiek: 92
Dołączyła: 27 Sty 2011
Posty: 1209
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2012-08-05, 14:37   

Tom#4


Wiem, że ewidentnie łamię wszystkie nakazy i zakazy, wiem też jednak, że warto ryzykować, że czasami trzeba postąpić wbrew temu, co ci wpojono. Pittacus Lore jest głową Starszyzny Loryjczyków. Posiada moce, o jakich posiadaniu wy marzycie. Potrafi robić rzeczy, o jakich wy możecie tylko pomarzyć. Widział rzeczy, jakich nigdy nie zobaczycie. Od dwunastu lat mieszka na Ziemi, szykując się do wojny, która zdecyduje o losie naszej planety. Nikt nie zna miejsca jego pobytu. Tekst dodatkowy, informacyjny: Numer Dziewięć, chłopak uwolniony przez Johna Smitha z mogadorskiego więzienia, jest nieposkromiony, zuchwały i rwie się, aby wziąć odwet na wrogach. Niewola zmienia każdego, nawet Loryjczyka. Przekonajcie się, jaki był Dziewiąty, zanim wpadł w ręce mogadorskich żołnierzy, i zobaczcie jego oczami dramatyczną ucieczkę z ich bazy.

Premiera: 5 wrzesień 2012
_________________
❒ Taken ❒ Single ✔Waiting for 8 husbands
 
 
Aniolec 



Pomogła: 2 razy
Wiek: 92
Dołączyła: 27 Sty 2011
Posty: 1209
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2012-12-19, 11:29   



Aż do dnia, kiedy spotkałam Czwartego, czyli Johna Smitha, byłam sama. Uciekałam, ukrywałam się i walczyłam, aby nie dać się zabić. Gdy połączyliśmy siły, nasza moc znacznie wzrosła, ale wkrótce musieliśmy się rozdzielić, aby wyruszyć na poszukiwanie pozostałych…

Udałam się do Hiszpanii, chcąc odnaleźć Numer Siódmy, a tymczasem czekał tam na mnie ktoś jeszcze – mała dziewczynka, która okazała się dziesiątym członkiem Gardy ocalonym z zagłady Lorien. Nazywa się Ella i jest młodsza od nas,lecz bynajmniej nie ustępuje nam odwagą. Razem musimy namierzyć pozostałych – w tym samego Johna. Ale nie tylko my ich szukamy.

Pittacus Lore jest głową Starszyzny Loryjczyków. Posiada moce,
o jakich posiadaniu wy marzycie. Potrafi robić rzeczy, o jakich wy możecie tylko pomarzyć. Widział rzeczy, jakich nigdy nie zobaczycie. od dwunastu lat mieszka na Ziemi, szykując się do wojny, która zdecyduje o losie naszej planety. Nikt nie zna miejsca jego pobytu.

Premiera: luty 2013
_________________
❒ Taken ❒ Single ✔Waiting for 8 husbands
 
 
Kinia;) 



Dołączyła: 01 Cze 2011
Posty: 1050
Wysłany: 2012-12-19, 16:50   

Ludzie do tej pory widziałam jedynie pierwszą część... jesteście pewni, że to wyszło już wszystko w Polsce ? O.O
 
 
Aniolec 



Pomogła: 2 razy
Wiek: 92
Dołączyła: 27 Sty 2011
Posty: 1209
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2012-12-19, 18:53   

Tak, jestem pewna, nie raz widziałam w empiku ^^ No poza "Drogą dziewiątego" ;p
_________________
❒ Taken ❒ Single ✔Waiting for 8 husbands
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama