fantasybook.jun.pl Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Olśnienie
Autor Wiadomość
Aniolec 



Pomogła: 2 razy
Wiek: 92
Dołączyła: 27 Sty 2011
Posty: 1209
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2012-12-30, 22:43   Olśnienie



Czułam na sobie jego wzrok, ciężki i roztargniony. Zbliżył się do mnie i poczułam przyjemny aromat cedru. Jego głos brzmiał łagodnie.
- Pomyśl, Haven, możesz dokonać wielkich rzeczy.
- Chyba nie do końca rozumiem, czego ode mnie chcesz.
Pochylił się, a jego oddech sprawił, że po skórze przebiegł mi dreszcz, a blizny obudziły się z uśpienia i zaczęły piec.
- Chcę twojej duszy – wyszeptał. – Proszę, oddaj mi swoją duszę.

Grzeczna licealistka Haven odbywa staż w ekskluzywnym hotelu w Chicago. Poznaje tam Luciana mężczyznę ze snów, i zakochuje się nim. Dostrzega jednak, ze piękni ludzie z hotelu, nie są tacy, jakimi chcieliby się wydawać. Co więcej, mają straszliwy plan i trudnią się kupowaniem dusz. Kto wygra w walce o duszę Haven?

Premiera: 23 styczeń 2013
Wydawca: Remi
_________________
❒ Taken ❒ Single ✔Waiting for 8 husbands
 
 
REKLAMA 


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 01 Cze 2011
Posty: 1050
Wysłany: 2012-12-31, 14:50   

 
 
Kinia;) 



Dołączyła: 01 Cze 2011
Posty: 1050
Wysłany: 2012-12-31, 14:50   

To może być dobre. Ma ładną okładkę, która bardzo przykuwa wzrok. ^^ A skoro to pierwszy tom, to ile ma być jeszcze części ?
 
 
Aniolec 



Pomogła: 2 razy
Wiek: 92
Dołączyła: 27 Sty 2011
Posty: 1209
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2012-12-31, 15:05   

Hmmm, weszłam na stronę autorki na goodreaders i w jej książkach póki jest pokazana jedynie pierwsza i druga część (zaplanowana na 5ego marca 2013r.), aczkolwiek myślę, że jeszcze pewnie dopisze co najmniej jedną część, teraz większość książek to trylogie .-.

Zgadzam się co do twojej oceny okładki :3 Śliczna jest :D

A tu okładka drugiej części + opis po ang. (wybaczcie, nie mam teraz głowy do tłumaczenia xd):



Haven Terra is still recovering from an internship that brought her literally to the brink of hell when a trip to New Orleans leads to more trouble. Graduating early from high school leaves the spring semester free, so Haven and her friends Dante and Lance head to the Big Easy to volunteer with community service projects. But their true mission becomes clear when they run across an enclave of devils known as the Krewe. New Orleans is a free-for-all for these shape-shifting devils, who are more reckless and vicious than any Haven, Lance, and Dante have encountered. And they soon discover their French Quarter housemates are also angels-in-training, and together they must face off with the Krewe in their quest for wings. But Haven’s resolve is tested when Lucian, the repentant devil with whom she was infatuated, resurfaces and asks her for help escaping the underworld. Can he be trusted? Or will aiding him cost Haven her angel wings—and her life? Thrilling, romantic, and full of surprises, this gripping sequel to Illuminate takes the battle of good and evil to the next level.
_________________
❒ Taken ❒ Single ✔Waiting for 8 husbands
 
 
Katherine. 
Księżniczka Fantasy


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 20 Mar 2011
Posty: 502
Skąd: Gdańsk
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2013-01-02, 16:40   

Polskie okładki tej serii zdecydowanie są i będą ładniejsze. Jak najbardziej mnie też ta książka zaciekawiła.
_________________
"a pozytywka wciąż tęsknie tańczyła dźwiękiem"
 
 
 
Wampirzycaaaa 


Pomogła: 4 razy
Wiek: 28
Dołączyła: 15 Wrz 2011
Posty: 1295
Skąd: Londyn/Gdynia
Wysłany: 2013-01-06, 13:49   

Jestem jak najbardziej za przeczytaniem! Opis wciąga, i ma się ochotę czytać dalej, pomimo, że się nie ma czasu ;_; Okładka jest śliczna i przyciąga wzrok. Cieszy mnie to, zwłaszcza, że ostatnio widziałam wiele okropnych polsko-zagranicznych okładek. Mam nadzieję, że drugiej części, też w tło, wstawią szarą ścianę i zabiorą tę maskę.
_________________

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama