fantasybook.jun.pl Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Niewiarygodne
Autor Wiadomość
Aniolec 



Pomogła: 2 razy
Wiek: 91
Dołączyła: 27 Sty 2011
Posty: 1209
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2011-09-15, 18:23   Niewiarygodne



TĘSKNIŁYŚCIE?
DAJCIE SOBIE SPOKÓJ Z TYM ŚLEDZTWEM ALBO I WAM STANIE SIĘ KRZYWDA.
A.

Wakacje w Iowa, zajęcia artystyczne ze „sztuki mimowolnej”, udział w prestiżowym konkursie – nic nie dorówna atrakcjom, jakie A. serwuje Arii, Hannie, Spencer i Emily. Myli tropy i wodzi dziewczyny za nos, a krąg podejrzanych wciąż się powiększa. Niespodziewanie na jaw wychodzi nieznany epizod z życia Ali, który rzuca nowe światło na jej tajemnicze zniknięcie.

Teraz zaczyna się prawdziwa jazda bez trzymanki. Kto wytrzyma to tempo?

Premiera: 19 październik 2011
_________________
❒ Taken ❒ Single ✔Waiting for 8 husbands
Ostatnio zmieniony przez Wampirzycaaaa 2015-03-18, 01:25, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
REKLAMA 


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 01 Cze 2011
Posty: 1050
Wysłany: 2011-12-10, 11:14   

Ostatnio zmieniony przez Wampirzycaaaa 2015-03-18, 01:25, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Kinia;) 



Dołączyła: 01 Cze 2011
Posty: 1050
Wysłany: 2011-12-10, 11:14   

Boże co tam się działo! Zmieniam zdanie co do najlepszej części, bo ta przebiła wszystkie poprzednie! Okładka jest śliczna, taka dziewczęca:) Natomiast co do fabuły to nie wiem, od czego zacząć... Po pierwsze w życiu bym nie zgadła, że A to Mona !!!, to był dla mnie prawdziwy szok i do samego końca, myślałam, że to jednak pomyłka i okaże się, że to nie była ta postać. Ogólnie rzecz biorąc w tej części, podejrzewałam chyba z 5 osób o zabójstwo Alison, a 3 o bycie A. Autorka mieszała, zmieniała i stale wprowadzała nas w błąd, co było niesamowicie przejmujące! Książkę przeczytałam w kilka godzin, bo jest bardzo wciągająca i nieprzewidywalna.
 
 
Leanne. 
Magiczna Istota
Nevermore.


Wiek: 29
Dołączyła: 02 Gru 2011
Posty: 202
Skąd: Hex Hall.
Wysłany: 2011-12-10, 12:12   

Nieeeeeeee ! Sama jestem sobie winna, ale i tak chyba zaraz kogoś zarżnę. Dowiedziałam się kim jest A. ! No k****Mam nauczkę: nie czytać Spoilerów. Ech. ;< Co do książki, już nie mogę się doczekać aż po nią sięgnę, oby udało mi się to jak najszybciej.

NIE KLNIJ !!! Rozumiem twoje zdenerwowanie, ale jednak zasady to zasady!
_________________
„ And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore! ”

"Grzech jest jedyną barwną rzeczą, jaka jeszcze pozostała dzisiejszemu życiu. "

"Nie pomyl nieba z gwiazdami odbitymi nocą na powierzchni stawu."
Ostatnio zmieniony przez Kinia;) 2011-12-10, 19:15, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
dominisia1995i1 
Władca Ciemności

Wiek: 31
Dołączyła: 17 Lip 2012
Posty: 367
Wysłany: 2012-07-23, 17:23   

JAK URATOWAĆ LUDZKIE ŻYCIE*
Bransoletka to nie tylko ładny dodatek dopełniający wyszukany strój. To symbol przyjaźni. Choć utworzona z różnych i tak odmiennych od siebie części, nadal pozostaje całością. Przyjaciółki mogą być swoim przeciwieństwem, ale tylko razem stanowić będą tak niewiarygodne i niepowtarzalne połączenie. Bransoletki nosimy aby przypominały nam o złożonych obietnicach i skrywanych sekretach, których strzeżemy.
Kiedy zabraknie jednego z elementów, krąg się rozpada, a bezpieczne tajemnice stają się na powrót niewygodną prawdą.

CZASEM SNY SIĘ SPEŁNIAJĄ...
Czy A. pozwoliłaby którejś z bohaterek na dłuży czas opuścić Rosewood ? To właśnie Emily znalazła się na przymusowych wakacjach w Iowa. Restrykcyjne zasady życia jej kuzynostwa to tylko przykrywka dla nocnych przyjęć, nie tak znowu różnych od tych z przedmieść Filadelfii.
Aria nadal nie ma wstępu do własnego domu, Ezra wyjechał, a Sean nie chce jej już widzieć. Pozostaje tylko mieszkanie u znienawidzonej dziewczyny ojca. W ramach rekompensaty trafiają się zajęcia artystyczne. Co jeśli w ławce obok zasiądzie dobrze znana Jenna ? Może warto jej posłuchać, bo tym razem zdradzi nam jakiś sekret, którego nawet fanki serialu jeszcze nie poznały.
Spencer w oczach Ari to bez cienia wątpliwości A., natomiast Melissa wydaje się bardziej niebezpieczna niż wcześniej. Choć Spencer została nominowana do prestiżowej nagrody za pracę nie swoją, a Melissy, rodzice nie chcą aby prawda wyszła na jaw. W tej rodzinie, która gra co wieczór w gwiazdę dnia, liczy się tylko sukces i zwycięstwo.
A. popełniła błąd i Hanna prawie przekazała pozostały informacje o jej prawdziwej tożsamości, niestety po wybudzeniu ze śpiączki nic z ostatnich godzin nie pamięta.
Czy sobie przypomni ? A nawet jeśli, to czy zrobi to na czas ?

...KOSZMARY RÓWNIEŻ.*
Fanki serialu z całą pewnością nie mogą przestać rozmyślać o ostatnim odcinku, który zakończył drugi sezon serii. Bal maskowy,pościg aby ocalić jedną z czworga, a także tajemnicza guma do żucia to w dużej mierze kluczowe fakty finału czwartego tomu serii. Tutaj poznajemy tożsamość pierwszej z osób, które podpisywały swoje wiadomości jako A.
Twórcy serialu nie są tak bezlitośni jak Sara Shepard i przedłużają życia książkowych postaci takich jak Toby czy Mona. Dla mnie książka i serial to dwa osobne światy. Uwielbiam więc poznawać alternatywne ścieżki losów mieszkańców Rosewood.
Tom czwarty wspominam równie dobrze niczym trzeci, a już zabieram się za piąty.
Niewiarygodnie wciągająca seria :)
_________________
"Ponieważ miłość, to tylko stan umysłu..."
 
 
Yumi 
Magiczna Istota


Wiek: 26
Dołączyła: 04 Cze 2012
Posty: 194
Wysłany: 2013-01-28, 15:44   

Ta część była mega! Właśnie przez sekundą skończyłam ją czytać i naprawdę mną wstrząsnęła. Mimo że oglądam serial i wiedziałam, kto okaże się A, to wiele mnie zaskoczyło. Nie mogę doczekać się, aż sięgnę po kolejny tom!
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama