fantasybook.jun.pl Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
5. Zbłąkany anioł
Autor Wiadomość
Chanteila 
Nieśmiertelny Czytelnik


Dołączyła: 28 Sty 2011
Posty: 271
Wysłany: 2011-01-28, 23:01   5. Zbłąkany anioł



Marzenia Schuyler nareszcie się spełniły: jest bezpieczna, u boku ukochanego, który chce jej pomóc w wypełnieniu ostatniej woli Lawrence’a Van Alena… Ale gościnne schronienie okazuje się złotą klatką. Jack i Schuyler muszą znowu uciekać. Lawirując pomiędzy venatorami hrabiny, a nasłanymi przez Mimi najemnikami, znajdują nieoczekiwanego sprzymierzeńca – ale także natrafiają na ślad czegoś całkowicie nowego. Co oznacza tajemniczy symbol?

Tymczasem w Nowym Jorku Mimi, nowa Regentka, nie ma czasu, by poświęcić się wyłącznie zemście. Po jednej z licznych imprez znika wampirza nastolatka, a w Internecie pojawia się dziwne nagranie z pogróżkami. Porywacze zapowiadają unicestwienie wampirzycy. Tocząca rozpaczliwy wyścig z czasem, Mimi musi odłożyć na bok swoją dumę i poprosić o pomoc ostatnią osobę, na której towarzystwo miałaby ochotę. Ale na ile może jej się przydać Oliver, zwyczajny archiwista w Repozytorium? Czy za porwaniem stoją znowu srebrnokrwiści? A może w grze pojawiła się nowa, tajemnicza i nieprzewidywalna siła?
Ostatnio zmieniony przez Wampirzycaaaa 2012-11-24, 02:50, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
REKLAMA

Dołączył: 22 Lip 2011
Posty: 5
Wysłany: 2011-07-22, 18:28   

Ostatnio zmieniony przez Wampirzycaaaa 2012-11-24, 02:50, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Moon_Night

Dołączył: 22 Lip 2011
Posty: 5
Wysłany: 2011-07-22, 18:28   

Książka jest świetna co tu duzo mówić :) Duzo akcji, zwroty akcji i chwile wzruszenia
 
 
Mkamdia 
Początkujący f-maniak
Mika ^.^


Wiek: 29
Dołączyła: 03 Wrz 2011
Posty: 71
Skąd: Mkamdiolandia xD
Wysłany: 2011-09-03, 21:11   

No co taka cisza?? Dyskutować, dyskutować, dyskutować!! xD

Jak pewnie podejrzewam, większość osób zaglądających do tego działu przeczytało już tą część, a nawet Krwawe Walentynki. Jak Wam się podobało rozwinięcie akcji w tym tomie?
Mnie osobiście się straaaasznie podobało, ale może niektórym nie. Nie każdemu przecież musi się podobać taka treść. Spodziewaliście się czegoś lepszego czy co?

Podyskutujmy, żeby było co do roboty w weekendy xD
_________________

W księżycowy wniknąć chłód,
wejść w to srebro na wskroś złote.
W niezawiły śmierci cud
i w zawiłą bez tęsknotę ^.^
 
 
 
Kinia;) 



Dołączyła: 01 Cze 2011
Posty: 1050
Wysłany: 2011-12-11, 15:42   



 
 
BlackVampire 
Władca Ciemności

Pomogła: 1 raz
Wiek: 103
Dołączyła: 13 Wrz 2011
Posty: 403
Wysłany: 2011-12-11, 15:55   

Ksiązki jeszcze nie czytałam, utknęłam w na drugiej części, ale z tego powodu, że kolejnych po prostu nie miałam. Teraz już mam i tylko czekają na swoją kolej. A ta okładka jest dla mnie śliczna. ♥ :D Tu się graficy postarali. W ogóle uwielbiam okładki z tego wydawnictwa czego nie mogę powiedzieć o okładkach z wydawnictwa Mag do "Mechanicznego Anioła" czy drugiej i czwartej części Darów Anioła. :/
_________________
http://szeptksiazek.blogspot.com/
 
 
 
MeaCulpa 
Początkujący f-maniak

Dołączyła: 25 Sty 2013
Posty: 79
Wysłany: 2013-01-30, 13:33   

Ta część była nijaka. Skończyłam, bo skończyłam, bo tak wypadało... Ale żadnego szału nie było... No może z wyjątkiem wątku z Oliverem... Biedny, przerąbane życie, ale wybawienie przyszło... Z resztą mąrdy, przystojny ( in my head, oczywiście wszystko tak wygląda) zasługuje na to... co dostał ;D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama