fantasybook.jun.pl Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
90210
Autor Wiadomość
Aniolec 



Pomogła: 2 razy
Wiek: 91
Dołączyła: 27 Sty 2011
Posty: 1209
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2011-04-07, 12:21   90210



Spin-off popularnego w latach 90. młodzieżowego serialu Beverly Hills, 90210. 8 września 2009 roku miał swoją premierę 2 sezon.

Pilotażowy odcinek, wyemitowany 2 września 2008 roku, obejrzało około pięciu milionów widzów. Był to jeden z najwyższych wyników oglądalności, jaki zanotowała stacja CW. Liczba była o tyle imponująca, że pilotażowy odcinek wyemitowano w tym samym czasie co America’s Got Talent i Doktor House.

Bohaterami serialu jest nastoletnie rodzeństwo, Annie i Dixon, które wraz z rodzicami przeprowadza się z Kansas do Beverly Hills. Przeprowadzka spowodowana była decyzją o zamieszkaniu z babcią rodzeństwa, Tabithą Wilson, byłą gwiazdą telewizyjną, i opieką nad nią. Dodatkowo Harry Wilson, ojciec Annie i Dixona, zostaje dyrektorem miejscowej szkoły średniej, do której uczęszcza rodzeństwo.

Młodzi bohaterowie początkowo mają problemy z zaaklimatyzowaniem się w nowej szkole, jednakże szybko poznają nowych przyjaciół, przeżyją miłosne wzloty i upadki, dadzą się wciągnąć w knute przez niektórych uczniów intrygi itp. Także Harry i Debbie, rodzice Annie i Dixona, zmagać będą musieli się ze swoimi problemami.

W serialu powraca kilka postaci znanych z Beverly Hills, 90210, m.in. Kelly Taylor, Brenda Walsh, Donna Martin i Nat Bussichio, jak również znane miłośnikom oryginalnej wersji miejsca, np. Peach Pit.
 
 
REKLAMA 

Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 28 Lip 2011
Posty: 46
Wysłany: 2011-08-29, 17:10   

_________________

 
 
Clary_90 


Wiek: 25
Dołączyła: 28 Lip 2011
Posty: 46
Skąd: Kraków
Wysłany: 2011-08-29, 17:10   

Kocham ten serial. Teraz wychodzi 4 sezon dokładnie 13 września. Polecam wszystkim. Można tam znaleźć wszystkie kłopoty współczesnego świata. Walka z chorobą, orientacją seksualna, zaakceptowaniem przez środowisko, miłość, przyjaźń....etc.

jestem zachwycona, chociaż po oglądnięcie 2 sezonu zostałam znudzona, ale 3 mnie zachwycił. Może trochę jest wszyscy z wszystkimi, ale chociaż jest ciekawie. I ich teksty są rozbrajające.

Każdy znajdzie coś dla siebie. Ja najbardziej lubię postać Silver i Ivy(także jako aktorki0 oraz oczywiście Liama <# (Matt Laner) razem z przyjaciółką przeżywamy mattomanie.

zapraszam na forum i portal

http://www.bh90210-forum.pl/index.php
_________________
- Miłość jest do dupy...
- Wytatuuje to sobie na twarzy.
- Chociaż odstraszy chłopaków..
- Wątpię
(Annie i Naomi)
90210 <3
 
 
 
Aniolec 



Pomogła: 2 razy
Wiek: 91
Dołączyła: 27 Sty 2011
Posty: 1209
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2011-09-23, 16:46   

Temat jakoś taki śpiący jest a uj z tym xd
Czekałam na czwarty sezon i póki co pierwsze dwa odcinki mi się bardzo podobały xd Trochę mnie wkurzyło, jak Liam oświadczył, że zadurzył się w... kimś tam (to dla tych którzy może kiedyś bd chcieli obejrzeć, nie zdradzę xd)
_________________
❒ Taken ❒ Single ✔Waiting for 8 husbands
 
 
Aniolec 



Pomogła: 2 razy
Wiek: 91
Dołączyła: 27 Sty 2011
Posty: 1209
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2013-02-01, 10:04   

Tak, sama wypowiadam się w tym temacie, ale kij.
90210 już od dłuższego czasu się staczało i staczało, naciągane związki i wgl wątki, aczkolwiek ostatnie dwa odcinki jak dla mnie były świetne :D
_________________
❒ Taken ❒ Single ✔Waiting for 8 husbands
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama