fantasybook.jun.pl Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
6. Na zawsze
Autor Wiadomość
Demoniczna 
Początkujący f-maniak


Pomogła: 2 razy
Wiek: 29
Dołączyła: 29 Cze 2011
Posty: 128
Skąd: Kraków
Wysłany: 2011-12-03, 20:29   6. Na zawsze

Ostatnia książka z serii Nieśmiertelni, autorstwa Alyson Noel – „Na zawsze”, ukaże się nakładem wydawnictwa Dolnośląskiego w roku 2012.

http://paranormalbooks.pl...2/Na-zawsze.jpg



Jak na razie wiemy tylko tyle...
Okładka CUDO!!!
Już nie mogę się doczekać <33
_________________
"Nie można przestać za kimś tęsknić - można tylko nauczyć się żyć z tą wielką, niekończącą się pustką w sercu."
"Błękitna godzina"
 
 
 
REKLAMA 
Nevermore.

Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 02 Gru 2011
Posty: 202
Wysłany: 2011-12-03, 22:44   

 
 
 
Leanne. 
Magiczna Istota
Nevermore.


Wiek: 29
Dołączyła: 02 Gru 2011
Posty: 202
Skąd: Hex Hall.
Wysłany: 2011-12-03, 22:44   

Zakładam, że szósta część wcale nie będzie szumnie zapowiadaną ostatnią - Pani Noel na 80 % pójdzie w ślady koleżanek po fachu i uraczy Czytelników kontynuacją przygód Ever, najprawdopodobniej już do reszty skomercjalizowaną i napisaną niby to dla fanów. W głębi ducha bardzo liczę jednak, że stanie się inaczej; Autorka "Nieśmiertelnych" zaskarbi sobie wówczas nie tylko moją sympatię, ale i szacunek.

Jestem dopiero po dwóch częściach serii i jakoś nie idzie mi skompletowanie jej - kiedyś na pewno to uczynię, więc i ten tom na mojej półce zagości. Nie mogę powiedzieć, żebym jakoś tej książki wyczekiwała, skoro tylko ogólnikowo wiem jak dalej potoczy się cała historia.
_________________
„ And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore! ”

"Grzech jest jedyną barwną rzeczą, jaka jeszcze pozostała dzisiejszemu życiu. "

"Nie pomyl nieba z gwiazdami odbitymi nocą na powierzchni stawu."
 
 
 
Demoniczna 
Początkujący f-maniak


Pomogła: 2 razy
Wiek: 29
Dołączyła: 29 Cze 2011
Posty: 128
Skąd: Kraków
Wysłany: 2012-03-27, 21:24   

To szósta i zarazem ostatnia część cyklu NIEŚMIERTELNI, opowieści o losach Ever Bloom i jej bliskich!



Ever i Damen musieli zmierzyć się z najpotężniejszymi wrogami, walczyć ze złem, zazdrością i zdradą. Teraz, by na zawsze być razem, muszą wrócić do samego początku i podważyć wszystko, w co wierzą. Czy przetrwają tę najpoważniejszą próbę miłości? Wierni czytelnicy wreszcie dotrą do zaskakującego finału!
_________________
"Nie można przestać za kimś tęsknić - można tylko nauczyć się żyć z tą wielką, niekończącą się pustką w sercu."
"Błękitna godzina"
Ostatnio zmieniony przez Wampirzycaaaa 2013-02-02, 22:53, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
 
Aniolec 



Pomogła: 2 razy
Wiek: 91
Dołączyła: 27 Sty 2011
Posty: 1209
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2013-02-01, 16:12   

Przeczytałam, i jedyna myśl która mi się ciśnie na język, i klawiaturę, to to, że książka jest do dupy.
_________________
❒ Taken ❒ Single ✔Waiting for 8 husbands
 
 
Wampirzycaaaa 


Pomogła: 4 razy
Wiek: 28
Dołączyła: 15 Wrz 2011
Posty: 1295
Skąd: Londyn/Gdynia
Wysłany: 2013-02-02, 22:56   

Aniolec napisał/a:
Przeczytałam, i jedyna myśl która mi się ciśnie na język, i klawiaturę, to to, że książka jest do dupy.


To przynajmniej jest szczera opinia. A można wiedzieć dlaczego, aż tak szczera? D:
_________________

 
 
 
Aniolec 



Pomogła: 2 razy
Wiek: 91
Dołączyła: 27 Sty 2011
Posty: 1209
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2013-02-03, 11:14   

Wiadomo, że wątek miłosny w tej serii jest głównym i przewodnim wątkiem całego cyklu, no, ale proooszę cię, już w poprzedniej części irytowały mnie wahania ever, w tej było ich mniej, ale po zakończeniu całej serii mogę szczerze powiedzieć, że o niczym, zupełnie o niczym jest ta książka pomijając wątek miłosny. Już pod koniec myślałam, że autorka mnie zaskoczy, że koniec końcowej części będzie też końcem tej przesłodzonej miłości, ale nie, jednak Noel postanowiła nie robić zaskakującego, niespodziewanego zakończenia i dosypała jeszcze więcej cukru do tego, że aż mdli.

Podziwiam autorów którzy decydują się w swoich dziełach na zabicie kilu kluczowych postaci, na zakończenie nie do końca z happy endem, bo mimo iż robi się bardzo smutno przy czytaniu tego, to jednak książka wywołuje wtedy tyle emocji, że nie łatwo jest ją zapomnieć. Niestety Pani Noel w swej serii nie najwyższych lotów nie zdobyła się na ten krok i sprawiła, że cała seria po skończeniu wydaje się pusta, głupia i jak dla mnie nadająca się jedynie/w szczególności dla słodkich 13latek (to nie jest przytyk do wszystkich tylko do tych najbardziej tępionych, głupich dzieci które np przesadnie podniecały się zmierzchem, nie do samych fanek, bo każdy lubi to co chce, ale wieciieee o co mi chodzi) i plasticzków z gimbazy.
_________________
❒ Taken ❒ Single ✔Waiting for 8 husbands
Ostatnio zmieniony przez Aniolec 2013-02-03, 13:44, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama