fantasybook.jun.pl Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Aniolec
2012-07-31, 08:23
Osobliwy dom pani Peregrine
Autor Wiadomość
Aniolec 

Pomogła: 2 razy
Wysłany: 2012-07-30, 14:50   Osobliwy dom pani Peregrine

Wywołująca dreszcz emocji i grozy opowieść o domu sierot na tajemniczej wyspie, zamieszkiwanym niegdyś przez równie tajemnicze dzieci. Szesnastoletni Jakub, którego dziadek był jednym z nich, przyjeżdża na wyspę, żeby za wszelką cenę odkryć przeszłość dziwnego, zniszczonego domu i jego małych mieszkańców. Nastrój potęgują stare fotografie, których kolekcja ilustruje tekst.

Premiera: październik 2012

Wydawca: Media Rodzina

Jaka okładkaa *______* Kurczę, będę musiała to przeczytać, ciekawią mnie te ilustracje, bo jeśli są w tym samym klimacie co okładka to książka zapowiada się na prawdę ciekawie.

REKLAMA 

Pomogła: 2 razy
Wysłany: 2013-02-06, 05:38   

Wampirzycaaaa 

Pomogła: 4 razy
Wysłany: 2013-02-06, 05:38   

Książka jest niesamowita na swój własny sposób i to jest w niej piękne. Bardzo przyjemna lektura na zbliżające się ciepłe dni. A zdjęcia załączone do książki, pobudzają wyobraźnię, jak żaden inny tekst w niej zawarty. Przez takie właśnie książki, zastanawiam się czy jednak jest w tym świecie odrobina magii. Z chęcią zmusiłabym wszystkich do przeczytania tego, lecz jedyne co mogę zrobić, to polecić wam tę książkę ;)

Kinia;) 

Wysłany: 2013-02-11, 22:17   

Muszę przyznać, że książka mnie w pełni usatysfakcjonowała. Opisywana historia była sama w sobie ciekawa, jednak zdjęcia, które pojawiały się co pewien czas były interesującym i bardzo trafnym urozmaiceniem. Autor posługiwał się bardzo przyjemnym stylem pisania, a i tłumaczenie było na tyle przystępne, że książkę czytało się z przyjemnością. Pomimo tego, że zabierając się za ,,Osobliwy dom Pani Peregrine'' spodziewałam się jakiegoś thrillera z drobnymi elementami powieści grozy, to i tak jestem naprawdę zadowolona, pomimo, iż nie dostałam ani jednego, ani drugiego.

Odpowiedz do tematu