fantasybook.jun.pl Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Pożądane
Autor Wiadomość
Aniolec 



Pomogła: 2 razy
Wiek: 91
Dołączyła: 27 Sty 2011
Posty: 1209
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2012-06-24, 16:16   Pożądane



Czas zacząć przedstawienie.
A.


Podejrzany o zabójstwo Ali czeka w areszcie na proces. Wydawać by się mogło, że Emily, Spencer, Aria i Hanna wreszcie odetchną z ulgą. Jednak mama Alison składa publicznie zaskakujące oświadczenie, które rzuca cień na całą sprawę. Jakie mroczne tajemnice ukrywa rodzina DiLaurentisów?
_________________
❒ Taken ❒ Single ✔Waiting for 8 husbands
Ostatnio zmieniony przez Wampirzycaaaa 2015-03-18, 01:24, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
REKLAMA 


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 01 Cze 2011
Posty: 1050
Wysłany: 2012-06-24, 18:06   

Ostatnio zmieniony przez Wampirzycaaaa 2015-03-18, 01:24, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Kinia;) 



Dołączyła: 01 Cze 2011
Posty: 1050
Wysłany: 2012-06-24, 18:06   

Hm...a nie wiecie może kiedy będzie premiera ?
 
 
Aniolec 



Pomogła: 2 razy
Wiek: 91
Dołączyła: 27 Sty 2011
Posty: 1209
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2012-06-24, 18:12   

W sierpniu :)
_________________
❒ Taken ❒ Single ✔Waiting for 8 husbands
 
 
Kinia;) 



Dołączyła: 01 Cze 2011
Posty: 1050
Wysłany: 2012-12-01, 12:49   

W mojej opinii jest to zdecydowanie najlepsza część ze wszystkich wydanych jak do tej pory. Jak zwykle było mnóstwo intryg i kłamstw. Rozwiązane zostały chyba wszystkie możliwe zagadki i niedociągnięcia dotyczące mordercy Alison i tożsamości A. Muszę przyznać, że autorka bardzo mnie zaskoczyła tym jak potoczyła się akcja. Było nawet parę sytuacji w których kompletnie nie wiedziałam co się dzieje i kto jest kim, ale na szczęści Shepard wszystko zgrabnie i jasno na końcu wytłumaczyła. Jak na książkę, która ma zaledwie 280 stron i jeszcze napisana jest sporą czcionką, to naprawdę dużo się dzieje. Jestem zadowolona z tej części i zdecydowanie nie żałuje nawet jednej złotówki, która została przeznaczona na książki z tej serii.

+ Oczywiście żałuję mojego kochanego Jasona..cóż.
 
 
Yumi 
Magiczna Istota


Wiek: 26
Dołączyła: 04 Cze 2012
Posty: 194
Wysłany: 2013-04-03, 17:09   

Wow! Wczoraj wieczorem przeczytałam tę książkę i naprawdę jestem zachwycona! Nie spodziewałam się czegoś takiego, do tej pory jestem zszokowana, Shepard to bogini! Do tej pory uważałam "Niewiarygodne" za najlepszy tom tej serii, ale teraz to na to miejsce wkraczają "Pożądane" - bez dwóch zdań! Jak najbardziej polecam. Mam nadzieję, że kolejne części będą trzymać poziom.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama