fantasybook.jun.pl Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Ekranizacja Intruza
Autor Wiadomość
Kinia;) 



Dołączyła: 01 Cze 2011
Posty: 1050
Wysłany: 2012-03-23, 19:36   

Już nie mogę doczekać się tego filmu, mam nadzieje, że będzie tak dobry jak książka. Aczkolwiek muszę przyznać, że ten zwiastun był trochę cienki. Mam nadzieje, że pojawią się jakieś lepsze. :)
 
 
REKLAMA 

Dołączyła: 20 Mar 2011
Posty: 502
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2012-03-23, 20:36   

_________________

 
 
Katherine. 
Księżniczka Fantasy


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 20 Mar 2011
Posty: 502
Skąd: Gdańsk
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2012-03-23, 20:36   

Słaby słaby słaby słaby słaby słaby trailer... książka z tego co słyszałam też nudna, także jeśli wyjdzie film napewno nie będę miała ochoty go oglądać.
_________________
"a pozytywka wciąż tęsknie tańczyła dźwiękiem"
 
 
 
Chanteila 
Nieśmiertelny Czytelnik


Dołączyła: 28 Sty 2011
Posty: 271
Wysłany: 2012-06-25, 19:29   

Trailer nie zachwyca. Jednak, jeśli doczekamy się w końcu ekranizacji książki to obejrzę z czystej ciekawości, żeby mieć porównanie czy zniszczyli taką historię doszczętnie czy jedynie w małym stopniu.

Pojawił się też pierwszy plakat promujący

Co sądzicie?
 
 
Kinia;) 



Dołączyła: 01 Cze 2011
Posty: 1050
Wysłany: 2012-06-25, 19:56   

Plakat mi się podoba. :) A słyszałam, że do roli Iana wybrali jednak mojego ulubieńca, czyli Jake'a Abela..ale nie wiem czy to prawda. Orientuje się już może ktoś, czy to jest potwierdzone ?
 
 
Chanteila 
Nieśmiertelny Czytelnik


Dołączyła: 28 Sty 2011
Posty: 271
Wysłany: 2012-06-25, 22:38   

Na oficjalnej stronie widziałam, że figuruje w obsadzie, a na wielu stronach pojawia się "pierwsze" zdjęcie, więc myślę, że może to być już pewna informacja ;)

 
 
Kinia;) 



Dołączyła: 01 Cze 2011
Posty: 1050
Wysłany: 2012-06-26, 19:42   

O TAK ! Dzięki za informacje, zdecydowanie poprawiła mi dzień ! :D
A nie wiesz może, kto w takim razie będzie Jaredem ?

+ Ta dziewczyna dalej mi nie pasuje...przecież w książce często podkreślali, że była ładna..a tutaj wygląda troszeczkę niekorzystnie. Nie wiem dlaczego, ale jakoś nie mogę tego przeboleć.
 
 
Chanteila 
Nieśmiertelny Czytelnik


Dołączyła: 28 Sty 2011
Posty: 271
Wysłany: 2012-06-28, 18:13   

A wiem^^ W roli Jardea obsadzono Max'a Irons'a



i tu: KLIK


O tak! zgadzam się z Tobą, Kinia.
Nie tak sobie wyobrażałam tą postać. Nie dość, że nie pasuje za bardzo do opisu Melanie, to jeszcze zastanawia mnie trochę jej gra aktorska. Czy ktoś widział ją może, że tak powiem, w akcji?
 
 
Kinia;) 



Dołączyła: 01 Cze 2011
Posty: 1050
Wysłany: 2012-06-28, 19:50   

O niezły ten Jared będzie. :)

Ja ją widziałam w ,,Nostalgia Anioła'' i powiem, że była niezła. Grała dobrze, pokazywała jakieś emocje i widać było, że wczuła się w rolę, tak więc może nie będzie taka zła.
 
 
Katherine. 
Księżniczka Fantasy


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 20 Mar 2011
Posty: 502
Skąd: Gdańsk
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2012-11-26, 15:12   

http://www.youtube.com/watch?v=BSTjYy9Uaxc

Lepszy trailer ;) .
_________________
"a pozytywka wciąż tęsknie tańczyła dźwiękiem"
 
 
 
BlackVampire 
Władca Ciemności

Pomogła: 1 raz
Wiek: 103
Dołączyła: 13 Wrz 2011
Posty: 403
Wysłany: 2012-11-26, 15:20   

Jared mi się podoba, za to Melanie ani trochę. Tak samo jak Ian. Jeszcze tylko Jeb jest ok, ale reszta? No niezupełnie...
_________________
http://szeptksiazek.blogspot.com/
 
 
 
Chanteila 
Nieśmiertelny Czytelnik


Dołączyła: 28 Sty 2011
Posty: 271
Wysłany: 2013-04-14, 14:13   

Intruz od tygodnia w kinach... czy ktoś się wybrał i podzieli wrażeniami?
 
 
Paula:D 


Dołączyła: 01 Kwi 2013
Posty: 10
Wysłany: 2013-04-14, 16:17   

Ja byłam i szczerze mówiąc trochę się zawiodłam.
Nie miałam dużych oczekiwań co do filmu pomimo iż książka mi się spodobała, jednak miałam nadzieje, że wyjdę z kina z myślą ,, Wow. Być może jeszcze kiedyś znów pooglądam ten film ''. No niestety ...

Początek. Moim zdaniem, powinni chociażby wpleść w jakąś rozmowę czy cokolwiek, wątek jak to się w ogóle zaczęło. Jak te dusze przybyły na ziemie? Ale niestety nic nie było o tym powiedziane. Moi znajomi z którymi poszłam do kina nie czytali książki, więc nie mieli o tym pojęcia. No ale dobra, być może się czepiam :-D

Jednak na pewno nie da się pominąć tego, iż zdecydowanie wyolbrzymili wątek miłosny. To chyba największy minus całej ekranizacji. Pomimo, że jest go więcej to na dodatek jest strasznie płytki ( ale może to tylko moje odczucia. )

Od dawien dawna wiadomo, że ekranizacja nie będzie w pełni oddawać emocji z książki. No ale podczas oglądania ,, Intruza '' nie czułam kompletnie nic. Oglądałam tylko dlatego, że zapłaciłam za bilet.
Również można się przeczepić, że film różni się od książki, no ale musieli wyciąć parę wątków inaczej film był by za długi.
Szczerze powiedziawszy chwilkę przysnęłam w trakcie seansu, ale na szczęście nie ominęło mnie nic konkretnego.

Zakończenie, jak zakończenie. Można było się go domyślić w połowie filmy nawet jeśli nie czytało się książki.

Takim małym plusikiem jest jeszcze dobra muzyka :mrgreen:

Jednak opinie są różne. Jednym się podoba, innym nie...
Wszystko zależy od gustu.
Mimo wszystko, przed pooglądaniem filmu lepiej zapoznać się z książką. ;)
Ostatnio zmieniony przez Paula:D 2013-04-14, 16:20, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Kinia;) 



Dołączyła: 01 Cze 2011
Posty: 1050
Wysłany: 2013-04-17, 15:12   

Ja również byłam i z czystym sumieniem powiem, że jestem zachwycona. :)
Oczywiście książka była lepsza, ale to już chyba nic nowego, bo książki są zazwyczaj lepsze od swoich ekranizacji ( jedynym wyjątkiem jaki mnie w życiu spotkał, to ,,Dziewczyna w czerwonej pelerynie,,). Jak dla mnie gra aktorska była w porządku ( zagrał tam mój ulubiony aktor, także za to był już wielki plus:)).
Historia przedstawiona w ciekawy sposób, wiele osób w kinie płakało, także dla ludzi wrażliwych musiał być to film wzruszający ( ja jestem znieczulica, więc mnie mało co rusza ;p)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama