fantasybook.jun.pl Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
10. Ukryta
Autor Wiadomość
Aniolec 



Pomogła: 2 razy
Wiek: 91
Dołączyła: 27 Sty 2011
Posty: 1209
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2013-04-27, 17:17   10. Ukryta



Najwyższa Rada Wampirów poznała wreszcie prawdziwą naturę Neferet, dzięki czemu Zoey i jej przyjaciele nie są już osamotnieni w konfrontacji z rosnącym w siłę złem. Będą jednak potrzebowali wsparcia, bo Neferet nie zamierza poddać się bez walki, a zwarcie szyków okazuje się trudniejsze, niż mogli się spodziewać. Nieodłączne dotąd Bliźniaczki prawie ze sobą nie rozmawiają, a dawny wróg szkoły, Kalona, mimo nieufności wielu osób został mianowany wojownikiem Tanatos. Na domiar złego Zoey traci pewność, czy może ufać swym zmysłom: spojrzawszy przez kamień proroczy na Auroksa, narzędzie w rękach Neferet, zobaczyła coś, czego nie potrafi wyjaśnić samej sobie, a tym bardziej przyjaciołom. Czuje, że zawierzając intuicji, może pokonać zło. Lecz jeśli się pomyli, sprowadzi na Dom Nocy śmiertelne zagrożenie…

Data wydania: 10 czerwiec 2013
_________________
❒ Taken ❒ Single ✔Waiting for 8 husbands
 
 
REKLAMA 
Sprezzatura


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 13 Kwi 2011
Posty: 169
Wysłany: 2013-04-27, 19:01   

 
 
Kyra 
Sprezzatura



Wiek: 28
Dołączyła: 13 Kwi 2011
Posty: 169
Skąd: Małopolska
Wysłany: 2013-04-27, 19:01   

Dobrze, opis ciekawy, ale moim zdanie autorki kontynuują Dom Nocy na siłę. Pewnie przeczytam, bo skoro mam pozostałe części, to wypada skończyć całą serię.
_________________
 
 
 
Wampirzycaaaa 


Pomogła: 4 razy
Wiek: 28
Dołączyła: 15 Wrz 2011
Posty: 1295
Skąd: Londyn/Gdynia
Wysłany: 2013-04-28, 00:35   

Kyra napisał/a:
Dobrze, opis ciekawy, ale moim zdanie autorki kontynuują Dom Nocy na siłę. Pewnie przeczytam, bo skoro mam pozostałe części, to wypada skończyć całą serię.


Kyra, dokładnie! Nawet nie pamiętam na którym tomie skończyłam, bo seria się robi nudna. Autorka miała fajny pomysł, owszem, ale ileż można pisać o tym samym? Seria ciągnie się podobnie jak Wampiry z Morganville, z tym, że w Morganville ciągle się coś dzieje i jest ciekawie. Raczej nie przeczytam, a już na pewno nie dokupię do reszty.
_________________

 
 
 
Katherine. 
Księżniczka Fantasy


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 20 Mar 2011
Posty: 502
Skąd: Gdańsk
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2013-05-01, 13:13   

Co za dużo to niezdrowo.

Całkowicie się zgadzam, ale poprosiłabym o trochę dłuższe posty :) - Wampirzycaaaa
_________________
"a pozytywka wciąż tęsknie tańczyła dźwiękiem"
Ostatnio zmieniony przez Wampirzycaaaa 2013-05-01, 15:16, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama