fantasybook.jun.pl Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Ciemność
Autor Wiadomość
Aniolec 



Pomogła: 2 razy
Wiek: 91
Dołączyła: 27 Sty 2011
Posty: 1209
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2012-02-13, 09:37   Ciemność



Perdido Beach, Kalifornia. Zawieszenie broni. Pokój w ETAPie jest kruchy jak szkło.

Cain rządzi w swojej domenie żelazną ręką. Sam nie może zaznać spokoju. Ustanowili nowe prawa, przetrwali głód, plagę kłamstw, wreszcie zarazę… Ale teraz bariera staje się czarna. ETAP ogarnia nieprzenikniona ciemność.

Ale mrok nie jest jedynym zagrożeniem. Giną zwierzęta i ludzie. Nieznana dotąd moc wywraca ich ciała na drugą stronę.

Im głębsze cienie, tym bardziej Ciemność rośnie w siłę. Ze swego leża w głębi ziemi Gaiaphage sięga po to, czego najbardziej pragnie. Po ludzkie ciało, w którym mogłoby się odrodzić.
Premiera: maj 2012
_________________
❒ Taken ❒ Single ✔Waiting for 8 husbands
 
 
REKLAMA 


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 01 Cze 2011
Posty: 1050
Wysłany: 2012-02-13, 15:15   

 
 
Kinia;) 



Dołączyła: 01 Cze 2011
Posty: 1050
Wysłany: 2012-02-13, 15:15   

Już nie mogę się doczekać ! Gone to jedna z najlepszych serii, jaką czytałam. Szkoda tylko, że w opisie nie wspomnieli nic o Dianie ;(
 
 
Jeanelle 
Magiczna Istota


Pomogła: 1 raz
Wiek: 27
Dołączyła: 17 Sie 2011
Posty: 229
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2012-02-27, 19:17   

No nie wspomnieli, ale i tak dużo o niej będzie, tego można być pewnym, a zresztą w końcu jest na okładce, to też coś świadczy. ;d
Ale zastanawia mnie jaką rolę będzie miał w tym Quinn!
Ja już to chcę. *.*
_________________

"The future belongs to those who believe in the beauty of their dreams."
http://iceandfire.fora.pl/
 
 
 
Kinia;) 



Dołączyła: 01 Cze 2011
Posty: 1050
Wysłany: 2012-02-27, 20:44   

Hm..mnie też ciekawi rola Quinna. Ale powiem szczerze, że ani ta Diana, ani Quinn, to na tej okładce za urodziwi nie są. Zupełnie inaczej wyobrażałam sobie kumpla Sama. Ten tutaj wygląda na 23 lata i sprawia wrażenie, jakby miał przetłuszczone włosy. Diana również nie wyszła zbyt pięknie.
 
 
Jeanelle 
Magiczna Istota


Pomogła: 1 raz
Wiek: 27
Dołączyła: 17 Sie 2011
Posty: 229
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2012-06-02, 18:55   

Baaardzo mi się podobało. *.* Przeszkadzały mi jedynie te błędy, a było ich sporo... Cain? Connie Taylor? --'
A tuż po przeczytaniu książki? Ojapier*ole - jedyne słowa jakie cisnęły mi się na usta, ale to nie przez to, że mi się nie podobała, czy coś. Wręcz przeciwnie... Książka jest WSPANIAŁA. Po prostu w takim jestem szoku po zakończeniu, że nic innego nie jest w stanie powiedzieć...
Niby nie było aż tak bardzo zaskakujące, ale jednak miało w sobie to coś. Baardzo podobała mi się klimatyczność książki i wgl... Ale zgodzę się. Wątek Caine'a i Diany był bardzo słabo rozwinięty... Liczyłam na coś więcej.
_________________

"The future belongs to those who believe in the beauty of their dreams."
http://iceandfire.fora.pl/
 
 
 
Kinia;) 



Dołączyła: 01 Cze 2011
Posty: 1050
Wysłany: 2012-06-11, 16:13   

,,Ciemność'' jest znacznie bardziej makabryczna niż swoje poprzedniczki. Zdecydowanie więcej w niej śmierci i krwawych opisów, także jak ktoś lubi masakry gdzie się leje dużo krwi to polecam. Mnie osobiście ta część podobała się mniej niż poprzednie, ale jednak wciąż była fajna. Nie podobało mi się to, że było bardzo mało Caine'a i Diany razem, praktycznie wcale ich razem nie ma. Postawa Diany jaką przedstawił nam Grant też bardzo mi nie odpowiadała. To nie była ta sama bohaterka. Niemniej Caine dalej jest moim ulubieńcem, dodatkowo znacznie bardzie polubiłam Sama. Zdziwiły mnie te informacje o Ediliu...nie, że jestem uprzedzona, ale przecież w jakiejś poprzedniej części podobała mu się Lana i teraz coś takiego...jak dla mnie to było niepotrzebne. Grant kiedyś powiedział, że w ,,Ciemności'', pojawi się postać znacznie gorsza, niż Drake i nie oszukiwał nas, także za to duży plus.
 
 
MeaCulpa 
Początkujący f-maniak

Dołączyła: 25 Sty 2013
Posty: 79
Wysłany: 2013-05-07, 13:06   

Njalepsza część!!! xD Byłam zszokowana niktórymi scenami... A czasami, to aż nawet głupio mi się robiło... Wgl... chłopacy naprawde w tak młodym wieku zaczynają mieć kosmate myśli? xD Normalnie przeżyłam szok! xD

Czasami było nudno, ale szybko zostało to wynagrodzone jakąś ciekawą sceną, bądź ciekawymi myślami xD
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama