fantasybook.jun.pl Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Światło
Autor Wiadomość
Aniolec 



Pomogła: 2 razy
Wiek: 91
Dołączyła: 27 Sty 2011
Posty: 1209
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2013-05-23, 08:03   Światło



Ostatni tom bestsellerowej, kochanej przez polskich czytelników serii GONE Michaela Granta – cyklu, który poleca sam Stephen King!

Od chwili, gdy wszyscy dorośli zniknęli z Perdido Beach, minął już prawie rok. Pozbawieni kontroli i opieki młodzi ludzie przeżyli głód, zarazę, bezpardonową walkę o władzę. Przetrwali. Przynajmniej część z nich. Powrót do normalności był ich marzeniem.Teraz to marzenie może się ziścić i nagle zewnętrzny świat napawa mieszkańców ETAPu lękiem. W obrębie bariery wydarzyło się wiele rzeczy, które nie znajdą usprawiedliwienia w nieświadomym niczego społeczeństwie. Śmierć, okrucieństwo, błędne decyzje, złe wybory… Co czeka na tych, którzy złamali wszystkie prawa rządzące w normalnym społeczeństwie? Może ETAP jest jedynym miejscem, w którym mogą czuć się bezpieczni?

Data wydania: 28 czerwiec 2013
_________________
❒ Taken ❒ Single ✔Waiting for 8 husbands
 
 
REKLAMA 

Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 25 Sty 2013
Posty: 79
Wysłany: 2013-06-06, 19:18   

 
 
MeaCulpa 
Początkujący f-maniak

Dołączyła: 25 Sty 2013
Posty: 79
Wysłany: 2013-06-06, 19:18   

*,*
OoOO... Nie mogę się doczekać, żeby to dorwać w swoje łąpki!
 
 
Kinia;) 



Dołączyła: 01 Cze 2011
Posty: 1050
Wysłany: 2013-09-14, 15:55   

Nie spodziewałam się, że ostatnia część jakiejkolwiek serii może być najlepsza. Zazwyczaj jest tak, że końcowa książka jest pisana na siłę, powtarzają się wszystkie schematy z poprzednich części, a fabuła jest mocno naciągana. Ku mojemu ogromnemu zaskoczeniu w przypadku ,,Gone: Zniknęli'' tak nie było. Autor świetnie zakończył te serię. Każda strona była dla mnie ogromnym zaskoczeniem, śmierć wielu bohaterów z którym zdążyłam się zżyć była dla mnie prawdziwym szokiem. W ostatniej części płakałam, śmiałam się i byłam przerażona razem ze swoimi ulubionymi postaciami. ,,Światło'' jest naprawdę niesamowite i jeżeli ktokolwiek zastanawia się, czy warto zaczynać pierwszą część tej serii to uważam, że warto, choćby tylko po to, aby móc przeczytać tę ostatnią. Zdecydowanie polecam!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama