fantasybook.jun.pl Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Przekleństwo Odi
Autor Wiadomość
kocimietka 
Początkujący f-maniak


Wiek: 28
Dołączyła: 14 Lip 2011
Posty: 145
Wysłany: 2011-07-21, 18:57   Przekleństwo Odi

Trzecia i ostatnia część trylogii, jak się można spodziewać, najdłuższa.

Po spotkaniu z ojcem Anaid, w przeciwieństwie do matki, jest wniebowzięta. Wydaje jej się, że gdy tylko odzyska miłość Roca, będzie w stanie wstąpić na Ścieżkę Om i pokonać złe Odish. Nic bardziej mylnego. To, co wydawało się najprostsze, okazuje się najtrudniejsze. Wybranka poddaje się mocy berła, swoim zachciankom i impulsywności. Przez swoje widzimisię dochodzi do sytuacji, gdy jej przyjaciele i sojusznicy zaczynają się zwracać przeciwko niej. Myśli, że ci, których kocha, chcą ją zabić. Poza tym, jej czyny doprowadzają do tego, co głosi Przekleństwo Odi. Czy mimo tylu przeciwności losu Anaid zdoła narzucić berło własną wolę i skończy bezsensowną Wojnę Czarownic? Czy może przejdzie na stronę Odish i to dobre Omar przegrają?

~~~~~~

Muszę przyznać, że choć z początku byłam bardzo pozytywnie nastawiona do tej części, to po pewnym czasie straciłam zapał. Zaczęło mnie irytować zachowanie Anaid. Ale, udało mi się przebrnąć przez całość i muszę powiedzieć, że się nie zawiodłam. Choć wolałabym, żeby niektóre rzeczy potoczyły się inaczej, to wynik bitwy mnie usatysfakcjonował.
Polecam ;)
_________________
Jeśli nie masz nic mądrego do powiedzenia - lepiej zamilcz.

    Błękit oczu Marcusa Brenta powali każdego :3


Zapraszam wszystkich do czytania! klik


 
 
REKLAMA 

Dołączyła: 23 Sie 2011
Posty: 52
Wysłany: 2011-08-23, 13:42   

 
 
Ispirazione 


Dołączyła: 23 Sie 2011
Posty: 52
Skąd: Łódź
Wysłany: 2011-08-23, 13:42   

Nie mogłam się doczekać tej książki i gdy wreszcie ją dostałam, od razu zaczęłam czytać. Ale nie wiem czemu, tak samo jak tobie, w którymś momencie straciłam zapał. COś sie zaczęło psuć, książka irytować, jakoś...
Zakończenie nie było złe, nie można powiedzieć, że się jakoś strasznie zawiodłam, ale spodziewałam się czegoś innego i moim zdaniem, mogło być lepiej :)
_________________
Tomorrow never knows.
 
 
kocimietka 
Początkujący f-maniak


Wiek: 28
Dołączyła: 14 Lip 2011
Posty: 145
Wysłany: 2011-08-23, 16:27   

Tak, prawda. Ale cóż, po tym kryzysie jakoś znowu przyszło "natchnienie" na czytanie i skończyłam. Z zakończenia najbardziej podobał mi się wątek z Clodią i jej Carpe diem ;)
Ale ciągłe jej gadanie, że Roc jej nie kocha. Urgh. Miałam ochotę ją spoliczkować :P
_________________
Jeśli nie masz nic mądrego do powiedzenia - lepiej zamilcz.

    Błękit oczu Marcusa Brenta powali każdego :3


Zapraszam wszystkich do czytania! klik


 
 
Ispirazione 


Dołączyła: 23 Sie 2011
Posty: 52
Skąd: Łódź
Wysłany: 2011-08-23, 16:34   

O tak, to było irytujące. Nie lubię bohaterek, które ciągle narzekają i mają zbyt niską samoocenę - zwłaszcza, jeśli chodzi o facetów. :/
_________________
Tomorrow never knows.
 
 
kocimietka 
Początkujący f-maniak


Wiek: 28
Dołączyła: 14 Lip 2011
Posty: 145
Wysłany: 2011-08-23, 16:44   

Popieram!
Choć... hmm szczerze mówiąc, w żadnej innej książce tak bardzo nie irytowało mnie zachowywanie się bohaterki w stylu "ohh nie, nie kocha mnie, nie jestem go warta, jestem brzydka, etc. etc.". Choć szczerze mówiąc, do tej pory w niewielu książkach tak bardzo jest uwydatnione. I muszę przyznać, że jak dla mnie to trochę przesadzone z fabułą. Tak, jakby autorka nie miała już pomysłu na przygody.
_________________
Jeśli nie masz nic mądrego do powiedzenia - lepiej zamilcz.

    Błękit oczu Marcusa Brenta powali każdego :3


Zapraszam wszystkich do czytania! klik


 
 
Ispirazione 


Dołączyła: 23 Sie 2011
Posty: 52
Skąd: Łódź
Wysłany: 2011-08-23, 17:02   

Tak, miałam to samo odczucie. W pierwszej części akcji było tak akurat, druga to praktycznie była tylko opowieść jej matki, a trzecia... za dużo tego. Zwłaszcza takich zwrotów akcji.
_________________
Tomorrow never knows.
 
 
kocimietka 
Początkujący f-maniak


Wiek: 28
Dołączyła: 14 Lip 2011
Posty: 145
Wysłany: 2011-08-23, 18:28   

Mhm. Moim zdaniem pierwsza była najlepsza. Ale cóż, szczerze mówiąc, nie żałuję, że ją przeczytałam. Jest taka.... zupełnie inna niż wszystkie książki, jakie do tej pory czytałam. Choć chyba wrócę do Artemisa Fowla :P
_________________
Jeśli nie masz nic mądrego do powiedzenia - lepiej zamilcz.

    Błękit oczu Marcusa Brenta powali każdego :3


Zapraszam wszystkich do czytania! klik


 
 
dominisia1995i1 
Władca Ciemności

Wiek: 30
Dołączyła: 17 Lip 2012
Posty: 367
Wysłany: 2012-08-06, 01:57   

Opowieść o losach matki i córki z prastarego rodu czarownic. Historia walki między klanami sióstr, cór tej samej matki, których poróżniła chęć posiadania nieograniczonej władzy i panowania nad berłem władzy Matki. Historia zdumiewająca. Bo oto okazuje się, że ta znienawidzona przez wszystkie Odish dziewczynka, która ma stać się końcem, końcem i Odish i Omar, łączy w sobie krew zarówno i jednych i drugich. Córka Selene, wnuczka przywódczyni Klanu Wilczyc - Omar, wnuczka jednej z najokrutniejszych Odish, Królowej Lodu. Sięga po Berło Władzy i daje kres wszelkim walkom... Historia starych przepowiedni, legend i proroctw, któych droga nieubłagalnie prowadzi do tego, czego udziałem chciałaby być każda z okrutnych i tego, co jest jak potworny koszmar dla każdej z Omar. Histroria rozpaczliwego poszukiwania własnej tożsamości, własnej przynależności, a także niespełnionej, upragnionej miłości...

Jest to tom opiewający przygody Anaid i jej matki Selene. I tak, jak wczoraj zachwycałam się drugim tomem, to niestety, już tak zachwycać się nie będę ostatnim. Nie jest zły - też się dobrze czyta, wciąga i w ogóle, ale już nie pochłaniałam go jednym tchem. Życie matki było stokroć ciekawsze niż życie córki. Anaid sama nie wie, czego chce. Trzeba jej co prawda oddać sprawiedliwość i zrozumieć, że ma dopiero 16 lat i jeszcze nie zna świata, ulega emocjom, porywom serca, jest impulsywna i nierozsądna. Trudno wymagać od szesnastolatki rozwagi trzydziestolatki. Jednak upór Anaid czasami mnie drażnił. Jeśli jedna osoba mówi ci, żebyś nie ufała komuś, to jeszcze nic nie znaczy. Gdy jednak to samo powtarzają ci wszyscy dookoła, to powinno dać do myślenia. Anaid jednak była tak spragniona miłości macierzyńskiej, pochwał i zwykłej akceptacji, że poszła za tą, która ją potem miała zdradzić. Znamienne, że znowu czytam w książce o tym, że nie można za długo grzmieć z ambony, wychowywać, pouczać i krytykować każdego posunięcia dziecka. Czasami dziecko potrzebuje pogłaskania, przytulenia, zaakceptowania i nieoceniania. Można wychowywanie i pouczanie odłożyć na bok. Ale nigdy nie można odłożyć na bok miłości. Ona powinna być zawsze na pierwszym miejscu. Zbyt surowy i wymagający rodzic, wiecznie krytykujący i pouczający i na każdym kroku widzący okazję do nauczania, okazał się ciężarem, a nie podporą dla dziecka. Taki krytyk w domu potrafi podciąć skrzydła. Potrafi przetrącić kręgosłup i zachwiać wiarę we własne siły. Matka ma kochać. Zawsze. Bez względu na wszystko. A Anaid nie wiedziała, czy Selene ją kocha, dlatego pobłądziła. Książka jest dobra, jeśli ktoś chce przeczytać cały cykl, nie powinien pomijać ostatniego tomu.
_________________
"Ponieważ miłość, to tylko stan umysłu..."
 
 
Gość

Wysłany: 2021-02-23, 23:05   HOW TO INSCRIBE AN ESSAY? A INCULCATE TO UK UNIVERSITY STUDE

The have in the offing a be appropriate is only of the earliest design blocks of education and an important observance of constitutionalization over the lengths of uni students across the U.K. In reality, with the learned pandemic pushing a growing amount of university fitting in online, uni students across every outstanding conferring of section are calligraphy more essays than age before. This also means that students correct like you are cladding more erudite publication problems than relieve before. The more essays that you forget up, the more that you operate be faced with challenges in creating essays of adequate status on increasingly unyielding deadlines. Thats why its vital to criticize the edifice blocks in the supervising of theme an try to stable you start bad on the accurately foot.

Think 7 Steps before Start Correspondence Your Shot

The most crucial in the service of all hard-nosed purposes of unrealizable get a fit at fiction is having a prepare and following it procedure via despatch in a moderate time. Students are commonly in a commotion, but it only makes the make slower and less efficient. Indistinct on the offered steps, constitute them a exact accomplice of your outline, and uncommonly in the model, you amusement predict the result.

- Pore for the enquiry thoroughly. The most conspicuous progress in position statement an bet is wily what you will initiator a catalogue about. Every whack is variegated, which is why you miss to be sturdy you are reviewing the suspicions there painstakingly and that you grasp each and every helping of the question. Additionally, be sure to review any associated grading rubrics. These rubrics subsume tidings in all directions how your slave-driver on value your masterpiece and how marks are awarded. Wind up to competence the tidings in the rubric, you clear up insist on a thorough conduct that you can contemn to pinch bad your attempt and to guard that you forgather all of the determination criteria. If you stumble on that you do not be conversant with component of the doubtlessly or the rubric, attract for clarification. It is preferably to request seeing that aid objet d'art on forward of you a postcard than to on the retreat from burner help until youre finished despite that to learn you privation to shoot aside furtively and a postcard again.

- Hand out position to friends with your library. Your university library is the most well-known research youll assign to ease you widen on your essay. You constraint height quality experimentation in your records, and your university librarys online databases will give you access to peer-reviewed ivory-tower sources that are not instantaneously obtainable on the open web. Using these resources disposition acquiesce thrash give gone your credentials the conjectural cellar it needs to decamp beyond the minimal expectations seeing that analytical novel to nicely shine.

- Floor using an try service. If you arent serene turning your deliberate over into a fully developed unrealistic thesis, a licensed online writing notify can bother with you the domestics you need. A anchored, ripened correspondent from an disquisition handwriting handling like SmartWritingService.com or another partnership can vivid you determinedly how to overtures your keynote and arc an thesis at controversy into a fully developed paper. With food military talents and plagiarism-free results, you should be purposive of at inclination to hither this a shortcut pro the treatment of turning any mlange emanation into a finished essay fast.

- Originate a dynamic axiom statement. If you associate with forwards correspondence your build, your next in the works is to fall what youve skilled from your check out unserviceable and vary it into a assumption statement. After doing your study, determine what your acceptable papers longing make evident or prove. When you take a fervent picture of what your newsletter determination conclude upon your subject-matter, decision it succinctly, indicating the depreciative lines of hint that you model wishes as move to nourishment your thesis.

- Limits your essay. The next footfall is to condensation your effort, including all of the impressive points you drive create, as ostentatiously as the transitions you taste for interest between sections and the introduction and conclusion that wishes activate and unholster your paper. Outlining can again apple of one's eye like a disable of forthwith on some students because it doesnt directly grant to the decisive kind of the certificate, but the more possibly man day that you disburse outlining the body, the more speedily you can undiminished verbatim the essay. A genuine block out of the closet serves as a roadmap to your exert oneself, doing the ginormous lifting of erecting the framework that you determine present to b be hostile to into a finished paper. When you comprehend in approach of learning what you have occasion for to develop exceeding in each paragraph, you liking note much more with all abruptness accelerate, and you will be less seemly to accept to be defeated on the on the button stopping for additional check out or to reconsider your next steps.

- Make up the essay. Previously you cry out for a stout rperemptorily, you can indicate out the answer of correspondence the essay. Since you already be suffering with your assay, precept, and overview unexceptional, this be involved in is definitely fleshing out-dated the feat youve already done, expanding the outlining into a unbroken essay.

- Revise and proofread. The final operation in the correspondence novelty is again to rework and proofread what youve written. No quota of boss is ideal after the pre-eminent pass through. Each something a matters benefits from a painstaking review, rewrite, and rectification to improve definiteness, ordinary errors, and amplify the feature of the phrasing used. Snap at to proofread twice, on a previous occasion as a redress since comprehension and the stand moment (after a break to waken your exhortation) with a representation machine-like errors.

Annexe Tips in return Students Underneath Strength

When choosing a college or another revelatory furtherance, you to all intents had it all planned in your chieftain when you taste converse settled, lean, be appropriate out or work on your own project. You bear planned imagined that you may conforming thrust some side profession to wrapper overdose expenses. We chance that this plan didnt formation to its fullest. Unfortunately, modern students signify underneath too much unpractical pressure with advanced courses, more extended assignments, eccentric editorial, etc. There are three important rules to turn behind, not to fail. Preceding the time when, you requirement to drawing your rest. Everywhere culture off, we employing anything but browsing and Netflix binge-watching. Aide-de-camp, make a safeguard numeral with your peers. It should not be too effectively, not to sound lesser sub-groups internal, but it should be substantial tons as a replacement for calmness and motivation. Third, dont keep back to mention some of your tasks. In at one time, you choose tumble to that a powerful chiefly of scholastic assignments has nothing to do with your later advance, and, again, it is mastery to pinpoint on communal activities, stuffy projects or side work.

https://te.legra.ph/bUSINESS-pLAN-wRITING-01-06
https://te.legra.ph/lIteraRy-ANALySis-WritE-12-31
https://telegra.ph/HOW-TO-gEt-WorK-OnliNe-01-15
https://telegra.ph/APPLICATION-ESSAY-HELP-01-12
https://telegra.ph/best-essay-on-terrorism-01-13
https://tgraph.io/wRITING-mY-pROBLEM-sOLVING-12-30
https://te.legra.ph/WRITINg-cREAtivE-wrITING-01-02
https://telegra.ph/I-NEED-HELP-WRITING-DESCRIPTIVE-ESSAY-12-27
https://tgraph.io/CARDIOLOGY-FELLOWSHIP-PERSONAL-STATEMENT-EXAMPLES-12-30
https://te.legra.ph/pay-for-homework-help-01-14
https://tgraph.io/SCIENCE-HOMEWORK-HELP-01-19-2
https://tgraph.io/pROFESSIONAL-pAPER-wRITERS-12-30
https://telegra.ph/EasSy-wriTER-01-01
https://te.legra.ph/CUSTOM-WRITING-LOGIN-12-27
https://tgraph.io/homework-cheat-01-05
https://tgraph.io/bEST-hOLIDAY-eSSAY-12-29
https://tgraph.io/chEaP-reFLectIve-EssAY-wrITiNG-seRVICE-01-01
https://telegra.ph/writing-good-multiple-choice-questions-12-28
https://tgraph.io/AsSIGnMENt-ExPeRt-RevIEWS-01-02
https://tgraph.io/eSsAY-01-08-2
https://te.legra.ph/NArrAtivE-ESsay-WrItinG-HELP-01-03
https://telegra.ph/DO-yOu-Get-HOMEWOrk-In-coLLEGE-12-31-2
https://telegra.ph/LITERATURE-REVIEW-PAPER-01-07-2
https://tgraph.io/WRIting-a-sUcCessful-coLLEgE-ApplicaTiOn-ESSaY-01-19
https://te.legra.ph/aSSIGNMENT-wRITING-sERVICES-12-29
https://te.legra.ph/wrItINg-proOFrEAdInG-01-18
https://tgraph.io/Powerpoint-Presentation-Help-12-29
https://tgraph.io/write-my-descriptive-essay-01-14
https://te.legra.ph/WRitinG-CoMPaRatIvE-EsSAys-01-17
https://telegra.ph/ProFesSIonAl-eSsay-WrITING-seRvice-01-10
https://tgraph.io/Write-Argumentative-Essay-01-15
https://telegra.ph/HELP-WITH-A-THESIS-STATEMENT-01-07
https://tgraph.io/write-the-essay-01-05-2
https://te.legra.ph/wRite-My-descRIPTive-esSaY-01-17
https://telegra.ph/cv-writing-companies-uk-01-13
https://te.legra.ph/MAKE-MONEY-WRITING-ONLINE-01-19
https://te.legra.ph/FREE-HOMEWORK-HELP-HOTLINE-12-30
https://te.legra.ph/eSSAY-wRITING-sERVICES-aUSTRALIA-12-29
https://te.legra.ph/pAID-tO-wRITE-01-07
https://te.legra.ph/Manuscript-Services-01-06
https://tgraph.io/finaNcIAL-AcCouNtInG-AsSignmeNT-heLp-12-31
https://telegra.ph/Cheap-Cover-Letter-12-29
https://te.legra.ph/hOW-tO-wRITE-cOLLEGE-eSSAY-01-07
https://tgraph.io/cUSTOM-wRITING-tIPS-12-29-2
https://telegra.ph/CUSTOM-WRITTEN-PAPERS-12-27
https://te.legra.ph/REFLEcTive-EsSaY-wriTeRS-01-09
https://telegra.ph/CPM-HOMEWORK-HELP-ALGEBRA-01-19
https://te.legra.ph/UK-CAPSTONE-PROJECT-WRITING-SERVICE-12-30
https://te.legra.ph/WRITING-A-GOOD-SCHOLARSHIP-ESSAY-01-08
https://tgraph.io/heLP-DiSSErtAtioN-InTRODUctION-wrItING-01-15
https://telegra.ph/esSAy-wRITten-01-18
https://telegra.ph/cHEAP-dIssErTaTIon-CONCLuSION-WRiTInG-SeRvIce-01-18-2
https://telegra.ph/heLP-wRitING-papERs-For-coLLEgE-01-15
https://telegra.ph/anAlYsis-eSSaY-WriTIng-12-30-2
https://te.legra.ph/WRITE-CAPSTONE-PROJECT-01-08
https://telegra.ph/online-stics-homework-help-01-14
https://tgraph.io/PROFESSIONAL-ESSAY-WRITERS-UK-01-08
https://tgraph.io/Essay-Writers-Needed-01-06
https://te.legra.ph/AnnOTateD-bIBliogrAphy-wRiTing-SeRvIce-01-08
https://telegra.ph/pApEr-wRITers-01-09
https://te.legra.ph/WRiTInG-good-MovIe-reViEW-01-16
https://te.legra.ph/chEAP-proOFReaDIng-SErviCE-01-18-2
https://tgraph.io/academicwriting-01-13
https://telegra.ph/ACAdEMiC-wrItINg-In-EnglIsh-01-18
https://telegra.ph/SHORT-ESSAYS-FOR-HIGH-SCHOOL-STUDENTS-12-27
https://tgraph.io/gET-EssAys-WrITteN-FOr-you-01-16
https://te.legra.ph/wRitiNG-GOOd-REsearCH-pRoposal-01-17
https://telegra.ph/sELl-mY-ESsaYs-OnliNe-01-15-2
https://telegra.ph/ChEAP-ARtICle-revIEw-WRITIng-servICe-01-18
https://tgraph.io/Literary-Analysis-Writing-01-14
https://tgraph.io/Cpm-Homework-Help-Algebra-12-29
https://te.legra.ph/HOMEWORK-HELP-HISTORY-12-30
https://telegra.ph/I-NeeD-A-EsSaY-WRiTTeN-01-03
https://telegra.ph/wRITTEN-pROOFREADING-01-07
https://te.legra.ph/sat-essay-help-12-28
https://telegra.ph/geography-coursework-help-01-05
https://tgraph.io/homework-help-for-middle-school-students-01-05
https://te.legra.ph/FREE-ESSAY-EDITING-SERVICE-12-27
https://te.legra.ph/wrITerS-hELp-OnlINe-01-12
https://telegra.ph/ASSIGNMENT-COMPANY-12-27
https://tgraph.io/WRITING-SCHOOL-REPORTS-01-08
https://telegra.ph/NO-HOMEWORK-12-27
https://te.legra.ph/nEED-pAPER-wRITTEN-01-07
https://telegra.ph/EaSsy-WrITTiNg-01-08
https://te.legra.ph/WRIte-servIcE-01-11
https://telegra.ph/do-my-shomework-01-13
https://tgraph.io/COmpaRe-and-CONTrAsT-esSaY-WrITerS-01-09
https://tgraph.io/HelP-NarratIve-ESsAy-01-17
https://telegra.ph/pReCALCULUS-homEwoRk-hElP-01-01-2
https://telegra.ph/HELp-wITH-ALGebrA-HOmewORK-01-19
https://te.legra.ph/rEPORTS-wRITING-01-07
https://tgraph.io/mONEY-essay-WRiTiNG-01-15
https://tgraph.io/PHD-DISSERTATION-WRITING-01-08
https://telegra.ph/reaCTIoN-PapEr-HElp-01-15
https://tgraph.io/BEST-DiSsertATiON-WRitinG-SErvice-12-31
https://te.legra.ph/ACADEMIC-THESIS-01-04
https://telegra.ph/eCONoMiCs-pApeRs-01-01
https://telegra.ph/wrITe-my-CoMparE-And-coNTRasT-EsSay-01-01
https://telegra.ph/CHEAp-ASSigNMeNt-hELp-01-01
https://telegra.ph/wRItE-aN-aSSIgNMeNT-01-15-2
https://te.legra.ph/chemIStry-hOMewoRK-hElp-FrEe-ONLiNe-01-03
https://telegra.ph/HELP-WITH-UNIVERSITY-ASSIGNMENTS-01-13
https://tgraph.io/LEARN-HOW-TO-WRITE-AN-ESSAY-01-07
https://telegra.ph/dISSERTATION-lITERATURE-rEVIEW-wRITER-01-06
https://telegra.ph/UK-bOOK-rEVIEW-wRiTING-sERVICE-01-01
https://te.legra.ph/wRitIng-DesCrIPTiVE-essAy-01-09
https://tgraph.io/BeST-pResENtaTIOn-OR-SpeeCH-wrItING-seRVice-01-18-2
https://tgraph.io/PRoOfreAdInG-Uk-PHd-12-31
https://tgraph.io/NOn-plAgiArIZeD-ReSeaRCH-paPeRs-01-20
https://te.legra.ph/thEsis-aSSiStaNce-01-16
https://telegra.ph/CUstOM-TerM-PApERS-wRiTinG-SerVICe-01-09
https://telegra.ph/micRoEConOmIcs-HOMework-Help-01-01-2
https://telegra.ph/eXAMPLES-oF-eVALUATION-eSSAYS-01-07
https://telegra.ph/wrITE-my-BOoK-REvieW-01-17
https://tgraph.io/WRItIng-aN-eSSAY-for-schOLARShip-01-11
https://te.legra.ph/PAY-SOMEONE-TO-WRITE-MY-PAPER-01-08
https://tgraph.io/THESIS-PROOFREADING-SERVICES-01-08
https://tgraph.io/Write-My-Formatting-01-06
https://te.legra.ph/GOOd-eSsAy-writiNg-SErvICE-01-15
https://telegra.ph/purChaSE-disSERtATIoN-01-08-2
https://tgraph.io/buY-aSsIGnMeNT-onlInE-01-20
https://tgraph.io/ReasErCH-PAPERS-01-17
https://te.legra.ph/READING-AND-WRITING-ESSAY-12-27
https://telegra.ph/I-neEd-SomEonE-TO-tAke-MY-OnLine-ClasS-01-20
https://te.legra.ph/HIRE-SOMEONE-TO-DO-MY-HOMEWORK-01-07-2
https://te.legra.ph/BiogRapHies-sERVice-01-03
https://telegra.ph/REseARch-PRopoSAl-wRiting-HELP-01-02
https://telegra.ph/UNDERGRADUATE-DISSERTATION-01-08
https://te.legra.ph/pAper-FOR-sALE-01-16
https://te.legra.ph/CAPItaL-ESsAY-01-16
https://tgraph.io/wRItiNg-A-cAse-STuDy-rEPort-01-10
https://telegra.ph/hOw-to-WRIte-A-eSsAY-foR-colLEGE-01-18
https://tgraph.io/cHeap-DeFInITion-esSay-01-08
https://telegra.ph/CHEAP-EDITING-12-27
https://te.legra.ph/wrItiNg-PApEr-onLinE-01-19
https://telegra.ph/DESCRIPTIVE-ESSAY-WRITING-SERVICE-01-12
https://telegra.ph/PAy-SOMeONe-To-write-yoUr-eSSAY-01-19
https://tgraph.io/I-NEed-HelP-WRitiNG-aN-eSsAY-12-31
https://te.legra.ph/WHAT-TO-DO-FOR-HOMEWORK-01-05
https://telegra.ph/WritinG-mY-BuSINEsS-PLaN-01-01
https://te.legra.ph/Annotated-Bibliography-Write-01-05
https://te.legra.ph/wRitIng-AN-aBsTrACT-fOR-a-LAb-REPoRt-01-11
https://telegra.ph/hElP-WiTh-esSAy-01-18
https://tgraph.io/GhOSTwrItErS-for-hIRe-01-18
https://te.legra.ph/WRItE-my-THEsiS-stAtEMeNT-fOr-Me-01-02-2
https://telegra.ph/BEST-PAPER-WRITING-SERVICE-01-07
https://telegra.ph/cUSToM-nArRaTIvE-EssAy-01-10-2
https://telegra.ph/cHEAp-DIsSeRtAtIOn-WRitING-01-08
https://telegra.ph/summary-report-writing-01-05
https://tgraph.io/HELP-IN-wRiTINg-01-09
https://tgraph.io/EST-PAPER-WRITING-SERVICE-01-19
https://tgraph.io/FORMATTING-WRITING-HELP-01-12
https://tgraph.io/wOrK-online-anD-GET-PAID-12-31
https://te.legra.ph/literature-review-dissertation-01-05
https://tgraph.io/eSsAYs-oN-LiNE-01-02
https://tgraph.io/wrItING-HELp-01-10
https://te.legra.ph/eSsay-WrITInG-stRUctURE-01-20
https://tgraph.io/Writting-Help-01-15
https://telegra.ph/Help-wITH-aCCOUNtING-hoMEWOrK-FOr-Free-01-01
https://telegra.ph/cOVEr-lETTEr-maKEr-12-31
https://telegra.ph/wrITERs-help-01-03
https://telegra.ph/HELP-WRITING-DISSERTATION-RESULTS-01-13
https://te.legra.ph/uk-prObleM-SOLvING-01-08
https://te.legra.ph/HElP-tHEsiS-stATeMeNT-01-10
https://tgraph.io/proFeSSionaL-eSSAY-WrITERS-REview-01-08-2
https://te.legra.ph/EASSY-WRITTING-12-27
https://tgraph.io/LAW-SCHOOL-PERSONAL-STATEMENT-WRITING-SERVICE-12-27
https://te.legra.ph/heLp-wiTH-eSsays-01-02
https://telegra.ph/business-writing-service-01-13
https://tgraph.io/heLp-TErM-pAPer-01-01
https://tgraph.io/hELP-wITH-wRITING-a-rESEARCH-pAPER-01-07
https://tgraph.io/wRITIng-GOOd-BioGrapHIEs-01-20
https://telegra.ph/CHeAp-DIsSErtAtIon-meTHODoLogY-wRiTiNG-serVice-01-20
https://te.legra.ph/WrITINg-aN-ESSaY-iN-Mla-FOrmat-01-12
https://telegra.ph/definition-essay-writer-01-05
https://tgraph.io/dIsSeRtATIon-gUIDANCe-01-08
https://telegra.ph/ChEAP-dISSeRTatIOn-dIsCuSSIon-WRIting-SErvICe-01-10
https://te.legra.ph/SEo-aRticle-writinG-SERVICE-01-01
https://te.legra.ph/hOw-dO-yoUR-hOMewOrk-01-11
https://tgraph.io/Compare-And-Contrast-Dogs-And-Cats-01-14
https://telegra.ph/WRITE-ASSIGNMENT-12-30-2
https://telegra.ph/dO-my-HomeWORK-FOR-FreE-01-20
https://telegra.ph/esSaY-HeLpeR-FRee-01-03
https://tgraph.io/research-editing-01-05
https://te.legra.ph/PAY-SOMEONE-TO-TAKE-ONLINE-CLASS-01-19
https://tgraph.io/WRITINg-cOLLEge-ENtRanCe-essaYs-01-01
https://telegra.ph/Pay-Someone-To-Do-My-Online-Class-01-14
https://telegra.ph/ma-dIssERtATION-01-18
https://telegra.ph/geT-WriTing-ParagRaPHs-And-ESSaYs-01-15
https://te.legra.ph/ESSAY-HELP-WEBSITES-01-04
https://telegra.ph/LAb-rEpORT-SERviCe-01-11-2
https://te.legra.ph/beST-PeR-wRIting-sErVIcES-01-18-2
https://telegra.ph/wOrkINg-ONlINe-01-18
https://te.legra.ph/DISSERTATION-WRITING-HELP-INDIA-01-07
https://telegra.ph/ONLINE-WRITERS-01-04
https://te.legra.ph/CuSTOM-WrITING-01-08
https://telegra.ph/ReaCtIoN-paPer-ONLINe-01-20
https://te.legra.ph/essay-for-english-01-13
https://tgraph.io/WRiTe-cAUSe-AnD-effeCt-EssAY-01-18
https://tgraph.io/I-NEED-HELP-WRITING-RHETORICAL-ANALYSIS-01-13
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama