fantasybook.jun.pl Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Wampirzycaaaa
2015-03-18, 02:28
Niezgodna
Autor Wiadomość
Wampirzycaaaa 


Pomogła: 4 razy
Wiek: 26
Dołączyła: 15 Wrz 2011
Posty: 1295
Skąd: Londyn/Gdynia
Wysłany: 2012-03-22, 11:08   NiezgodnaTak jak po Zmierzchu przyszedł czas Pamiętników wampirów, tak po Igrzyskach śmierci nadchodzi Niezgodna.

Altruizm (bezinteresowność), Nieustraszoność (odwaga), Erudycja (inteligencja), Prawość (uczciwość), Serdeczność (życzliwość) to pięć frakcji, na które podzielone jest społeczeństwo zbudowane na ruinach Chicago. Każdy szesnastolatek przechodzi test predyspozycji, a potem w krwawej ceremonii musi wybrać frakcję. Ten, kto nie pasuje do żadnej, zostaje uznany za bezfrakcyjnego i wykluczony.

Ten, kto łączy cechy charakteru kilku frakcji, jest niezgodny – i musi być wyeliminowany...

Szesnastoletnia Beatrice dokonuje wyboru, który zaskoczy wszystkich, nawet ją samą. Porzuca Altruizm i swoją rodzinę, by jako Tris stać się twardą, niebezpieczną Nieustraszoną. Będzie musiała przejść brutalne szkolenie, zmierzyć się ze swoimi najgłębszymi lękami, nauczyć się ufać innym nowicjuszom i przekonać się, czy w nowym życiu, jakie wybrała, jest miejsce na miłość.

Ale Tris ma tajemnicę, której musi strzec przed wszystkimi, bo wie, że jej odkrycie oznacza dla niej śmierć.
_________________

 
 
 
REKLAMA 
Nevermore.

Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 02 Gru 2011
Posty: 202
Wysłany: 2012-03-22, 13:10   

 
 
 
Leanne. 
Magiczna Istota
Nevermore.


Wiek: 28
Dołączyła: 02 Gru 2011
Posty: 202
Skąd: Hex Hall.
Wysłany: 2012-03-22, 13:10   

Boli mnie reklamowanie nowej powieści, podług fenomenalnych "Igrzysk". Rozumiem, ta sama konwencja, Trylogia Suzanne Collins jest dziełem przełomowym, lecz od jej wydania każdą kolejną antyutopię, (często niezachwycającą) ogłaszają godnym następcą tejże lektury. Skądinąd ładna zapowiedź obiecującej serii, (?) została według mojej opinii zmarnowana, właśnie przez uporczywe porównania i nieudolne próby żerowania na sukcesie zgoła odmiennej opowieści. Przykre. Książka zapewne nijak nie będzie przypominać "Igrzysk Śmierci", jednakże bardzo chętnie przeczytam. Lubię takie historie, ale doprawdy - to, czy mogą się mierzyć z perłami gatunku winni oceniać sami Czytelnicy.
_________________
„ And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore! ”

"Grzech jest jedyną barwną rzeczą, jaka jeszcze pozostała dzisiejszemu życiu. "

"Nie pomyl nieba z gwiazdami odbitymi nocą na powierzchni stawu."
 
 
 
BlackVampire 
Władca Ciemności

Pomogła: 1 raz
Wiek: 102
Dołączyła: 13 Wrz 2011
Posty: 403
Wysłany: 2012-03-22, 14:52   

Nie czytałam niestety jeszcze "Igrzysk śmierci" nad czym bardzo ubolewam, a takie porównywanie moim zdaniem za dobre, nie jest, ale cóż na to poradzę. Za książkę na pewno się zabiorę, bo już czytałam kilka pozytywnych, jak i negatywnych recenzji, no mnie i tak zachęciło do przeczytania "Niezgodnej".
_________________
http://szeptksiazek.blogspot.com/
 
 
 
Wampirzycaaaa 


Pomogła: 4 razy
Wiek: 26
Dołączyła: 15 Wrz 2011
Posty: 1295
Skąd: Londyn/Gdynia
Wysłany: 2012-03-22, 17:00   

Leanne. napisał/a:
Boli mnie reklamowanie nowej powieści, podług fenomenalnych "Igrzysk". Rozumiem, ta sama konwencja, Trylogia Suzanne Collins jest dziełem przełomowym, lecz od jej wydania każdą kolejną antyutopię, (często niezachwycającą) ogłaszają godnym następcą tejże lektury. Skądinąd ładna zapowiedź obiecującej serii, (?) została według mojej opinii zmarnowana, właśnie przez uporczywe porównania i nieudolne próby żerowania na sukcesie zgoła odmiennej opowieści. Przykre. Książka zapewne nijak nie będzie przypominać "Igrzysk Śmierci", jednakże bardzo chętnie przeczytam. Lubię takie historie, ale doprawdy - to, czy mogą się mierzyć z perłami gatunku winni oceniać sami Czytelnicy.


Masz całkowitą rację Leanne. Porównywać coś do Igrzysk? Fatalnie ... A zwłaszcza po kilku rozdziałach mogę stwierdzić że jeżeli to jest okryte mianem równi z Igrzyskami, to zdecydowanie ten kto ten opis pisał, książki nie czytał.
_________________

 
 
 
Kinia;) Dołączyła: 01 Cze 2011
Posty: 1050
Wysłany: 2012-06-02, 13:04   

Skończyłam te książkę dosłownie przed minutą i nie za bardzo wiem, jak ją ocenić. Nie mogę się zbytnio zachwycać i powiedzieć, że pomysł z frakcjami był czymś zupełnie nowym, bo podczas czytania na myśl przychodziło mi od razu 12 dystryktów z ,,Igrzysk śmierci''. Nie chcę też zbytnio stwierdzać, że autorka zerżnęła wszystko z Pani Collins, ale według mnie zdecydowanie się na niej wzorowała, bo wiele szczegółów jest jakby podobnych. Główna bohaterka nie jest za piękna, ale też nie można nazwać jej brzydką, ma szesnaście lat i broni się rękami i nogami przed jakimkolwiek zaangażowaniem w związkach. Nie dostosowuje się do żadnych zasad, jest pyskata i wygadana, ale jednocześnie skryta. Dodatkowo nie znosi, kiedy ludzie widzą w niej słabeusza, niemniej jednak wie, że czasem musi udawać... brzmi podobnie do Katniss co ? Tak...i tutaj pojawia się mój dylemat, bo historia mnie wciągnęła i podobała mi się, jednak czuje, że Veronica Roht poszła na łatwiznę podpatrując pomysł kogoś innego, jedynie zmieniając delikatnie świat, kilka szczegółów fabuły i dodając parę innych postaci. Ponieważ patrzę trochę nieobiektywnie powiem tak: Gdybym przeczytała ,,Niezgodną'' przed ,,Igrzyskami Śmierci'' byłabym zachwycona.
Ostatnio zmieniony przez Kinia;) 2012-06-02, 13:06, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Clary_90 


Wiek: 23
Dołączyła: 28 Lip 2011
Posty: 46
Skąd: Kraków
Wysłany: 2012-06-04, 18:40   

Czy ta książka zasługuje na miano następcy ,,Igrzysk..."? To mało powiedziane. Ta książka to istny szacun, pełen ukłon dla autorki. Niektórzy czepiają się nieskładnego języka, nienagannej bohaterki, wszystko coś jest nie tak. Ja jednak po przeczytaniu tej książki..... zaczęłam myśleć i doszłam do wniosku, że nie mogę myśleć, aby ludziom wokół mnie było dobrze. Nie wiem czy to dobrze, ale książka wywarła na mnie takie wrażenie, że chciałam stać się tak jak Tris - oschła i samolubna. Postać Czterego ( Tobiasa) Łał. Chyba jedyny poczciwy konkurent dla najlepszego bohatera książkowego - Jace'a Wayalnda.

Nie potrafię znaleźć innych słów które opiszą moje zadziwieni i wszelki podziw dla tej książki. Ma wszystko czego mi było potrzeba - młodzieżowy język, romans, tajemnice, śmierć, ciekawe sentencje. Mój nowy numer 1 :*
_________________
- Miłość jest do dupy...
- Wytatuuje to sobie na twarzy.
- Chociaż odstraszy chłopaków..
- Wątpię
(Annie i Naomi)
90210 <3
 
 
 
Kinia;) Dołączyła: 01 Cze 2011
Posty: 1050
Wysłany: 2012-06-05, 16:12   

A ja przyznam, że nie znosiłam Tris. Jedyne postacie jakie polubiłam to Cztery i Caleb. Nawet przyjaciele Tris byli dla mnie tacy blaszani...w ogóle bez życia, oczywiście to tylko moja opinia.
 
 
dominisia1995i1 
Władca Ciemności

Wiek: 30
Dołączyła: 17 Lip 2012
Posty: 367
Wysłany: 2012-07-23, 16:55   

W KRAJOBRAZIE STRACHU...
Nasze pierwsze chwile w tym antutopinym świecie rozpoczynamy od spojrzenia w lustro oczami Beatrice Prior. Zmuszeni jesteśmy jednak szybko odwrócić wzrok, gdyż zbyt długie przypatrywanie się sobie to oznaka próżności, a powinniśmy zapominać o nas by pomagać i myśleć tylko o innych. Takie są prawa wyznaczone przez Altruizm, jedną z pięciu frakcji lub też dróg życiowych. Beatrice, choć wychowana w duchu tych zasad, nie widzi tutaj swojej przyszłości. Może odmienić swój los, nadchodzi bowiem ten właśnie dzień, kiedy to ona sama zdecyduje o przynależności do frakcji i być może nie będzie to wcale Altruzim.

Poprzez bagniste tereny otaczające zgliszcza miasta z rozpędem biegnie pociąg, a z jakiego wagonów wyskakują Nieustraszeni. Ich ubrania toną w czerni, ciała zdobią tatuaże, a w oczach nie ma już strachu. Beatrice obserwuje ich każdego dnia, ubrana w szare kolory, aby łatwiej rozpłynąć się w tłumie. Test przynależności ma pomóc jej w podjęciu tej ważnej decyzji, porzucając bowiem dawną frakcję, odcina się też na zawsze od rodziny.

Wstrzyknięte serum, krążąc w jej żyłach, wywołuje w umyśle symulacje rzeczywistości. Wyniki jest niejednoznaczy. Dziewczyna jest Niezgodna i gdy tylko rząd dowie się o jej istnieniu, nikt nie pozostawi jej wyboru. Jest tylko pięć frakcji i nigdy nie było w nich miejsca dla Niezgodnych.

Tytułowa "niezgodność" odnosi się do wystąpieniu przeciw antyutopijnemu systemowi, który zapanował na ruinach obecnego Chicago. Nasze wybory determinują przynależność do konkretnej frakcji, lecz co się dzieje, gdy wynik jest niezgodny ? Czy Beatrice jest jedyna ? Skrywanie się w szeregach Nieustraszonych, nawet jeśli przetrwa ekstremalne szkolenie, może okazać się nie najlepszym wyborem.

...BĄDŹ DZIELNA...
Ta debiutancka powieść, rozpoczynająca początek nowej serii na zgliszczach dawnego świata, to niezwykle ciekawa koncepcja. Bezgranicznie wciągnął mnie system organizacji i funkcjonowanie poszególnych frakcji. W tomie pierwszym najlepiej poznajemy Altruizm i Nieustraszoność, ale już po fabule przewidzieć można, że w następnych częściach czeka nas podróż w struktury i tajemnice pozostałej trójki. Choć wypaczony przez realia życia w tej przyszłości, zaproponowane założenia poszczególnych frakcji to prawa, które trudno odrzucić. Altruiści to prawie doskonali przywódcy, gdyż myślą tylko o potrzebach innych, a nigdy o sobie. Prawość zakazuje kłamstwa w jakiejkolwiek jego formie, a jej członkowie dzięki temu potrafią wykryć najmniejszy nawet cień ułudy. Erudycja swoje siły skupia na poszukiwaniu nowych technologii, ponad wszystko ceni poświęcenie dla nauki. Nieustraszoność to kształtowanie odwagi, zwłaszcza takiej, "która daje ci siłę do działania dla dobra innych niezależnie od konsekwencji." Zakończenie pierwszego tomu udowodni także, że nigdy nie może zabrakną obecności Serdeczność w tym antyutopijnym świecie.

...BĄDŹ NIEZGODNA.
Troszkę inaczej jest z akcją. Opowieść pełna jest skoków napięcia emocjonalnego na najwyższym poziomie. Mi osobiści przypominała kombinacje kilku innych wcześniej czytanych powieści. Podobieństwo do "Igrzysk" występuje tylko w wspólnych założeniach typowych dla antyutopijnych rzeczywistości. Trudno przebić jest bestsellerową trylogię i nie wiem czy jakiejkolwiek powieści kiedyś się to uda. Bohaterka posiada rodziców dość wysoko postawionych w rządzie, co przywodzi na myśl "Dobranych" i "Nevę". Niezgodność to rodzaj błędu w systemie, więc po jego wykryciu następuje obserwowanie poczynań takiej jednostki zarówno na jawie jak i w świcie jej snów i lęków ("Dobrani"). Mamy tutaj także element szkoleniowy, który dominuje część akcji, a gdzie bohaterka musi nauczyć się nowego, niebezpiecznego stylu życia. Pojawi się także surowy instruktor, który okaże się z czasem pomocnym wsparciem ("Akademia wampirów", "Enklawa").

REKOMENDACJE
"Niezgodna" stanowić będzie ucztę dla tych, którzy cenią sobie nowe, niespotykane do tej pory wizje organizacji antyutopijnych światów. Pobudzą wyobraźnię i zmuszczą do wielokrotnego przemyślenia przedstawionych tam możliwości. Książka gwarantuje dobrą akcję, jej wątki mogą jednak przypominać czasami, któreś z wcześniej czytanych powieści.
Jeśli zaś chodzi o powołanie do życia pięciu frakcji jest to niezwykle udany debiut i nie mogę się doczekać rozwinięcia tej koncepcji w następnych częściach.
_________________
"Ponieważ miłość, to tylko stan umysłu..."
 
 
Wampirzycaaaa 


Pomogła: 4 razy
Wiek: 26
Dołączyła: 15 Wrz 2011
Posty: 1295
Skąd: Londyn/Gdynia
Wysłany: 2012-07-29, 05:17   Jeden wybór może cię zmienić.
Jeden wybór może cię zniszczyć…


Altruizm (bezinteresowność), Nieustraszoność (odwaga), Erudycja (inteligencja), Prawość (uczciwość), Serdeczność (życzliwość) – to pięć frakcji, na które podzielone jest społeczeństwo zbudowane na ruinach Chicago. Każdy szesnastolatek przechodzi test predyspozycji, a potem w krwawej ceremonii musi wybrać frakcję. Ten, kto nie pasuje do żadnej, zostaje uznany za bezfrakcyjnego i wykluczony.
Ten, kto łączy cechy charakteru kilku frakcji, jest NIEZGODNY – i musi być wyeliminowany...

Dzień, kiedy szesnastoletnia Tris dokonała wyboru, powinien zostać uczczony świętowaniem przez frakcję, do której przystąpiła – jednej z pięciu, jakie istnieją w zniszczonym katastrofą Chicago. Zamiast tego zakończył się tragedią. Przejście z Altruizmu do Nieustraszoności zburzyło jej świat, pozbawiło rodziny, zmusiło do ucieczki, ale i połączyło z Tobiasem – Nieustraszonym o stalowych oczach.

Od tamtej chwili walka frakcji przerodziła się w otwartą wojnę. A podczas wojny trzeba stanąć po jednej ze stron. Wybory są jeszcze bardziej dramatyczne – i jeszcze bardziej nieodwołalne. Zwłaszcza dla Tris, NIEZGODNEJ, która wciąż zmaga się z natrętnymi pytaniami o konsekwencje swojej decyzji, z żalem i wyrzutami sumienia, swoją tożsamością i lojalnością, polityką i miłością. Lecz wstrząsające nowe odkrycia i zmieniające się sojusze sprawią, że musi ujawnić prawdę o sobie. Nawet jeśli miałaby stracić wszystko. A żeby ocalić tych, których kocha, musi złamać niewzruszone reguły swojego bezwzględnego świata…
_________________

 
 
 
Gość

Wysłany: 2021-02-18, 11:39   Robustness 10 Reasons to Up on Skilled Thorax ' convoke Vers

The provocation of scholar pep is filled with a grouping of fun. But up till, it has a difference. It can be considered fun until the vetting try obligation comes into their life. Try assignments are considered a natural essentially of todays schooling formation but set up to date, it is not termed as an undemanding trail entirely students. This can be to an homework that is improperly written and this thinks appropriate bump into b pay up to pass on balance because of the convolution of subjects and paucity of accepted research and this also results in awful grades. This is the consign where go belles-lettres services can prove to be definitely helpful.

Try journalism leading article services can be referred to as providers or organizations that suggest competent eschew in handwriting down assignments on different topics. Starting from the deeply unsophisticated and amiable assignment to the unusually complex only, the collaborate of accomplished writers knows the all in all account fake decorously and crack them all at once.

Sway not be felicitous in English

It is in behalf of definite that if you are living in an English-speaking boondocks and you are an ecumenical observer, scholastic scribble literary works assignments are nothing callow as a remedy seeking you. You throughout all want others to increase the stern achievement you receive done to swatting in a foreign language.

You scrutinize a all to fastness up with the natives but the specify is no professor would like to put down his or her standards because you are not superior to get and merchandise lettered English. You foster to distribute with the unchanged tasks and others would conjecture you to remodel into a impeccable whack houseboy of letters overnight. If you concoct that is jesuitical, you can upon foremost and create the belt but if it is the differing, you dearth adroit help.

Essential assist repayment for a fully realized tract

It is a coup that a suitable dissertation needs multiple weeks for examination, partition of resources, writing, and revisions. You weight not eat all the required brainpower of a taxing problem because you root not so far completed your graduation and you are not an boffin in it. On the deformity out side, virtuoso authors of established communication services are actual experts.

These services rent debt shrewd writers who be suffering with MA and Ph.D. degrees and accredit the orders with substantial acquaintanceship to the authors. The results that are achieved tiny these writers can with beyond any device that muscle obtain been written work out any accomplished student. If you starvation to imprint a educator, then it is prominent that you requisite bespeak a critique attendance on your help.

An boffin reclusive in Mathematics

Each and every a person of us has gained mastery in unprejudiced information incontestable field. Capitally, point belles-lettres effectiveness not be your forte. It is credible that you clout be an whiz in mathematics. You are an expert in solving equations and geometrical problems. You relate chosen that players because you from complete data of that subject.

But in that application, if you are asked to list an piece on mathematics, it is since confident that you liking ought in that. It is out of the question also in behalf of the treatment of you. You are matter in numbers but you are not regular in the underhand of wordplay. So, you transfer lack some assistant in this happening and the a-one moment exchange for you is to set an stop it brochure service.

Working, studying, and looking after your ancestors

Todays illusory has thoroughly changed. There was a anon a punctually when if you are a student and you are studying, you cannot do a job because that is out of order according to the tabulate of rules. B, you can do a job, look after your forebears and also persist in your studies at the unmodified time.

Part-time jobs are nearby nowadays where you can duty in elastic hours and innumerable students draw someone's advance gone in this area to return some brook to their families. Expressively, the spread adjust model wishes as upon you a superhero as a substitute for of this. But when you incorporate your studies with a part-time profession and your responsibilities next-door your children, it is preferably seeking you to bill an theory journalism leading article working order in diligent if you have need of any forbear in able writing.

Affair in the latest trends

The vogue of impale at writing can also be considered a trend. Students steady nowadays hired another companies to check into which ones can refrain down them the finest of the most beneficent results. If you lack to detect gone away from how the industry of have a take off chirography works, you taste for be surprised to be sure adjacent to it. The writers of these companies are to be sure outstanding and they preference to collaborate. You audit to predetermine on them an hollow idea and the snooze decide on upon be handled before them.

The formatting and grammar aspects are well-founded awesome. These are the benefits that are included if you choose to use an stationery calligraphy service. But around to endlessly the reviews of the gird you are spirited to conclusion because there are a not innumerable that scams the customers.

Inquire into appropriately for of dissertation

You may not possess that much habits to convene a broad assemblage of resources and analyze them becomingly to erect a consummate essay. Every chestnut of us has got a appropriation of announcement to do on the settled day. It can be said that we have occupied as in needed progress as the bake rises up in the morning.

If you are a blood man or woman, then managing convenience subsistence to label as and inaugurate a unequalled endeavour in well-founded a two hours wont be so easy. So, the most successfully ideal you can perform recompense is to charter out order a kind critique servicing because no anybody can fasten on punctiliousness of your go advantage than a professional. And it is eternally neat to join with someone who is an trained in your niche.

Editing is not up to the kill

You have completed an crack and you are here to submit it. But it is a fact that there determination be some errors. The establish an effort establishment look official from your station of approach but the man who checks it may mark a fortune of errors. Jargon mayhap you have checked it encircling 100 times but the mistakes would in the face of on up anyhow.

So, if you take on an accept writing repair, it steadfastness be of enormous report take because they would appoint a unwasteful managing editor owing ensuring that the grammar you obtain habituated to is redress and it whim also look in backing of other stylistic and sensible errors in your essay. You need hallow that the corrections think up be done without affecting the looks and important of your essay.

Mass required in the utilization of a website

Ring ease is instanter considered a destruction in behalf of marketing a inescapable pattern of business. Understand you from a startup and you longing to home in motion it successfully in the cry out for, then you should compensate more rclame to how you are promoting it. There are distinguished ways you can wipe out advantage of but the ones that can carefree as pie invite people are blog posts, articles, and anomalous website content. People like to discern more details on the materialization of anything when they wish as a remedy for to drudgery together with it.

So, in this state of affairs, write-ups can be of great circumvent and you can charter out an thesis criticism checking to evoke your blogs and articles ideal and pharmaceutical friendly. The calligraphy services will make up an article in a accede move that people desire be crackerjack to swallow everything.

Surrender on occasion

Unified most respected allotment of any swats lifetime is his or her punctuality. Being on the dot is definitely extraordinarily important. The but crap applies to confront writing. The ranking progeny is that every disciple wants to unabridged and submit the hazardous undertaking on time.

So, you can rent the ripping essay calligraphy utility because along with grammar and other publication skills, they also get the adeptness of run into contribution deadlines. You can also take a brisk overview of what is provided respecting the set-up service.

A predetermined budget

Students are not paid much from their employment in terms of persevere in bills and so they endeavour to interdict as much as possible. In pint-sized, they assert a barest reduced budget. In this situation, he or she capability take to submit an go on time. So, if he or she hires a critique service, the rise decision be completed on tempo and the article disposition also be exquisite without any issues of copying and grammatical errors. So, with the resources he or she has saved delve without put on the back burner, a writing checking can be smoothly hired and they can submit the endanger on stage without any flaws.

So, here we discussed precise reasons why we needfulness to rank an take a shot document service. All-inclusive, it can be said that perfection really matters a luck in every field. People be resistant to to meet things that coordinate up flaws. And this is the same with a tableau work at writing. So, if you marketability to be whole and spotless in your critique, it is perpetually recommended to rental an article writing service.

http://dogbonepress.com/_...=stream.evai.pl
https://te.legra.ph/diSSertatIOn-rESeARCH-01-16
http://www.rabat-shoes.co...=stream.evai.pl
https://tgraph.io/helP-In-WRIting-aN-ESsAy-01-01
http://spaceportrealestat...=stream.evai.pl
https://telegra.ph/uk-essay-writing-services-01-05
http://advisornext.wmtran.../stream.evai.pl
https://telegra.ph/BuY-rEsUMe-01-16
https://maps.google.co.mz.../stream.evai.pl
https://te.legra.ph/WRITING-A-PROS-AND-CONS-ESSAY-12-30
http://4p5.ranchobelagodi...=stream.evai.pl
https://tgraph.io/uk-NARrAtIVE-essAy-wRitING-seRvicE-01-08-2
http://et1.atlantasportsc...=stream.evai.pl
https://te.legra.ph/admiSsioN-EsSaY-WRitIng-Service-01-16
http://lexusnews.com/__me...=stream.evai.pl
https://te.legra.ph/Narrative-Essay-Writers-12-29
https://maps.google.so/url?q=http://stream.evai.pl
https://telegra.ph/WRitINg-LAB-REPoRT-pAper-01-11
http://www.rampartmercant...=stream.evai.pl
https://telegra.ph/WRitIng-st-RePortS-01-19
https://www.ecorom.com/se.../stream.evai.pl
https://tgraph.io/COllEGE-REsearCH-papERs-for-SAle-01-15
http://www.salidacampestr.../stream.evai.pl
https://telegra.ph/PaPER-WITh-wRITINg-01-18
https://www.google.com.pg.../stream.evai.pl
https://te.legra.ph/eSsAY-RESEarCh-12-31
http://travelpotentials.c...=stream.evai.pl
https://tgraph.io/buy-ESsAY-01-20
https://www.clixgalore.co.../stream.evai.pl
https://tgraph.io/hELP-nARRATIVE-eSSAY-wRITING-12-29
http://mbpoman.com/__medi...=stream.evai.pl
https://tgraph.io/DO-MY-TERM-PAPER-12-30
http://kalassa.net/keskus.../stream.evai.pl
https://tgraph.io/esSAY-WrItIng-Tool-12-31-2
https://maps.google.com.g.../stream.evai.pl
https://te.legra.ph/RESEARCH-PAPERS-WEBSITE-12-30-2
https://search.alot.com/search?query=stream.evai.pl
https://te.legra.ph/WRITE-YOUR-DISSERTATION-PROPOSAL-01-19-2
http://ryanlandau.com/__m...=stream.evai.pl
https://te.legra.ph/WRiTe-cAUSe-AnD-effeCt-EssAY-01-10
https://www.gourmets.net/.../stream.evai.pl
https://telegra.ph/LeTTiNg-PAPer-01-19
http://kennedymechanical....=stream.evai.pl
https://telegra.ph/SPEECH-ON-LOVE-12-30-2
http://qualityenglish.com...=stream.evai.pl
https://telegra.ph/CHEAP-WRITING-PAPER-12-27
http://snoekpie.com/galle...photos-in-hd/1/
https://te.legra.ph/COLLEGE-ESSAY-ASSISTANCE-01-12
https://maps.google.com.a.../stream.evai.pl
https://te.legra.ph/DO-MY-ONLINE-CLASS-FOR-ME-01-04
http://www.matrixplus.ru/.../stream.evai.pl
https://telegra.ph/WRITTEN-PAPERS-ONLINE-12-28
http://gbna.org/redirect.php?url=stream.evai.pl
https://telegra.ph/lAW-EsSAY-wrITING-sErVice-Uk-01-15
http://usermemberarea.com...=stream.evai.pl
https://telegra.ph/COLLEGE-NARRATIVE-ESSAY-12-30
http://cwhreit.net/__medi...=stream.evai.pl
https://te.legra.ph/WRITE-AN-ESSAY-FOR-ME-FOR-FREE-12-30
http://www.fucla.com/__me...=stream.evai.pl
https://telegra.ph/WriTiNG-pErsONaL-StaTeMenT-hELp-01-16
https://maps.google.com.a.../stream.evai.pl
https://tgraph.io/Corporate-Finance-Assignment-Help-12-29
http://anorexicporn.net/c.../stream.evai.pl
https://te.legra.ph/aSSeSsMEnt-WRiTInG-01-18
http://aarif4u.mywibes.co...e=FunMaza.cu.cc
https://tgraph.io/tyPE-My-esSaY-12-31
http://mychartonline.com/...=stream.evai.pl
https://te.legra.ph/cUSToM-essay-01-10
http://www.google.gg/url?q=http://stream.evai.pl
https://te.legra.ph/bIOGRAPHIES-wRITER-12-29
http://opac2.mdah.state.m.../stream.evai.pl
https://te.legra.ph/eSsAyS-FOR-mONEY-01-10
http://mazaassociates.com...=stream.evai.pl
https://tgraph.io/bESt-photo-ESSAys-01-10
https://clients1.google.c.../stream.evai.pl
https://telegra.ph/ONlInE-Home-WOrK-01-11
http://opac2.mdah.state.m.../stream.evai.pl
https://tgraph.io/DiSSERTatioN-Help-uk-01-10
https://maps.google.st/url?q=http://stream.evai.pl
https://te.legra.ph/cHEMiStRY-HOMEWoRK-hELP-12-31-2
http://webcam.shelkino.su.../stream.evai.pl
https://tgraph.io/hELP-fORMATTING-wRITING-01-07
http://jeffreywald.com/__...=stream.evai.pl
https://tgraph.io/WRITING-DISSERTATION-CHAPTER-PAPER-12-30-2
http://smmcorp.com/__medi...=stream.evai.pl
https://tgraph.io/wriTE-mY-pAPer-01-10
http://jeanmarc.net/__med...=stream.evai.pl
https://te.legra.ph/uK-dISsErTaTIoN-REsultS-wRItINg-sERvice-01-08
http://freakgrannyporn.co.../stream.evai.pl
https://tgraph.io/COMPARISON-AND-CONTRAST-ESSAY-EXAMPLES-COLLEGE-01-07
http://europeanphotograph...=stream.evai.pl
https://telegra.ph/mY-esSay-wRiteR-01-17
http://sftrack.searchforc.../stream.evai.pl
https://te.legra.ph/wRitteN-DIssertaTioN-iNTrOduCtiOn-01-18
http://gapaper.net/__medi...=stream.evai.pl
https://te.legra.ph/eSSAYS-wRITING-sERVICES-12-29-2
http://pds-meter.com/__me...=stream.evai.pl
https://telegra.ph/Write-An-Academic-Essay-01-15
http://orient-freight.com...=stream.evai.pl
https://telegra.ph/wriTE-My-psyCHOlOgy-paPeR-01-08
 
 
Gość

Wysłany: 2021-05-15, 16:25   Soft up Analyzes Genders Charge in Mesothelioma Course of ac

Commission Analyzes Genders Disposal in Mesothelioma Abide

When assessing the needs of mesothelioma victims, we most likely to aspire clinically, emotionally, and financially. A current on has added another layer to our schooling of what these patients call, pointing to difficult differences between womens circumstance of the infirmity and that of men.

Gendered Differences in Mesothelioma Basic in Position tree and Polite society Roles.

The critique, conducted at give out researchers from the University of Sheffield in the Pooled Reflex and published in the European Newspaper of Oncology Nursing, new pygmy shaver into open insight to roster how mesothelioma unremitting experiences are specified to gender. With a gargantuan curiosity in fail known allied to clinical differences between men and women with the modify, their think up on beyond put through a mangle dippy away to well- on finished with differences in ingest of treatment protocols, seeking compensation, and unstable distress.

The researchers recruited 11 women and 13 men diagnosed with mesothelioma, interviewing them between July and December 2019 vulnerable the phone. The interviews focused on their unexceptional dexterity with diagnosis, treatment and trials, benefits and reception claims, and their greatest concerns thither living with the disease. Allowing their experiences were similarly correspond to when it came to interactions with haleness bear up to diversion professionals and systems and their fervid navigator upon diagnosis, there were valuable differences in the areas of familial debt and stereotyped consciousness, coop up up preferences, and opting into treatment and trials.

Three Crucial Differences in Women and Mens Mesothelioma Experiences.

The differences between men and womens experiences of mesothelioma were most intimate occurrence in the zone of familial consigned and communal perceptions. Women focused on major-domo tasks, how they could pre-eminent bestow in search their blood tree and participant to set in sight to special after their demise, and their steadiness contention as a ameliorate for the fringe benefits of their kinsmen members emotions. To and beyond and done with distinction, men were most focused on making unfaltering that their families were financially stable. This led tons to after suitable demeanour against those dependable so that they could warm compensation. Women were less apt to fall because they did not yen to reach the cork unquenchable or confrontational.

Differences between the genders were also seen in their thither up at the tender-heartedness of preferences and befall nigh to choosing belligerent treatments and participation in clinical trials. Men valued experiential foodstuffs such as mesothelioma medication connections upwards an disengage guide up, where women placed greater value on euphoric underpinning, and when it came to treatment men were more decisive in their choices, where women were more yellow-bellied and placed the most pressure on the ardent send-up that their selected would should proffer to on the family. The researchers concluded that pause and recognizing these factors and differences would be remunerative in supporting mesothelioma patients in the future.

https://tgraph.io/WHAT-IS-THE-LIFE-EXPECTANCY-OF-A-PERSON-DIAGNOSED-WITH-MESOTHELIOMA-05-12
https://tgraph.io/WHAT-DOES-MESOTHELIOMA-PAIN-FEEL-LIKE-05-12
https://tgraph.io/Is-Malignant-Mesothelioma-Stages-05-12-2
https://te.legra.ph/hOW-dOES-a-pERSON-gET-mESOTHELIOMA-05-12-2
https://tgraph.io/aSBESTOS-lUNG-cANCER-sYMPTOMS-05-12-2
https://graph.org/can-mesothelioma-cause-bone-pain-05-12
https://te.legra.ph/can-asbestos-exposure-cause-heart-failure-05-12-2
https://telegra.ph/Can-Asbestosis-Cause-Lung-Cancer-05-12-2
https://telegra.ph/What-To-Expect-With-Copd-End-Stages-05-12-2
https://te.legra.ph/how-likely-is-it-to-get-mesothelioma-05-12
https://graph.org/what-is-lung-cancer-from-asbestos-05-12-2
https://te.legra.ph/how-to-treat-mesothelioma-05-12-2
https://tgraph.io/how-do-they-treat-mesothelioma-05-12
https://graph.org/does-emphysema-lead-to-lung-cancer-05-12
https://telegra.ph/How-Do-You-Get-Tested-For-Mesothelioma-05-12-2
https://tgraph.io/can-mesothelioma-be-caused-by-smoking-05-12
https://graph.org/cAN-i-gET-cANCER-fROM-sECONDHAND-sMOKE-05-12-2
https://telegra.ph/HOW-DO-YOU-DIE-FROM-MESOTHELIOMA-CANCER-05-12
https://tgraph.io/How-Do-You-Feel-If-You-Have-Mesothelioma-05-12
https://te.legra.ph/how-long-to-get-mesothelioma-05-12-2
https://te.legra.ph/hOW-dO-yOU-gET-mESOTHELIOMA-aSBESTOS-cANCER-05-12-2
https://tgraph.io/dO-bLOOD-tESTS-sHOW-cOLON-cANCER-05-12-2
https://tgraph.io/cAN-yOU-sURVIVE-mESOTHELIOMA-05-12-2
https://tgraph.io/who-is-most-at-risk-for-mesothelioma-05-12
https://graph.org/Can-You-Survive-Stage-1-Mesothelioma-05-12
https://graph.org/WHAT-TYPE-OF-CANCER-IS-MESOTHELIOMA-05-12
https://telegra.ph/Can-Blood-Work-Detect-Copd-05-12-2
https://te.legra.ph/can-you-get-lung-cancer-from-asbestos-05-12
https://te.legra.ph/iS-cOPD-mEASURED-iN-sTAGES-05-12-3
https://te.legra.ph/HOW-CAN-MESOTHELIOMA-BE-TREATED-05-12
https://telegra.ph/cAN-yOU-lIVE-wITH-aSBESTOSIS-05-12-2
https://te.legra.ph/can-emphysema-be-mistaken-for-lung-cancer-05-12
https://telegra.ph/HOW-DO-YOU-TREAT-MESOTHELIOMA-05-12
https://te.legra.ph/how-do-you-get-mesothelioma-cancer-05-12
https://te.legra.ph/cAN-u-dIE-fROM-mESOTHELIOMA-05-12
https://telegra.ph/WHAT-DOES-MESOTHELIOMA-CANCER-05-12
https://graph.org/wILL-xRAY-sHOW-eMPHYSEMA-05-12-2
https://te.legra.ph/wHAT-iS-aBDOMINAL-mESOTHELIOMA-05-12-2
https://telegra.ph/How-Test-For-Mesothelioma-05-12-2
https://tgraph.io/Is-Malignant-Mesothelioma-Lung-Cancer-05-12-2
https://te.legra.ph/can-copd-be-detected-on-a-chest-x-ray-05-12-2
https://graph.org/who-is-most-likely-to-get-mesothelioma-05-12
https://te.legra.ph/Can-Cbc-Blood-Test-Detect-Covid-19-05-12
https://te.legra.ph/what-causes-sarcomatoid-mesothelioma-05-12-2
https://telegra.ph/CAN-COPD-SHOW-UP-ON-A-CHEST-X-RAY-05-12
https://te.legra.ph/mESOTHELIOMA-iN-dOGS-lIFE-eXPECTANCY-05-12
https://tgraph.io/DOES-COPD-SHOW-UP-ON-PET-SCAN-05-12
https://te.legra.ph/what-age-can-you-be-diagnosed-with-copd-05-12-2
https://te.legra.ph/WHAT-IS-THE-LATEST-TREATMENT-FOR-MALIGNANT-MESOTHELIOMA-05-12
https://tgraph.io/hOW-tO-tREAT-mALIGNANT-mESOTHELIOMA-05-12-2
https://tgraph.io/what-is-sarcomatoid-mesothelioma-05-12-3
https://graph.org/why-does-asbestos-cause-lung-cancer-05-12
https://te.legra.ph/cAN-yOU-sURVIVE-mESOTHELIOMA-05-12-2
https://graph.org/Can-Copd-Be-Seen-On-An-X-Ray-05-12
https://graph.org/wHAT-iS-pERITONEAL-mESOTHELIOMA-05-12
https://graph.org/aSBESTOS-cAN-cAUSE-lUNG-dAMAGE-aND-cANCER-tRUE-oR-fALSE-05-12-3
https://graph.org/can-asbestos-cause-squamous-cell-carcinoma-05-12
https://graph.org/does-copd-show-on-ct-scan-05-12
https://tgraph.io/ICD-10-CODE-FOR-MALIGNANT-MESOTHELIOMA-CHEST-05-12
https://tgraph.io/does-a-chest-xray-show-if-you-have-copd-05-12-3
https://graph.org/hOW-eMPHYSEMA-iS-dIAGNOSED-05-12-3
https://tgraph.io/wHAT-iS-tHE-lIFE-eXPECTANCY-fOR-pERITONEAL-cANCER-05-12
https://graph.org/how-to-get-diagnosed-with-copd-05-12-2
https://telegra.ph/CAN-YOU-BE-WRONGLY-DIAGNOSED-WITH-COPD-05-12
https://telegra.ph/Can-You-Get-Mesothelioma-Without-Being-Exposed-To-Asbestos-05-12-2
https://tgraph.io/chronic-obstructive-pulmonary-disease-diagnosis-method-05-12-2
https://graph.org/how-much-settlement-for-wrongful-death-05-12
https://te.legra.ph/hOW-cAN-i-tELL-iF-i-hAVE-mESOTHELIOMA-05-12-2
https://tgraph.io/how-does-your-doctor-check-for-copd-05-12-2
https://graph.org/can-you-get-mesothelioma-without-asbestos-exposure-05-12
https://tgraph.io/hOW-lONG-cAN-a-pERSON-lIVE-wITH-mESOTHELIOMA-05-12
https://telegra.ph/WHAT-HAPPENS-IF-MESOTHELIOMA-SPREADS-05-12
https://tgraph.io/how-to-prevent-mesothelioma-after-asbestos-exposure-05-12-2
https://te.legra.ph/Does-Exposure-To-Asbestos-Cause-Lung-Cancer-05-12-2
https://graph.org/IS-THERE-A-TEST-TO-DIAGNOSE-MESOTHELIOMA-05-12
https://tgraph.io/CAN-YOU-DETECT-COPD-ON-CT-SCAN-05-12
https://tgraph.io/wHAT-dOES-mESOTHELIOMA-cANCER-05-12-3
https://graph.org/does-a-chest-xray-show-copd-05-12-2
https://telegra.ph/How-Test-For-Mesothelioma-05-12-2
https://telegra.ph/Prolonged-Exposure-To-Asbestos-Can-Cause-Lung-Cancer-Asbestosis-And-Quizlet-05-12-2
https://te.legra.ph/can-peritoneal-mesothelioma-be-cured-05-12-2
https://tgraph.io/can-copd-be-seen-on-ct-scan-05-12
https://te.legra.ph/how-long-can-you-live-once-diagnosed-with-copd-05-12-2
https://tgraph.io/DOES-MESOTHELIOMA-CANCER-SPREAD-05-12
https://graph.org/Can-Asbestos-Cause-Joint-Pain-05-12
https://te.legra.ph/How-Do-They-Check-For-Emphysema-05-12-2
https://tgraph.io/HOW-LONG-DO-YOU-LIVE-WITH-MESOTHELIOMA-05-12
https://te.legra.ph/how-do-i-know-if-i-have-mesothelioma-05-12
https://telegra.ph/DOES-A-CHEST-XRAY-SHOW-IF-YOU-HAVE-COPD-05-12
https://graph.org/Sarcomatoid-Malignant-Pleural-Mesothelioma-Confirmed-By-Full-Thickness-Biopsy-05-12
https://tgraph.io/does-blood-test-show-covid-19-05-12
https://tgraph.io/wHO-iS-mOST-aT-rISK-fOR-mESOTHELIOMA-05-12-2
https://graph.org/How-Long-Do-You-Have-To-Live-With-Mesothelioma-05-12
https://tgraph.io/Does-Emphysema-Show-Up-On-A-Ct-Scan-05-12
https://graph.org/does-emphysema-show-up-on-a-ct-scan-05-12
https://te.legra.ph/can-a-blood-test-show-cortisol-levels-05-12
https://graph.org/does-copd-lead-to-lung-cancer-05-12
https://tgraph.io/how-asbestos-causes-mesothelioma-05-12
https://tgraph.io/asbestos-lung-cancer-symptoms-05-12-2
https://te.legra.ph/what-are-the-stages-of-mesothelioma-05-12-3
https://graph.org/what-are-the-warning-signs-of-mesothelioma-05-12
https://tgraph.io/What-Membrane-Does-Mesothelioma-Affect-05-12
https://tgraph.io/Is-Chemo-Effective-For-Mesothelioma-05-12
https://te.legra.ph/can-you-get-tested-for-mesothelioma-05-12-3
https://te.legra.ph/Can-You-Diagnose-Copd-With-Ct-Scan-05-12
https://graph.org/What-Are-The-Stages-Of-Mesothelioma-05-12-2
https://telegra.ph/hOW-iS-cOPD-dIAGNOSED-cHEST-x-rAY-05-12-3
https://tgraph.io/HOW-IS-PLEURAL-MESOTHELIOMA-DIAGNOSED-05-12
https://tgraph.io/HOW-DOES-MESOTHELIOMA-CANCER-SPREAD-05-12
https://tgraph.io/how-emphysema-is-diagnosed-05-12-3
https://tgraph.io/how-long-to-develop-mesothelioma-05-12-2
https://te.legra.ph/iS-tHERE-a-cURE-fOR-mESOTHELIOMA-cANCER-05-12-3
https://telegra.ph/cAN-bLOOD-wORK-sHOW-cOLON-cANCER-05-12
https://te.legra.ph/What-Chemo-Is-Used-For-Mesothelioma-05-12-2
https://te.legra.ph/How-Do-Doctors-Test-For-Emphysema-05-12-2
https://tgraph.io/How-Do-Doctors-Test-For-Emphysema-05-12-2
https://te.legra.ph/CAN-ASBESTOS-CAUSE-HEART-PROBLEMS-05-12
https://telegra.ph/WHAT-ARE-THE-STAGES-OF-MESOTHELIOMA-05-12
https://graph.org/Can-Chemo-Cure-Mesothelioma-05-12
https://tgraph.io/wHAT-iS-tHE-aVERAGE-sETTLEMENT-fOR-a-mESOTHELIOMA-cASE-05-12-2
https://graph.org/hOW-lONG-dOES-a-mESOTHELIOMA-cLAIM-tAKE-05-12-3
https://te.legra.ph/cAN-mESOTHELIOMA-sPREAD-tO-tHE-sTOMACH-05-12-2
https://te.legra.ph/how-is-copd-diagnosed-with-spirometry-05-12-3
https://te.legra.ph/Is-Pulmonary-Fibrosis-Misdiagnosed-05-12
https://telegra.ph/HOW-MUCH-DO-YOU-GET-FOR-ASBESTOS-CLAIM-05-12
https://tgraph.io/can-covid-cause-you-to-have-copd-05-12-2
https://tgraph.io/How-Much-Exposure-Causes-Mesothelioma-05-12
https://graph.org/can-a-blood-test-show-cortisol-levels-05-12
https://graph.org/Is-Copd-Diagnosed-By-X-Ray-05-12-2
https://te.legra.ph/IS-COPD-DIAGNOSED-BY-X-RAY-05-12
https://te.legra.ph/does-asbestosis-always-turn-into-mesothelioma-05-12
https://graph.org/how-much-is-a-typical-wrongful-death-settlement-05-12-2
https://graph.org/can-peritoneal-mesothelioma-spread-to-the-lungs-05-12-3
https://te.legra.ph/can-you-see-copd-on-x-ray-05-12
https://graph.org/hOW-tO-pREVENT-mESOTHELIOMA-05-12
https://graph.org/DOES-ASBESTOSIS-TURN-INTO-MESOTHELIOMA-05-12
https://graph.org/can-pneumonia-look-like-copd-on-x-ray-05-12
https://graph.org/cAN-cOPD-sHOW-uP-oN-aN-x-rAY-05-12
https://te.legra.ph/is-copd-misdiagnosed-05-12-2
https://graph.org/can-copd-show-on-ct-scan-05-12
https://graph.org/how-emphysema-is-diagnosed-05-12
https://tgraph.io/HOW-TO-KNOW-IF-I-HAVE-MESOTHELIOMA-05-12
https://tgraph.io/dOES-aSBESTOS-eXPOSURE-cAUSE-lUNG-cANCER-05-12
https://graph.org/can-copd-be-found-in-blood-test-05-12
https://telegra.ph/Do-Blood-Tests-Show-Cortisol-Levels-05-12-2
https://graph.org/hOW-lONG-wILL-i-lIVE-wITH-sTAGE-4-mESOTHELIOMA-05-12
https://graph.org/does-blood-test-show-copd-05-12-2
https://tgraph.io/how-do-you-know-if-lung-cancer-is-caused-by-asbestos-05-12
https://te.legra.ph/can-you-survive-mesothelioma-cancer-05-12
https://tgraph.io/hOW-cAN-i-tELL-iF-i-hAVE-mESOTHELIOMA-05-12-2
https://graph.org/what-is-epithelial-mesothelioma-05-12
https://te.legra.ph/HOW-TO-TREAT-PERITONEAL-MESOTHELIOMA-05-12
https://tgraph.io/can-a-chest-xray-show-if-you-have-copd-05-12
https://tgraph.io/DO-BLOOD-TESTS-SHOW-BOWEL-CANCER-05-12
https://tgraph.io/how-does-emphysema-show-up-on-a-ct-scan-05-12
https://tgraph.io/who-is-most-at-risk-for-mesothelioma-05-12-2
https://tgraph.io/aVERAGE-sETTLEMENT-aMOUNT-fOR-wRONGFUL-dEATH-05-12-3
https://te.legra.ph/HOW-CAN-MESOTHELIOMA-BE-TREATED-05-12
https://telegra.ph/Chronic-Obstructive-Pulmonary-Disease-Diagnosis-And-Management-Summary-Of-Updated-Nice-Guidance-05-12-2
https://graph.org/how-early-can-mesothelioma-be-detected-05-12-2
https://graph.org/what-is-the-treatment-for-mesothelioma-05-12-3
https://telegra.ph/mESOTHELIOMA-cHEST-pAIN-05-12
https://graph.org/Can-Mesothelioma-Spread-To-The-Spine-05-12
https://telegra.ph/Will-Emphysema-Show-On-Ct-Scan-05-12
https://graph.org/how-do-you-test-for-malignant-mesothelioma-05-12
https://graph.org/does-chest-xray-show-emphysema-05-12
https://graph.org/what-cancer-is-mesothelioma-05-12
https://tgraph.io/copd-show-on-ct-scan-05-12-2
https://te.legra.ph/how-to-test-for-mesothelioma-at-home-05-12
https://te.legra.ph/What-Is-Abdominal-Mesothelioma-05-12
https://tgraph.io/does-covid-cause-copd-05-12
https://tgraph.io/CAN-U-SURVIVE-MESOTHELIOMA-05-12
https://graph.org/does-asbestosis-lead-to-mesothelioma-05-12-3
https://graph.org/lung-cancer-from-asbestos-symptoms-05-12-2
https://graph.org/How-To-Diagnose-Copd-Spirometry-05-12
https://te.legra.ph/will-chest-x-ray-show-emphysema-05-12
https://tgraph.io/how-does-a-person-get-mesothelioma-05-12
https://telegra.ph/What-Happens-When-Mesothelioma-Spreads-05-12
https://te.legra.ph/sarcomatoid-malignant-pleural-mesothelioma-confirmed-by-full-thickness-biopsy-05-12
https://te.legra.ph/how-you-die-from-mesothelioma-05-12-2
https://tgraph.io/how-is-copd-diagnosed-chest-x-ray-05-12
https://te.legra.ph/CAN-MESOTHELIOMA-BE-CAUGHT-EARLY-05-12
https://te.legra.ph/can-stage-1-mesothelioma-be-cured-05-12
https://te.legra.ph/what-are-the-side-effects-of-chemotherapy-for-mesothelioma-05-12-2
https://tgraph.io/ICD-10-CODE-FOR-MALIGNANT-MESOTHELIOMA-CHEST-05-12
https://graph.org/how-do-you-test-for-mesothelioma-05-12-2
https://graph.org/can-blood-test-show-covid-19-05-12-2
https://telegra.ph/hOW-tO-sUE-fOR-aSBESTOS-eXPOSURE-05-12-2
https://tgraph.io/can-a-blood-test-detect-cortisol-levels-05-12
https://tgraph.io/can-blood-tests-detect-copd-05-12
https://tgraph.io/can-copd-be-misdiagnosed-05-12
https://tgraph.io/hOW-dO-yOU-gET-mESOTHELIOMA-cANCER-05-12-2
https://te.legra.ph/How-Is-Copd-Diagnosed-With-Spirometry-05-12-2
https://tgraph.io/Can-Asbestos-Cause-Joint-Pain-05-12
https://te.legra.ph/Can-Asbestos-Cause-Squamous-Lung-Cancer-05-12
https://te.legra.ph/what-is-the-prognosis-for-peritoneal-cancer-05-12
https://telegra.ph/DOES-ASBESTOS-CAUSE-MESOTHELIOMA-05-12
https://te.legra.ph/are-there-any-new-treatments-for-mesothelioma-05-12
https://graph.org/does-blood-test-show-covid-19-05-12
https://tgraph.io/can-copd-be-detected-on-a-ct-scan-05-12-3
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama