fantasybook.jun.pl Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
William Herondale
Autor Wiadomość
kocimietka 
Początkujący f-maniak


Wiek: 29
Dołączyła: 14 Lip 2011
Posty: 145
Wysłany: 2011-07-16, 19:45   William Herondale

Wszyscy, którzy przeczytali pierwszą część, znają Willa i wiedzą, jaki jest.
Znalazłam ostatnio fajne zdjęcie (mam je w avie).
Szczerze mówiąc, po części odpowiada mojemu wyobrażeniu Willa. Przystojny, czarna grzywa, tylko oczu nie widać :<

Nie podoba mi się tylko jedna sprawa. Ten chłopak na zdjęciu ma bardzo... poczciwą twarz, że tak to ujmę i gdyby miał srebrne włosy - niemal jak Jem. A Will, to przecież arogancki typek, który ukrywa swoje uczucia przed innymi (uwielbiam go czy tak czy tak).

Fajnie, gdyby aktor w ekranizacji sprawiał wrażenie... męskiego? tak, to dobre określenie. Niektórzy, to takie baby (bez obrazy), aroganckiego i bezpośredniego. A reszta... zobaczymy jak wyjdzie (o ile powstanie film) ;)
 
 
REKLAMA 


Dołączyła: 27 Sty 2011
Posty: 1209
Wysłany: 2011-07-16, 19:54   

 
 
Aniolec 



Pomogła: 2 razy
Wiek: 91
Dołączyła: 27 Sty 2011
Posty: 1209
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2011-07-16, 19:54   

Ten typ z twojego ava to Adam Gregory, grał Ty'a w 90210 :P
A ja po tym kawałku który póki co przeczytałam, mogę stwierdzić, że Aaron Johnson by się też nadawał xd
_________________
❒ Taken ❒ Single ✔Waiting for 8 husbands
 
 
kocimietka 
Początkujący f-maniak


Wiek: 29
Dołączyła: 14 Lip 2011
Posty: 145
Wysłany: 2011-07-16, 19:59   

Haha, musiałam opuścić kilka odcinków ;) choć w sumie może i go widziałam... ha! to dlatego go kojarzyłam! dziwne, że jak wpisałam w gogle grafika "William Herondale" to ten wyskoczył mi na 4 stronie :D

A ten, którego podałaś... włosy ma fajne, tylko taką... jakby to ująć? zbyt grzeczną? może i tak. Ma taką trochę zbyt grzeczną twarz. Taki troszkę, lalusiowaty, jak dla mnie (tylko niech jego fanki się na mnie nie rzucają x) )

kurczę, chyba sobie w przyszłym tygodniu poszukam jakichś niegrzecznie wyglądających ciemnowłosych ciach, którzy mogliby zagrać Willa ;)
_________________
Jeśli nie masz nic mądrego do powiedzenia - lepiej zamilcz.

    Błękit oczu Marcusa Brenta powali każdego :3


Zapraszam wszystkich do czytania! klik


 
 
Aniolec 



Pomogła: 2 razy
Wiek: 91
Dołączyła: 27 Sty 2011
Posty: 1209
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2011-07-16, 20:03   

Szczerze, to właśnie ja go nie znam xd Tylko na forum o Darach ktoś dał taką propozycję na pierwszej stronie i mi się w pamięć wbił xd Ale i tak nikt nie dorówna mojemu wyobrażeniu :P
_________________
❒ Taken ❒ Single ✔Waiting for 8 husbands
 
 
kocimietka 
Początkujący f-maniak


Wiek: 29
Dołączyła: 14 Lip 2011
Posty: 145
Wysłany: 2011-07-16, 20:09   

Heh, tak jest z reguły ;)
Choć tym razem nie zaliczyłam takiej wpadki jak przy czytaniu Zmierzchu :P Wyobrażałam ich sobie jako dziesięciolatki, a tu taki szok jak się dowiedziałam, że Pattinson będzie grał Edzia xD

Ale dobra :P Każdy sobie inaczej wyobraża postaci i wątpię, gdyby dogodzili każdemu. Boję się, że się zawiodę, gdy obejrzę film :<

edit: ha! jestem genialna :D znalazłam aktora, który jak dla mnie, mógłby zagrać Willa. Musiałby tylko założyć soczewki, bo nie ma niebieskich oczu. Jason Behr - mój zacny kandydat x)

edit2: mam jeszcze jednego kandydata ^^ oglądałam ostatnio powtórki Glee i gdy spojrzałam na Jessi'ego - od razu eureka. Włosy idealne i miał taki wyraz twarzy... Odrobinę arogancki, znający swoje zalety, wie co powinien zrobić,aby poderwać jakąś dziewczynę. Soczewki i bum! mamy Willa.
Mówię oczywiście o Jonathanie Groff'ie. A tutaj macie link do zdjęcia - http://cdn2.mamapop.com/w...lee-580x383.png ;)
_________________
Jeśli nie masz nic mądrego do powiedzenia - lepiej zamilcz.

    Błękit oczu Marcusa Brenta powali każdego :3


Zapraszam wszystkich do czytania! klik


Ostatnio zmieniony przez kocimietka 2011-07-19, 17:46, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama