fantasybook.jun.pl Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Damon Salvatore
Autor Wiadomość
Aniolec 



Pomogła: 2 razy
Wiek: 92
Dołączyła: 27 Sty 2011
Posty: 1209
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2011-06-30, 14:04   Damon Salvatore

Jest starszym bratem Stefano. Zuchwały, arogancki, ma ciemne włosy i czarne oczy. Jest mroczny i sadystyczny, ale również czarujący i uwodzicielski. Zakochany w Elenie, którą za wszelką cenę chcę zdobyć. Wydarzenia w Szale i Mroku pokazują, że Damon jest również zdolny do dzikiej wierności i uczucia. Zaczyna okazywać swoje ciepłe uczucia do Bonnie (w późniejszych tomach). W Północy często nazywa ją "swoim małym rudzikiem". Od zawsze miał do niej słabość, jak powiedział Stefano pod koniec Północy. W 4 księdze Damon ginie ratując Bonnie. Pod koniec swego życia wyznaje Elenie miłość: "Bo ja... kochałem tylko raz, tak naprawdę, przez całe życie. Będziesz pamiętała, że cię kochałem? To nadaje mojemu życiu... sens." W Dusze Cieni staje się człowiekiem.
_________________
❒ Taken ❒ Single ✔Waiting for 8 husbands
 
 
REKLAMA 

Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 20 Mar 2011
Posty: 502
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2011-06-30, 22:07   

_________________

 
 
Katherine. 
Księżniczka Fantasy


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 20 Mar 2011
Posty: 502
Skąd: Gdańsk
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2011-06-30, 22:07   

Jak ja chciałabym przeczytać pamiętniki wampirów, ale odstrasza mnie ich ilość. Damon jest cudowny, wybrali też wspaniałego aktora do postaci Damona. Mam nadzieję, że będzie kiedyś szczęśliwy.
_________________
"a pozytywka wciąż tęsknie tańczyła dźwiękiem"
Ostatnio zmieniony przez Kyra 2011-07-26, 12:05, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Kinia;) 



Dołączyła: 01 Cze 2011
Posty: 1050
Wysłany: 2011-07-25, 15:49   

Jak ja nienawidzę książkowego Damona, serialowy jest znacznie lepszy. Najpierw w książce jest tym ,,złym'' bratem i strasznie mnie wkurza, bo jest przemądrzały, a później robią się z niego jakieś ciepłe kluchy... a litości. Damon z części na część był coraz gorszy.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama