fantasybook.jun.pl Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Anaid
Autor Wiadomość
Aniolec 



Pomogła: 2 razy
Wiek: 91
Dołączyła: 27 Sty 2011
Posty: 1209
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2011-07-25, 16:07   Anaid

Nie była brzydka, jej niebieskie oczy w odcieniu kobaltu, wręcz magnetyczne, zawsze fascynowały Gayę, ale mała miała w sobie tak niewiele polotu, była wychudzona i cherlawa, do tego te za duże swetry i te trzy włoski na krzyż, przycięte na krótko, wyzierające spod wełnianych czapek, w których Anaíd prezentowała się tak niekorzystnie…
Czternastoletnia córka Selene z Klanu Wilczycy. Mieszka w niewielkim, położonym u stóp Pirenejów miasteczku. Bardzo inteligentna, oczytana i bystra, nie cieszy się sympatią rówieśników. Jest ousiderką, samotniczką, a szkolni koledzy uważają ją za nudną kujonkę. W odróżnieniu od bajecznie pięknej, rudowłosej matki, Anaid wygląda dość nieciekawie – jest niewysoka, chuda i nosi fatalnie dobrane ciuchy. Nie ma pojęcia o rodzinnej tajemnicy, póki w dziwnych okolicznościach nie znika Selene, dopiero wtedy dowiaduje się, z jakiej rodziny pochodzi…
_________________
❒ Taken ❒ Single ✔Waiting for 8 husbands
 
 
REKLAMA 

Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 14 Lip 2011
Posty: 145
Wysłany: 2011-07-28, 17:06   

 
 
kocimietka 
Początkujący f-maniak


Wiek: 29
Dołączyła: 14 Lip 2011
Posty: 145
Wysłany: 2011-07-28, 17:06   

Choć główna bohaterka, to od początku trzeciej części jakoś mnie irytowała. Te jej zabiegi, żeby zdobyć Rocka, berło i być w ogóle taką mega cool. Strasznie mnie denerwowały jej narzekania i te "skomplikowane" plany, które układała. Jakoś wolałam ją w pierwszej części, bo w drugiej to za wiele jej nie ma.
Pod koniec trzeciej części znowu poczułam do niej sympatię, pewnie dzięki temu, że w końcu się ogarnęła. Ale cóż, nie jest to moja ulubiona postać ;)
_________________
Jeśli nie masz nic mądrego do powiedzenia - lepiej zamilcz.

    Błękit oczu Marcusa Brenta powali każdego :3


Zapraszam wszystkich do czytania! klik


 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama