fantasybook.jun.pl Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
3. Złudzenie
Autor Wiadomość
Aniolec 



Pomogła: 2 razy
Wiek: 91
Dołączyła: 27 Sty 2011
Posty: 1209
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2011-05-20, 18:55   3. Złudzenie



Laurel, niezwykła dziewczyna, odkrywa, że jest wróżką. Postanawia jednak porzucić świat rodem z baśni i legend. Od ponad roku nie widziała Tamaniego, magicznego wartownika o szmaragdowych oczach, z którym połączyła ją głęboka więź. Mimo, że ciągle jeszcze za nim tęskni, stwierdza, że pozostanie wśród ludzi było słusznym wyborem, zwłaszcza teraz, gdy tak dobrze układa jej się z Davidem. Laurel cieszy się, że jej w jej życiu nareszcie zapanowała równowaga, gdy nagle okazuje się, że magicznej krainie Avalon grozi większe niż kiedykolwiek niebezpieczeństwo… Czy i tym razem uda jej się pokonać siły zła? I czy Tamani znów stanie u jej boku?
Premiera: 29 czerwiec 2011
 
 
REKLAMA


Pomogła: 2 razy
Dołączył: 07 Lut 2011
Posty: 243
Wysłany: 2011-05-21, 10:17   

_________________

 
 
Jassmine


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 07 Lut 2011
Posty: 243
Wysłany: 2011-05-21, 10:17   

Mam pozostałe dwie części i tą z całą pewnością też będę miała :)
Książka jest taka trochę dziecinna, ale mi się ją całkiem przyjemnie czyta i mam nadzieję, że ten czerwiec szybko nadejdzie ;)
_________________
Pamiętaj! Grzeczne dziewczynki idą do szkoły, a niegrzeczne – do Hex Hall
Ostatnio zmieniony przez Kyra 2011-08-07, 11:49, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Kinia;) 



Dołączyła: 01 Cze 2011
Posty: 1050
Wysłany: 2011-06-01, 14:30   

I w końcu porządny kolor okładki xD Czekam z niecierpliwością na te książkę i mam nadzieje, że Laurel zostanie przy Dawidzie, bo jak nie to przestanę czytać to :D
 
 
Katherine. 
Księżniczka Fantasy


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 20 Mar 2011
Posty: 502
Skąd: Gdańsk
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2011-06-01, 15:21   

Nie czytałam żadnej książki z tej serii i nie mam zamiaru jej przeczytać jednak muszę się zgodzić co do kolorów okładki, bo bardzo mi się podoba : )
_________________
"a pozytywka wciąż tęsknie tańczyła dźwiękiem"
 
 
 
Kinia;) 



Dołączyła: 01 Cze 2011
Posty: 1050
Wysłany: 2011-06-01, 15:23   

Zdecydowanie najlepsza, bo nie ma nic gorszego niż z pozoru słodka historia i to jeszcze z różową okładką.
 
 
Jassmine


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 07 Lut 2011
Posty: 243
Wysłany: 2011-06-07, 21:49   

Sorki Kinia,ale mam nadzieję, że Twoje oczekiwania się nie spełnią ;-)
Całym sercem jestem za Tamanim. Byłam zła jak diabli kiedy wybrała Dawida, ale jeszcze dwie części i mam nadzieję, że będzie po mojemu ;)
_________________
Pamiętaj! Grzeczne dziewczynki idą do szkoły, a niegrzeczne – do Hex Hall
Ostatnio zmieniony przez Kyra 2011-08-07, 11:51, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Kinia;) 



Dołączyła: 01 Cze 2011
Posty: 1050
Wysłany: 2011-06-09, 19:37   

No cóż ;p Ja osobiście będę mocno przeżywać jak nie wybierze Dawida xD Czasem się za mocno wczuwam w książki, a w tym przypadku to po prostu uwielbiam tego człowieczka, bo w porównaniu z Tamanim to jest jakiś taki nędzny, ale ja go za to właśnie kocham xD
 
 
Lisa

Dołączył: 06 Lip 2011
Posty: 41
Wysłany: 2011-07-06, 18:33   

Cieszę się, że Laurel rozstała się z Dawidem :P, chociaż to i tak nie znaczy, że jest z Tamem (a szkoda). W książce pojawia się nowa wróżka. I co mnie wkurzyło jest wróżką zimową :-/ . Nie mogę się doczekać kolejnej części, bo końcówka tej do końca wszystkiego mi nie mówi. Chcę dowiedzieć się, co zrobią z tą ''dziką wróżką''. Ogólnie książka bardzo mi się podobała. Na początku jakoś nie mogłam się w nią wciągnąć, ale potem już tak.
Ostatnio zmieniony przez Kyra 2011-08-07, 11:51, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Jassmine


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 07 Lut 2011
Posty: 243
Wysłany: 2011-07-08, 20:35   

Przeczytałaś już? Ale mi smaka narobiłaś tymi nowinkami na temat Davida, bo sama się modliłam, żeby Laurell się w końcu otrząsnęła i była z Tamanim. Cholender nie mam jeszcze ksiązki a przez Twój opis tylko coraz bardziej nie mogę się doczekać. Kasę na wakacje zbieram :-D ale chyba polecę i kupię :-D



Po przecinkach jest odstęp ! :-)
_________________
Pamiętaj! Grzeczne dziewczynki idą do szkoły, a niegrzeczne – do Hex Hall
Ostatnio zmieniony przez Kyra 2011-08-07, 11:52, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Lisa

Dołączył: 06 Lip 2011
Posty: 41
Wysłany: 2011-07-10, 21:42   

Przeczytałam. Jest boska. Musisz przeczytać, bo na pewno Ci się spodoba ;) Czekam na Twoją recenzję ;)
_________________

 
 
Jassmine


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 07 Lut 2011
Posty: 243
Wysłany: 2011-07-25, 17:22   

Przeczytałam!!! Kupiłam jeszcze zanim wyjechałam i pierwszy raz na wakacjach przeczytałam całą książkę. Zawsze zabieram jakąś ze sobą, ale nigdy nie przeczytałam żadnej, bo czasu mi brakowało. No, ale dla Laurel znalazł się i czas. Bardzo fajna i tak dużo Tamaniego :D W końcu byłam w pełni usatysfakcjonowana jego obecnością. Mam nadzieję, że w ostatniej części będą razem już tak na sto procent, bo tutaj to niby ją do niego ciągnie, ale zawsze znajdzie jakiś powód żeby tak nie było.
_________________
Pamiętaj! Grzeczne dziewczynki idą do szkoły, a niegrzeczne – do Hex Hall
Ostatnio zmieniony przez Kyra 2011-08-07, 11:54, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Kinia;) 



Dołączyła: 01 Cze 2011
Posty: 1050
Wysłany: 2011-07-29, 19:57   

Nie, nie nie !! To nie po mojemu było ;( Przeczytałam książkę i jestem zachwycona nią, a zarazem jest mi strasznie smutno. Laurel nie wybrała tego, którego powinna, w książce było za dużo Tamaniego i do tego jeszcze skończyło się w takim momencie ! Książkę oceniłabym na 5,5 za to właśnie, że było za dużo Tama.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama