fantasybook.jun.pl Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
6. Kuszona
Autor Wiadomość
Aniolec 



Pomogła: 2 razy
Wiek: 91
Dołączyła: 27 Sty 2011
Posty: 1209
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2011-06-27, 16:13   6. Kuszona



Wydawałoby się, że po wygnaniu z Tulsy Kalony i Neferet Zoey Redbird i jej przyjaciele mogą wreszcie odetchnąć.
Kiedy Zoey i jej przystojny wojownik Stark dochodzą do siebie po bliskim spotkaniu ze śmiercią, adepci próbują się otrząsnąć z terroru Neferet. Zoey doświadcza jednak poczucia niepokojącej, niezwykłej więzi z A-yą, dziewczyną stworzoną przed wiekami, by uwieść Kalonę.

Tymczasem Stevie Rae, obdarzona teraz dodatkowymi mocami, ukrywa przed przyjaciółką pewne obawy. Mroczne sekrety i niewypowiedziane podejrzenia oddalają dziewczyny od siebie, zagrażając nie tylko ich przyjaźni, ale i całemu Domowi Nocy.
_________________
❒ Taken ❒ Single ✔Waiting for 8 husbands
 
 
REKLAMA 


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 01 Cze 2011
Posty: 1050
Wysłany: 2011-07-06, 11:59   

 
 
Kinia;) 



Dołączyła: 01 Cze 2011
Posty: 1050
Wysłany: 2011-07-06, 11:59   

To była najlepsza część :D Jedyne co mi się w niej nie podobało to
Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---
Po tej części znienawidziłam Kalone.
 
 
Lisa

Dołączył: 06 Lip 2011
Posty: 41
Wysłany: 2011-07-06, 18:57   

Kocham tę serię, ale nie mogę pogodzić się z tym, że Z umarła ; ((( Jak to możliwe?? Kalona jest okrutny. Nie mogę się doczekać kolejnej części. Mam nadzieję, że Starkowi uda się uratować Z z Zaświatów. Teraz zostaje mi tylko myśleć, co się stanie. Jak to możliwe, że zniknęły jej wszystkie tatuaże? Czy oni będą utrzymywali jej ciało przy życiu??
 
 
Kinia;) 



Dołączyła: 01 Cze 2011
Posty: 1050
Wysłany: 2011-07-07, 13:30   

Trzeba pójść na logikę, ona musi wrócić, bo zostały jeszcze trzy części... a jak to zrobią bez głównej bohaterki ? ;) Poza tym złego diabli nie biorą... ona wróci, wróci mi na złość..
 
 
Lisa

Dołączył: 06 Lip 2011
Posty: 41
Wysłany: 2011-07-07, 13:53   

Wiem, że wróci. W każdym bądź razie z tego co wiem w ostatniej części ma się stać wampirem. W ogóle czytałam opisy reszty książek po angielsku i to wszystko jest poplątane. Wydaje mi się, że w następnej części Kalona będzie na siebie zły, bo to w końcu przez niego umarła Zoey, a przecież on ją kocha. :P
_________________

Ostatnio zmieniony przez Aniolec 2011-07-07, 14:06, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Kinia;) 



Dołączyła: 01 Cze 2011
Posty: 1050
Wysłany: 2011-07-07, 18:00   

Osobiście to nie wierze w te wielką miłość.. dla mnie to on kocha A-yę, a przecież Zoey nie jest taka jak ona... :) Ja to mam po tej części wielki wstręt do Kalony... mojego Heatha tak potraktować... w życiu mu tego nie wybaczę, choćby miał się nawrócić... Powiem jeszcze, że w tej części zaplusował u mnie Stark :D
 
 
Lisa

Dołączył: 06 Lip 2011
Posty: 41
Wysłany: 2011-07-07, 21:23   

U mnie też :D. Jest fajny i moim zdaniem teraz Zo powinna z nim chodzić. Oczywiście zaraz po tym jak jakimś cudem uda jej się ożyć xD.[spoiler] Tak ogólnie to Stevie prawdopodobnie będzie miała romans z krukiem prześmiewcą. Coś czuję, że następna część będzie bardzo ciekawa. Nie mogę się doczekać kiedy wyjdzie kolejna część.[/spoiler]

Lisa, spoilery zaznaczamy białym kolorem :) Aniolec
_________________

Ostatnio zmieniony przez Aniolec 2011-07-08, 08:12, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Kyra 
Sprezzatura



Wiek: 28
Dołączyła: 13 Kwi 2011
Posty: 169
Skąd: Małopolska
Wysłany: 2011-07-08, 08:56   

Książka może być w porządku, ale chyba nigdy nie przekonam się do tej okładki.
Przecież poprzednie części nie miały takich okładek jak oryginały.
Nasi graficy mogliby się wysilić.
_________________
 
 
 
Kinia;) 



Dołączyła: 01 Cze 2011
Posty: 1050
Wysłany: 2011-07-08, 19:50   

Hm... uważam, że chłopak na okładce, ma dziwną minę ;p Poza tym, uważam też, że Stark nie powinien być z Zoey... ona myśli tylko o sobie i szybko go zrani. No i ich stosunki lepiej się układają, kiedy są na etapie przyjacielskim... ich rozmowy nie są takie sztywniacki i przepełnione tą całą niespełnioną miłością ;p Jeśli będą tylko przyjaciółmi to nie będą się na wzajem ranić ( czytać : Zoey nie będzie ranić jego ;p)
 
 
uowca 

Wiek: 27
Dołączyła: 08 Lip 2011
Posty: 1
Skąd: Takie miasto obok Warszawy ;)
Wysłany: 2011-07-08, 21:18   

Naprawdę cudowne! <3
Nie mogę się doczekać następnej części! :D

[ Dodano: 2011-07-08, 22:20 ]
Kinia;) napisał/a:
To była najlepsza część :D Jedyne co mi się w niej nie podobało to
Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---
Po tej części znienawidziłam Kalone.


Szczerze,to ja tak samo się popłakałam przy śmierci Heatha... xD
No i również po "Kuszonej" znienawidziłam Kalonę :clap:
_________________
Sometimes when you start doing something...
Thare's no way back!

I <3 James Stark!

 
 
Kinia;) 



Dołączyła: 01 Cze 2011
Posty: 1050
Wysłany: 2011-07-09, 11:46   

O ja znam to zdjęcie i ten nick :D:D


A tak do tematu... ja nie płakałam, ja dostałam histerii... xD To było straszne. Mam nadzieje, że Kalona zginie w następnej części. No i jeszcze ta akcja ze Stevie i krukiem prześmiewcą, tego się nie spodziewałam. Powiem szczerze, że było mi żal tego potworka... przecież to nie jego wina jaki jest, ani to, że Kalona go ,,wychował'' w taki sposób.
 
 
Braque 
joyful


Dołączyła: 12 Lip 2011
Posty: 15
Wysłany: 2011-07-31, 12:38   

Mam gdzieś w domu tę książkę, ale przeczytać jej nie mogę, bo się zgubiła.

Jednak ktoś bardzo niegodziwy, czyli moja siostra, wyjawił mi, że Zoey umarła. Muszę "Kuszoną" szybko przeczytać, chociażby po to, żeby zobaczyć opis tej sytuacji! Nie znoszę Zoey xD.
Sądzę jednak, że ona wcale tego nie zrobiła, i że w następnych częściach się pojawi.
_________________

Marzę, by spotkać Peetę Mellarka.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama