fantasybook.jun.pl Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Spekulacje na temat ,,Strachu''
Autor Wiadomość
Kinia;) 



Dołączyła: 01 Cze 2011
Posty: 1050
Wysłany: 2011-08-21, 11:16   Spekulacje na temat ,,Strachu''

Tutaj możemy pogdybać na temat następnej części ... :) Co według was stanie się z Dianą ? Gdzie podziała się Astrid ? Jak Caine zareaguje na wiadomość o ciąży Diany ? Jakie będą następne postanowienia Sama i kto może zginąć ?


Oraz wyrazić swoje zdanie na temat okładki :

Tutaj nie zaznaczamy spoilerów, bo trzeba byłoby ukrywać całe wiadomości ;)
Ostatnio zmieniony przez Kinia;) 2011-08-21, 11:23, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
REKLAMA 
1/2 Wiedźmy

Dołączyła: 28 Kwi 2011
Posty: 179
Wysłany: 2011-08-21, 11:30   

_________________

Ostatnio zmieniony przez Jenn 2011-08-21, 11:23, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Jenn 
Magiczna Istota
1/2 Wiedźmy

Wiek: 27
Dołączyła: 28 Kwi 2011
Posty: 179
Skąd: Kalisz
Wysłany: 2011-08-21, 11:30   

Już wiem, że pokocham ten temat ^^.

Są dwie opcje a'propos ciąży Diany. Albo Caine się dowie, wkurzy się i zaatakuje Sama, albo się nie dowie i po skończeniu ETAPu wszyscy pomyślą, że Diana miała z Samem to dziecko, a oni (a przynajmniej ona) nie będzie temu zaprzeczać.

A kto na okładce? Jeanelle mówiła, że ta dziewczyna to Diana, ale ja uważam, że to może być Lana. A ten koleś obok?
_________________
Nadszedł czas, by narodziło się nowe pokolenie łowców...

"-Bogowie nienawidzą porządku - bruknął. - Porządek, Derfel, niszczy bogów, bogowie zatem muszą zniszczyć porządek."
Merlin
 
 
 
Kinia;) 



Dołączyła: 01 Cze 2011
Posty: 1050
Wysłany: 2011-08-21, 11:34   

Na okładce jest Diana i szok... Quinn ! Co do ciąży Diany, to zastanawiam się nad tym, bo przecież Diana powiedziała już, że Sam zostanie wujkiem i wiele osób to słyszało... Możliwe jest też, że Caine wyśle kogoś, aby zobaczył co się dzieje nad jeziorem i ten ktoś mu doniesie, że Diana jest w ciąży... wtedy Caine pomyśli, że to dziecko Sama i wywoła jakąś wojnę, albo machnie na to rękom, chociaż to nie w jego stylu ;)
 
 
Jenn 
Magiczna Istota
1/2 Wiedźmy

Wiek: 27
Dołączyła: 28 Kwi 2011
Posty: 179
Skąd: Kalisz
Wysłany: 2011-08-21, 11:44   

Teraz tak sobie pomyślałam... Że skoro tytuł to "Strach" to może Caine się dowie i będzie chciał zaatakować, ale będzie się bał z jakiegoś powodu, a Sam będzie się bał, że Caine go zaatakuje i tak wszystko będzie się kręciło wokół strachu.

To jest Quinn?! Sądziłam, że Sanjit, Edilio albo coś, ale Quinn?!
_________________
Nadszedł czas, by narodziło się nowe pokolenie łowców...

"-Bogowie nienawidzą porządku - bruknął. - Porządek, Derfel, niszczy bogów, bogowie zatem muszą zniszczyć porządek."
Merlin
 
 
 
Jeanelle 
Magiczna Istota


Pomogła: 1 raz
Wiek: 27
Dołączyła: 17 Sie 2011
Posty: 229
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2011-08-21, 11:47   

Tak, na okładce jest Diana i Quinn, a z tyłu ma być Dekka i Sam. xD
Ktoś na forum GONE o tym pisał, że to potwierdzone informacje.

Apropos Diany i jej ciąży, to przede wszystkim sądzę, że jeśli ma urodzić, to urodzi w ciągu jednego miesiąca, ponieważ w Pladze było coś takiego, że objawy nastąpiły po jednym dniu, zamiast po dziesięciu, czyli 10 dni - 1 dzień = 9 dni. 9 dni, czyli 9x przyspieszona ciąża. A skoro normalna trwa 9 miesięcy, to ta będzie trwała zaledwie miesiąc. No to tak... A dodatkowo mam wrażenie, że to będzie dziewczynka z taką samą ilością kresek, jak mały Pete... I że to właśnie ona pomoże mu przezwyciężyć ciemność. ;p
Ale to tak..
Za to zastanawiam się, co ma być z Quinnem. ;x
Mam dziwne wrażenie, że on będzie to dziecko niańczyć, czy coś... A! Ciekawa jestem, jaki bd opis z tyłu książki. :P
_________________

"The future belongs to those who believe in the beauty of their dreams."
http://iceandfire.fora.pl/
 
 
 
Kinia;) 



Dołączyła: 01 Cze 2011
Posty: 1050
Wysłany: 2011-08-21, 11:51   

Powiem tak : Ja myślę, że to jakaś postać wywoła strach, Drake lub Gaiaphage. Sądzę też, że Sam pomoże Dianie, aczkolwiek nie będzie z siebie robił zastępczego ojca. No poza tym uważam, że Caine jakoś się poczuje do odpowiedzialności ( A przynajmniej mam taką nadzieje). Co do Astrid...myślę, że ona przyjdzie nad jezioro, ale będzie się trzymać z daleka od Sama. A i jeśli ciąża będzie przyśpieszona, to Stephenie Meyer może pozwać Granta o plagiat xD
 
 
Jeanelle 
Magiczna Istota


Pomogła: 1 raz
Wiek: 27
Dołączyła: 17 Sie 2011
Posty: 229
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2011-08-21, 22:51   

Apropos postaci, która wywoła strach, to chyba nawet wiem, kto to będzie. Gdzieś przeczytałam, że ma się pojawić postać gorsza od Drake'a. Dziewczyna. O ile mnie pamięć nie myli, to ma mieć na imię Sally, ale nie jestem pewna. ;x
_________________

"The future belongs to those who believe in the beauty of their dreams."
http://iceandfire.fora.pl/
 
 
 
Jenn 
Magiczna Istota
1/2 Wiedźmy

Wiek: 27
Dołączyła: 28 Kwi 2011
Posty: 179
Skąd: Kalisz
Wysłany: 2011-08-22, 08:45   

No nie! Gorsze od Drake'a? No nie! ! ! ! (tak, te cztery wykrzykniki były potrzebne ;])
Ja nie chcę tego czytać! Ja już przy tym psychopacie miałam problemy emocjonalne, a teraz jeszcze dochodzi jakaś chora laska. Nie no, błagam... >.<
_________________
Nadszedł czas, by narodziło się nowe pokolenie łowców...

"-Bogowie nienawidzą porządku - bruknął. - Porządek, Derfel, niszczy bogów, bogowie zatem muszą zniszczyć porządek."
Merlin
 
 
 
Kinia;) 



Dołączyła: 01 Cze 2011
Posty: 1050
Wysłany: 2011-08-22, 12:07   

Też słyszałam o Sally, ale to podobno tylko plotka. Grant tego nie potwierdził. Ja sądzę, że to będzie ktoś kogo znamy, jakaś postać drugoplanowa. A jakiej wy się spodziewacie reakcji Caine'a na temat ciąży Diany co ?
 
 
Jeanelle 
Magiczna Istota


Pomogła: 1 raz
Wiek: 27
Dołączyła: 17 Sie 2011
Posty: 229
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2011-08-23, 19:09   

Po Cainie się można wszystkie spodziewać, bo jest nieprzewidywalny (i za to go kocham. ;3)
I jest ten jeden z 10 spoilerów potwierdzonych przez Granta - 10) A scene so dark and anguished my editors wanted me to tone it down. (Of course I didn't. How long have you known me? I mam wrażenie, że jeśli Sally miałaby się pojawić, to to będzie dotyczyć właśnie jej...
_________________

"The future belongs to those who believe in the beauty of their dreams."
http://iceandfire.fora.pl/
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama