fantasybook.jun.pl Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Diana Ladris
Autor Wiadomość
Kinia;) 



Dołączyła: 01 Cze 2011
Posty: 1050
Wysłany: 2011-08-21, 12:29   Diana Ladris

Jedna z bohaterek pierwszoplanowych. Uczennica Coates Academy, "wspólniczka" Caine'a. Ma długie, ciemne włosy, oczy o barwie nocy oraz jest bardzo piękna. Lubi drwić z ludzi, wyśmiewać ich, oraz wykorzystywać do swoich celów.
Moc Diany pozwala na odczytanie poziomu mocy innych mutantów. To właśnie ona wymyśliła skalę mierzenia mocy, opartą na zasadzie kresek zasięgu w komórce. Kiedy tylko kogoś dotknie, może stwierdzić, jakiego poziomu moc posiada owa osoba.


Co o niej sądzicie ? Jaką postacią jest według was ? Jak oceniacie jej zachowanie na przestrzeni czterech części ?
 
 
REKLAMA 

Dołączyła: 17 Sie 2011
Posty: 229
Wysłany: 2011-08-21, 12:50   

 
 
Jeanelle 
Magiczna Istota


Pomogła: 1 raz
Wiek: 27
Dołączyła: 17 Sie 2011
Posty: 229
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2011-08-21, 12:50   

Diana - razem z Caine'm - jest moją ulubioną postacią. Bardzo ją lubię, ma takie silny charakterek, jest manipulantką (tak samo jak Caine), no i współpracują... Dwa czarne charakterki. ]:->
W każdym bądź razie jest też bardzo ciekawą postacią, nie jest taka nudna, jak Astrid. ;x
_________________

"The future belongs to those who believe in the beauty of their dreams."
http://iceandfire.fora.pl/
 
 
 
Maggie McKinley 

Dołączyła: 27 Sie 2011
Posty: 55
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2011-08-27, 22:26   

Chyba moja ulubiona żeńska postać. Niezależna, wredna, stawia na swoim. Żyć, nie umierać. Tylko jej moc jest trochę głupia. Przydatna, ale nieprzydatna. Nie w walce, nie w przetrwaniu.
Ale bardzo ją polubiłam, już od pierwszej części :)
 
 
 
Kinia;) 



Dołączyła: 01 Cze 2011
Posty: 1050
Wysłany: 2011-08-28, 23:15   

Oooo tak, moc Diany zupełnie do niej nie pasuje. Powinna być jakaś taka bardziej porażająca. Mogłaby się bardziej nadawać do walki. Myślę jednak, że gdyby miała inną moc, np: Moc Sama, to nie byłaby tak blisko z Caine'm bo go nie potrzebowała do ochrony.
 
 
Jenn 
Magiczna Istota
1/2 Wiedźmy

Wiek: 28
Dołączyła: 28 Kwi 2011
Posty: 179
Skąd: Kalisz
Wysłany: 2011-08-29, 20:52   

Jedna z moich ulubionych. Charakter dokładnie taki, jaki kocham. Choć nie przepadałam za nią na początku, później przestała mi przeszkadzać, aż w końcu zaczęłam ją lubić :). Ale racja - moc ma trochę do bani.
_________________
Nadszedł czas, by narodziło się nowe pokolenie łowców...

"-Bogowie nienawidzą porządku - bruknął. - Porządek, Derfel, niszczy bogów, bogowie zatem muszą zniszczyć porządek."
Merlin
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama