fantasybook.jun.pl Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Mroczne Serce -Przeznaczeni i Nieśmiertelni
Autor Wiadomość
Jassmine


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 07 Lut 2011
Posty: 243
Wysłany: 2011-09-07, 17:42   Mroczne Serce -Przeznaczeni i Nieśmiertelni




Zanurz się w świecie mrocznego romansu paranormalnego,
w którym czarująca bohaterka musi wybrać pomiędzy dwoma
niepokojąco kuszącymi możliwościami.

Jane Jonas, która niedługo skończy szesnaście lat, ma niepokojące powtarzające się sny. Pojawia się w nich tajemniczy chłopak i mówi jej, że są sobie przeznaczeni. Jej matka jest coraz bardziej zaniepokojona niebezpiecznymi nocnymi wędrówkami dziewczyny. Ale świat snów i rzeczywistość już niedługo się spotkają…
Gdy Jane zaprzyjaźni się z tajemniczym nowo przybyłym chłopakiem, niezmiernie interesującym blondynem, fascynującym i innym niż wszyscy, zapragnie go bardziej niż kogokolwiek… dopóki na jej drodze nie stanie towarzysz ze snów.
Dziewczyna musi wybrać jeden z dwóch światów –– ten znajomy, w którym pojawiła się romantyczna ekscytująca nuta lub ten drugi, mroczny i groźny, gdzie anioły, wilkołaki i czarujący nieznajomy starają się ją uwieść.

Jestem w trakcie czytania. Póki co książka wydaje się całkiem ciekawa.
Czytał ktoś z Was?
_________________
Pamiętaj! Grzeczne dziewczynki idą do szkoły, a niegrzeczne – do Hex Hall
 
 
REKLAMA 

Pomógł: 1 raz
Dołączyła: 20 Mar 2011
Posty: 502
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2011-09-07, 17:49   

_________________

 
 
Katherine. 
Księżniczka Fantasy


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 20 Mar 2011
Posty: 502
Skąd: Gdańsk
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2011-09-07, 17:49   

Nie czytałam ,ale zawsze chciałam. Może jak w przyszłości znajdę czas na czytanie to się w końcu na nią skuszę.
_________________
"a pozytywka wciąż tęsknie tańczyła dźwiękiem"
 
 
 
Kinia;) 



Dołączyła: 01 Cze 2011
Posty: 1050
Wysłany: 2011-09-07, 18:32   

Ja również nie czytałam, ale wygląda super. Okładka bardzo mi się podoba, ma śliczne kolorki, a ten wilk w tle jest intrygujący :) Opis też wydaje się niezły, chociaż znów mamy temat rozterki sercowej na temat dwóch chłopców.
 
 
Jassmine


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 07 Lut 2011
Posty: 243
Wysłany: 2011-09-07, 22:20   

Muszę zdradzić, że rozterka między dwoma chłopcami, wcale nie jest taka jak zazwyczaj. Takie miłe-niemiłe zaskoczenie. To jeden z kilku plusików tej książki ;)
_________________
Pamiętaj! Grzeczne dziewczynki idą do szkoły, a niegrzeczne – do Hex Hall
 
 
Kinia;) 



Dołączyła: 01 Cze 2011
Posty: 1050
Wysłany: 2011-09-08, 15:10   

Ech..to pewnie okaże się coś w tym stylu, że jeden wyskakuje zza płotu i mówi, że jest zły ;)
 
 
Jassmine


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 07 Lut 2011
Posty: 243
Wysłany: 2011-09-08, 15:47   

Nie, nie... Płotu nie było ;)

Skończyłam i nawet całkiem przyjemna ta książka. Żadna rewelacja, ale miło się czyta. W każdym razie nie żałuję, że przeczytałam.



Ledwo skończyłam pierwszą część, a tu już druga się pojawiła ;)




Jedna dziewczyna. Dwa światy. Mroczne czasy. Historia Jane i Luki toczy się dalej… tyle że nie całkiem tak, jak oni to sobie wyobrażali. Gdy zasady rządzące Nissilum – krainą nieśmiertelnych, w której żyją w zgodzie anioły, wilkołaki, wampiry i wróżki – rozdzielają młodych kochanków, Jane czuje się opuszczona. Bez zielonych oczu i kochanego uśmiechu Luki jest nieszczęśliwa. Aby otrząsnąć się z ogarniającej ją depresji, wyrusza z babcią do Paryża. Tam na jej drodze staje emanujący dziwnym czarem Soren, być może ktoś, kogo właśnie potrzebuje…W tym czasie Luka zmaga się z oczekiwaniami, jakie stawia przed nim świat, którego jest częścią. Świat, który już niebawem może zadrżeć w posadach – o buncie aniołów myśli syn Gabriela Rafael, zbierając wokół siebie niezadowolonych młodych nieśmiertelnych. W Nissilum nikt nie jest bezpieczny – zwłaszcza śmiertelniczka, która zakochała się w młodym wilkołaku… W tej wspaniałej powieści fantastycznej zajmuje wszystko: interesujące postaci głównych bohaterów, trzymająca w napięciu intryga wykorzystująca elementy mrocznego romansu. Lekki i barwny język jest dodatkowym atutem. Książka wciąga od pierwszej strony, pochłania zwrotami akcji. Prowadzona w pierwszej osobie narracja jest także jej zaletą. Obowiązkowa lektura dla miłośników fantasy i romansów, wprowadzonych w ten gatunek literatury choćby powieściami Stephanie Mayer czy Lisy Jane Smith




Trzeba będzie przeczytać ;)
_________________
Pamiętaj! Grzeczne dziewczynki idą do szkoły, a niegrzeczne – do Hex Hall
Ostatnio zmieniony przez Jassmine 2011-09-14, 17:25, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama