fantasybook.jun.pl Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Dziewczyna w czerwonej pelerynie
Autor Wiadomość
Kinia;) 



Dołączyła: 01 Cze 2011
Posty: 1050
Wysłany: 2011-08-29, 12:51   Dziewczyna w czerwonej pelerynie



Siostra Valerie była piękna, dobra i urocza. A teraz nie żyje. Henry, przystojny syn kowala, próbuje pocieszyć Valerie, lecz jej zbuntowane serce bije mocniej dla kogoś innego – drwala uważanego za wyrzutka, Petera, który proponuje dziewczynie inne życie z dala od domu. Po brutalnym zabójstwie siostry świat Valerie zaczyna w szaleńczym tempie wymykać się spod kontroli. Od pokoleń gniew Wilka łagodzono comiesięczną ofiarą, jednak teraz nikt nie jest bezpieczny. Kiedy do wsi przybywa doświadczony pogromca wilkołaków, mieszkańcy dowiadują się, że bestia żyje pośród nich – może nią być każdy… Wkrótce okazuje się, że Valerie jako jedyna posiada zdolność rozumienia głosu potwora. Wilk mówi, że dziewczyna musi poddać się jego woli, zanim przeminie krwawy księżyc. W przeciwnym wypadku zginą wszyscy, których kocha.
 
 
REKLAMA 

Dołączyła: 21 Sie 2011
Posty: 38
Wysłany: 2011-08-29, 17:36   

 
 
Agg 


Wiek: 28
Dołączyła: 21 Sie 2011
Posty: 38
Skąd: Zabrze
Wysłany: 2011-08-29, 17:36   

Nie czytałam, ale film super :)

Piszemy dłuższe wypowiedzi
~A.
Ostatnio zmieniony przez Aniolec 2011-08-29, 17:59, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Katherine. 
Księżniczka Fantasy


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 20 Mar 2011
Posty: 502
Skąd: Gdańsk
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2011-08-30, 14:43   

Przeczytałabym sobie z chęcią tę książkę, jednak nie będę jej kupować.
_________________
"a pozytywka wciąż tęsknie tańczyła dźwiękiem"
 
 
 
Mkamdia 
Początkujący f-maniak
Mika ^.^


Wiek: 29
Dołączyła: 03 Wrz 2011
Posty: 71
Skąd: Mkamdiolandia xD
Wysłany: 2011-09-29, 15:54   

Obejrzałam film i był mega ^.^ Zwłaszcza kiedy powrócił w postaci wilka wystawiając łeb zza drzewa <333 Za książkę z chęcią się wezmę, ale nie teraz ;)
_________________

W księżycowy wniknąć chłód,
wejść w to srebro na wskroś złote.
W niezawiły śmierci cud
i w zawiłą bez tęsknotę ^.^
 
 
 
Kinia;) 



Dołączyła: 01 Cze 2011
Posty: 1050
Wysłany: 2012-02-25, 13:22   

Książka była ciekawa. Akcja rozwijała się bardzo szybko i chyba nie byłoby strony na której nie wydarzyłoby się coś ciekawego. Historia inna niż wszystkie i temu raczej, nie można zaprzeczyć. Mamy w niej tajemnice, zagadki i wielkie rozdarcie głównej bohaterki pod tytułem ,,Którego chłopaka wybrać''. Książkę bez problemu można przeczytać w jeden wieczór, bo naprawdę wciąga. Arcydziełem jednak tej powieści nie nazwę, ponieważ miała kilka minusów, takich jak irytująca główna bohaterka, która pomimo tego, że jest bardzo zaradna i odważna, to zamyka się przez całym światem i usilnie stara się być inna, niż wszyscy. Poza tym przez całą książkę zgrzytałam zębami w momencie pojawiania się niemożliwie irytującego Petera, co niestety zdarzało się prawie cały czas.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama