fantasybook.jun.pl Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Link
Autor Wiadomość
Kinia;) 



Dołączyła: 01 Cze 2011
Posty: 1050
Wysłany: 2012-03-04, 11:55   Link

Najlepszy przyjaciel Ethana, który zawsze był przy nim bez względu na wszystko. Jest perkusistą, który marzy o wielkiej karierze, jeździ starym autem, którego nazywa ,,Rzęchem''.
 
 
REKLAMA 

Dołączyła: 20 Mar 2011
Posty: 502
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2012-03-06, 11:35   

_________________

 
 
Katherine. 
Księżniczka Fantasy


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 20 Mar 2011
Posty: 502
Skąd: Gdańsk
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2012-03-06, 11:35   

Najbardziej co w nim lubię to chyba jego samochód ponieważ jest stary ;P. W drugiej części jest go o wiele więcej, ale nie szaleje za tą postacią, jest zabawna i tak dalej, ale jakoś nooo... jest w porządku i mi naprawdę nie przeszkadza jednak, emmm.. inaczej ująć nie mogę.. xD nie szaleję xD. Jest taaakii... kojarzy mi się z typowym troszkę tępym amerykańskim footbolistą. Umięśniony, myśli ,że coś umie , a jak przyjdzie co do czego to ma wielkiego stracha. Troszkę zapatrzony w siebie i swoje umiejętności. Aczkolwiek było parę sytuacji gdzie potrafił pomóc.
_________________
"a pozytywka wciąż tęsknie tańczyła dźwiękiem"
 
 
 
Kinia;) 



Dołączyła: 01 Cze 2011
Posty: 1050
Wysłany: 2012-03-06, 17:03   

Jak na razie, jestem po skończeniu pierwszej części, ale ze wszystkich postaci najbardziej kochałam linka!:* Po mimo tego, że znajomi odsunęli się od Ethana on zawsze był przy nim. Pomagał mu bez względu na wszystko. Pomimo tego, że Link faktycznie był trochę strachliwy, to jednak uważam, że jest to postać bardzo zabawna i pozytywna. No i uwielbiałam to jego ,,Pyszczuniu'' gdy zwracał się do Ethana.
 
 
Katherine. 
Księżniczka Fantasy


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 20 Mar 2011
Posty: 502
Skąd: Gdańsk
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2012-03-06, 20:47   

Ja nie uważam, że Link jest do kitu, tylko tyle, że przeczytałam obie części już jakiś czas temu i jakoś on mi nie utknął w pamięci najbardziej. Kinia jeśli już teraz podoba Ci się Link to w drugiej części go chyba pokochasz xDD.
_________________
"a pozytywka wciąż tęsknie tańczyła dźwiękiem"
Ostatnio zmieniony przez Wampirzycaaaa 2012-03-07, 10:00, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama