fantasybook.jun.pl Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Wampirzycaaaa
2012-08-01, 02:39
Łowca Czarownic
Autor Wiadomość
Wampirzycaaaa 


Pomogła: 4 razy
Wiek: 28
Dołączyła: 15 Wrz 2011
Posty: 1295
Skąd: Londyn/Gdynia
Wysłany: 2012-02-19, 21:06   Łowca Czarownic

Świt demonów #1



W tym przerażającym świecie poczułem się jak w domu. Żałuję, że nie jestem autorem tej książki.
Joseph Delaney, autor „Kronik Wardstone


Piętnastoletni Jake Harker jest fanem wszystkiego, co ma bodaj najmniejszy związek z horrorem. Od dnia, w którym, jako dziewięciolatek, otrzymał w podarunku pudło wypełnione starymi komiksami, Jake pogłębiał swoją wiedzę na temat potworów, duchów i demonów. Nigdy nie przypuszczał, że któregoś dnia zebrane przez lata informacje ocalą mu życie...

Brutalne morderstwo zmienia całe życie Jake’a. Gdy jego matka ginie, zabita przez nieznanego sprawcę, chłopak odkrywa, że najbliżsi zataili przed nim prawdę o prawdziwej konstrukcji tego świata. To czym dotąd tylko czytał, istnieje naprawdę, a równoległy świat demonów jest bardziej przerażający, niż wyobrażali sobie komiksowi scenarzyści. Raz na jedno pokolenie wrota piekieł stają otworem i stworzenia z najgorszych koszmarów wpełzają niezauważenie do ludzkiego świata. Ćwierć wieku wcześniej ofiara z dziecka położyła kres inwazji, jednak teraz pieczęć skruszała i trzeba ją odnowić. Rola Jake’a w ocaleniu świata jest bardzo ważna – i jednorazowa. To jego krew ma po raz kolejny zamknąć wrota piekieł... Tylko że Jake, zbrojny w najdziwniejsze informacje o czarnomagicznym światku, nie ma zbytniej ochoty kłaść głowy pod topór...
_________________

Ostatnio zmieniony przez Wampirzycaaaa 2012-02-20, 08:21, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
REKLAMA 

Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 20 Mar 2011
Posty: 502
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2012-02-20, 16:08   

_________________

Ostatnio zmieniony przez Katherine. 2012-02-20, 08:21, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
Katherine. 
Księżniczka Fantasy


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 20 Mar 2011
Posty: 502
Skąd: Gdańsk
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2012-02-20, 16:08   

Mogłoby być lepsze gdyby nie to, że jak zwykle dziecko jest głównym bohaterem. Już stwierdzam, że oczywiście 15-latek, który tak naprawdę jest w tym wieku bardziej dziecięcy niż dziewczyny będzie mężny i nie wiadomo jak bardzo będzie potrafił posługiwać się mieczem czy czarami. Wiem, że to wszystko jest wymysłem i typowymi baśniami, ale bez przesady... może jeszcze uratuje świat przed złem ?. Niee... odpada... wydaje mi się, że jakbym czytała tę książkę, śmiałabym się i wkurzała z ilości żenady w niej.
_________________
"a pozytywka wciąż tęsknie tańczyła dźwiękiem"
Ostatnio zmieniony przez Wampirzycaaaa 2012-03-08, 13:54, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Wampirzycaaaa 


Pomogła: 4 razy
Wiek: 28
Dołączyła: 15 Wrz 2011
Posty: 1295
Skąd: Londyn/Gdynia
Wysłany: 2012-03-08, 13:53   

Szubienica o zmierzchu #2


Osiem sino-białych dłoni wyciąga się ku niebu. Ogryzione do kości palce niestrudzenie rozgrzebują ziemię. Na śliskich od deszczu, poznaczonych zębami szczurów twarzach pojawiają się okrutne uśmiechy... Pan Demonów wyrwał się z więzienia i zbiera armię! Nadchodzi czas wojny.

Jake Harker jest jedynym, który może stanąć pomiędzy Panem Demonów a ludzkością i ocalić gatunek przed niechybną zagładą. Gdy magia, którą odnalazł, znika nagle bez śladu, Jake musi stanąć oko w oko z gorzką prawdą – nawet z pomocą wiernych przyjaciół, których zebrał wokół siebie, nie uda mu się pokonać pradawnego zła. Na dodatek ojciec chłopaka jest umierający...

Jake ma tylko jedną szansę, by odnaleźć magię, ocalić ojca i wygrać w starciu z demoniczną hordą. Musi cofnąć się w czasie do siedemnastego wieku, do świata, w którym słowo Łowcy było prawem, a noc rozświetlały płonące stosy. Wygra albo zginie. Niestety, to drugie jest bardziej prawdopodobne...
_________________

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama