fantasybook.jun.pl Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Kalona
Autor Wiadomość
Kinia;) 



Dołączyła: 01 Cze 2011
Posty: 1050
Wysłany: 2011-08-18, 14:09   Kalona

Kalona jest nieśmiertelnym, upadłym aniołem. Dawno temu sterroryzował pewną wioskę, przez co został zaciągnięty w pułapkę i uwięziony pod ziemią. Uwolniony przez Neferet zaczyna na nowo szerzyć zło i strach.

Co o nim sądzicie ? Jak odbieracie jego zachowanie w różnych częściach ? Tylko proszę o zaznaczanie spojlerów.... ;)
 
 
REKLAMA 
Sprezzatura


Dołączyła: 13 Kwi 2011
Posty: 169
Wysłany: 2011-08-18, 18:35   

 
 
Kyra 
Sprezzatura



Wiek: 28
Dołączyła: 13 Kwi 2011
Posty: 169
Skąd: Małopolska
Wysłany: 2011-08-18, 18:35   

Jak dla mnie, Kalona jest strasznym pantoflarzem ;-)
Okej, może i zawdzięcza Neferet uwolnienie z Ziemi, ale żeby się do niej bez przerwy mizdrzyć...
_________________
 
 
 
Wampirzycaaaa 


Pomogła: 4 razy
Wiek: 28
Dołączyła: 15 Wrz 2011
Posty: 1295
Skąd: Londyn/Gdynia
Wysłany: 2011-09-16, 10:42   

Eee tam ;) Najlepsza postać w całej serii. Mam lekką słabość do upadłych, więc od pierwszej strony w której się pojawił pokochałam go. Jego zachowanie? Takie jakie u większości facetów, norma ... XD
_________________

Ostatnio zmieniony przez Wampirzycaaaa 2012-10-01, 05:12, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
 
Kinia;) 



Dołączyła: 01 Cze 2011
Posty: 1050
Wysłany: 2012-04-09, 21:56   

Podsumowując zachowanie Kalony po dotychczasowych częściach muszę przyznać, że szczerze go nie znoszę. Ilekroć pojawia się chociaż jego imię, to mnie od razu łapie biała gorączka. Wielki nieśmiertelny, a tak naprawdę daje się podporządkowywać Neferet, która według mnie sama ostatecznie go zniszczy...to znaczy ona, lub Zoey. Jak dla mnie druga, najgorsza postać całej serii ,,Dom nocy'', bo gorszy od niego to jest chyba tylko James Stark. -.-
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama