fantasybook.jun.pl Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Dafne Atryda
Autor Wiadomość
Jassmine


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 07 Lut 2011
Posty: 243
Wysłany: 2011-09-21, 00:30   Dafne Atryda

Sukcesorka. Matka Heleny. Potomkini Afrodyty i Heleny Trojańskiej. Pani mgieł.Potrafi władać piorunami. Stoi na czele domu Atrydzkiego.

Co o niej sądzicie?
_________________
Pamiętaj! Grzeczne dziewczynki idą do szkoły, a niegrzeczne – do Hex Hall
 
 
REKLAMA 


Pomógł: 1 raz
Dołączyła: 01 Cze 2011
Posty: 1050
Wysłany: 2012-01-22, 21:27   

 
 
Kinia;) 



Dołączyła: 01 Cze 2011
Posty: 1050
Wysłany: 2012-01-22, 21:27   

Uważam, że była manipulantką i zapatrzoną w siebie oszustką, która wcale, ale to wcale nie zaskarbiła sobie mojej sympatii. Ogólnie to uwielbiam złe postacie, ale ta to jakaś porażka. Niby była matką Heleny, ale tak naprawdę to na sam koniec ją unieszczęśliwiła.
Ostatnio zmieniony przez Wampirzycaaaa 2012-01-25, 18:44, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wampirzycaaaa 


Pomogła: 4 razy
Wiek: 28
Dołączyła: 15 Wrz 2011
Posty: 1295
Skąd: Londyn/Gdynia
Wysłany: 2012-04-14, 07:54   

Kinia;) napisał/a:
Uważam, że była manipulantką i zapatrzoną w siebie oszustką, która wcale, ale to wcale nie zaskarbiła sobie mojej sympatii. Ogólnie to uwielbiam złe postacie, ale ta to jakaś porażka. Niby była matką Heleny, ale tak naprawdę to na sam koniec ją unieszczęśliwiła.


Ej, dokładnie ... I z tego co wynikało z przedśmiertnej rozmowy Pandory z Dafne, dało się dowiedzieć że ona strasznie ja okłamała ... Ale czemu Lucas nie wykrył kłamstwa? c: Ahh ... no tak ... bo ona skrycie w to wierzyła ... ale to nadal kłamstwo ...

Bleeeh. Nie zapałałam do niej sympatią. A nawet uważam że przyjście do Heleny i "ratowanie jej tyłka" to więcej niż lekka przesada. No a to dzwonienie do Dedala? Mam nadzieje że ten wątek zostanie poruszony w następnej części ...
_________________

 
 
 
Kinia;) 



Dołączyła: 01 Cze 2011
Posty: 1050
Wysłany: 2012-04-14, 13:35   

Ja to mogę się założyć, że w następnej części odkryją jej intrygę. Wtedy zapewne Helena będzie zdruzgotana, że jej własna matka ją okłamała i tak dalej... Z drugiej strony można się też spodziewać, że sama Dafne jako postać albo skończy jakoś tragicznie, albo wielce się nawróci i stanie po stronie Delosów...
 
 
Katherine. 
Księżniczka Fantasy


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 20 Mar 2011
Posty: 502
Skąd: Gdańsk
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2012-04-19, 14:26   

Najbardziej w tej postaci wkurzyło mnie to, że okłamała Helene z faktem, że Lucas to jej kuzyn -.- Co za ściema. Ogólnie, to wydaje mi się, że ta postać ma jakiś plan, który nie do końca podpasuje innym. Jest pewnie zachłanną i tak naprawdę mającą z poważaniem w d swoją córkę.
_________________
"a pozytywka wciąż tęsknie tańczyła dźwiękiem"
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama