fantasybook.jun.pl Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Lukas Delos
Autor Wiadomość
Jassmine


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 07 Lut 2011
Posty: 243
Wysłany: 2011-09-20, 23:18   Lukas Delos

Sukcesor. Potomek Apolla. Boga światła, muzyki, uzdrawiania i prawdy. Potrafi latać oraz załamywać na sobie światło. Jest kłamstwowidzącym. Rozpoznaje kłamstwo w chwili gdy ktoś je wypowie. Brat Kasandry, syn Kastora i Noel. Należy do domu Tebańskiego.


Co o nim sądzicie?
_________________
Pamiętaj! Grzeczne dziewczynki idą do szkoły, a niegrzeczne – do Hex Hall
 
 
REKLAMA 

Pomógł: 1 raz
Dołączyła: 17 Sie 2011
Posty: 229
Wysłany: 2011-09-22, 14:59   

 
 
Jeanelle 
Magiczna Istota


Pomogła: 1 raz
Wiek: 27
Dołączyła: 17 Sie 2011
Posty: 229
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2011-09-22, 14:59   

A ja jestem dziwna i go nie lubię! Okropnie kojarzy mi się z Edziem ze Zmierzchu... >.<
Taki strasznie idealny jest. Wgl jestem ciekawa, czy autorka mu dała jakieś wady. No bez przesady. Jakoś takim ulizanym lalusiem mi się kojarzy. xD
Jestem raczej Team Hektor. ;P
_________________

"The future belongs to those who believe in the beauty of their dreams."
http://iceandfire.fora.pl/
 
 
 
Jassmine


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 07 Lut 2011
Posty: 243
Wysłany: 2011-09-27, 20:35   

Faktycznie jest idealny, ale mi jakoś wyjątkowo to nie przeszkadza xD
Lubię go nawet bardzo :D
Oczywiście Hektor też jest mega :D
_________________
Pamiętaj! Grzeczne dziewczynki idą do szkoły, a niegrzeczne – do Hex Hall
 
 
Kinia;) 



Dołączyła: 01 Cze 2011
Posty: 1050
Wysłany: 2011-10-17, 15:19   

Jak dla mnie nic szczególnego. Taki ,,idealny'' koleś co zawsze wszystko wie najlepiej i aż kipi skromnością. Nie podobała mi się ta jego ogromna miłość do Heleny, bo była nudna i przesłodzona. Ogólnie postać może być, jednak były znacznie lepsze i mniej przesłodzone niż on.
 
 
Wampirzycaaaa 


Pomogła: 4 razy
Wiek: 28
Dołączyła: 15 Wrz 2011
Posty: 1295
Skąd: Londyn/Gdynia
Wysłany: 2012-04-14, 06:06   

A ja będę inna i powiem że nawet mi się podobał. Do Edzia to mu baaaardzo daleko ... Edward chciał Bellą rządzić a Lucas tylko się martwił ;) Czasami, owszem, był irytujący, ale jak wy byście się czuły zakochując się w kimś kto może (a na początku nawet musi) was zabić? No i te imiona ... bardzo szkoda ze wątek Parysa i Heleny został poruszony tylko raz.

I mimo iż nie jestem Team Hektor, ani Team Lucas życzę mu powodzenia z Heleną ;)
_________________

 
 
 
Katherine. 
Księżniczka Fantasy


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 20 Mar 2011
Posty: 502
Skąd: Gdańsk
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2012-04-26, 10:29   

Wampirzycaaaa napisał/a:
A ja będę inna i powiem że nawet mi się podobał. Do Edzia to mu baaaardzo daleko ... Edward chciał Bellą rządzić a Lucas tylko się martwił ;) Czasami, owszem, był irytujący, ale jak wy byście się czuły zakochując się w kimś kto może (a na początku nawet musi) was zabić? No i te imiona ... bardzo szkoda ze wątek Parysa i Heleny został poruszony tylko raz.

I mimo iż nie jestem Team Hektor, ani Team Lucas życzę mu powodzenia z Heleną ;)


Dokładnie ! Też sądzę, że daleko mu do Edzia. Edzia wręcz nie znoszę -.- Jednak Lucas to fajna postać ;) . Zawsze uważałam , że tak opisane postacie jeśli chodzi o wygląd to ciacha ^^.
Lucas to baaardzo zakochana osoba, która tak naprawdę z powikłań, które wyszły nie może tego pokazać. Szkoda mi go jak i Heleny, jednak i tak wiem, że będą razem, o to chodzi w książce mniej więcej xD.
_________________
"a pozytywka wciąż tęsknie tańczyła dźwiękiem"
 
 
 
Kinia;) 



Dołączyła: 01 Cze 2011
Posty: 1050
Wysłany: 2012-04-26, 19:31   

Ludzie naprawdę wam go szkoda ? O.O Ja tam osobiście uważam, że bez Heleny będzie mu lepiej. Po co mu taka zrzędliwa i niedowartościowana panna ?
 
 
Wampirzycaaaa 


Pomogła: 4 razy
Wiek: 28
Dołączyła: 15 Wrz 2011
Posty: 1295
Skąd: Londyn/Gdynia
Wysłany: 2012-04-26, 23:06   

Kinia;) napisał/a:
Ludzie naprawdę wam go szkoda ? O.O Ja tam osobiście uważam, że bez Heleny będzie mu lepiej. Po co mu taka zrzędliwa i niedowartościowana panna ?


A może dlatego że niedowartościowane panny powinno się dowartościowywać? No dobra nie, to nie ten powód xd Szczerze to nawet Helena mi do gustu przypadła... Lepiej, nie lepiej ... znając takie książki, bez Heleny on by umarł w samotności. Więc dla jego dobra i 'przeznaczenia', niech zostanie z Heleną xd
_________________

 
 
 
Katherine. 
Księżniczka Fantasy


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 20 Mar 2011
Posty: 502
Skąd: Gdańsk
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2012-04-27, 10:06   

Ja tam wiele złego w Helenie nie widziałam :P. Dlatego mnie nie irytowała :P. I też dlatego sądzę, że dzięki temu iż mnie główna bohaterka nie wkurzała zezwalam na wiązanie się z nią xD. Zwłaszcza iż widać, że Lucas jest w niej prawdziwie zakochany, to tak nawet jak się czyta sceny z nimi są takie... słodkie ^^.
_________________
"a pozytywka wciąż tęsknie tańczyła dźwiękiem"
Ostatnio zmieniony przez Katherine. 2012-04-27, 10:06, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Kinia;) 



Dołączyła: 01 Cze 2011
Posty: 1050
Wysłany: 2012-04-27, 15:35   

Ech..jak dla mnie byli aż za słodcy. On był taki, że zrobiłby dla niej kompletnie wszystko i to mi się nie podobało. Stale jej przytakiwał, a ja nie znoszę tego typu męskich postaci książkowych. Wolę sarkastyczne, albo przynajmniej ciche i zamknięte w sobie, a on miał serce na dłoni.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama