fantasybook.jun.pl Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Wampirzycaaaa
2012-08-01, 02:10
Tożsamość Anioła
Autor Wiadomość
Kinia;) 



Dołączyła: 01 Cze 2011
Posty: 1050
Wysłany: 2011-10-03, 15:37   Tożsamość Anioła

Jeśli pewnego dnia okaże się, że jesteś aniołem i twoja obecność na ziemi to nie przypadek...
Czy w to uwierzysz?
Andrea to wrażliwa i inteligentna dziewczyna, ale brak jej pewności siebie. Nawet kiedy Kaspar, najatrakcyjniejszy chłopak na studiach, okazuje jej zainteresowanie, nie potrafi mu zaufać. Kaspar budzi w niej niezrozumiały niepokój, tym bardziej że dookoła zaczynają się dziać rzeczy trudne do wyjaśnienia. Dziewczyna ma poczucie, że jej śladem ktoś podąża. Ktoś, kto nie jest człowiekiem...
Czy znajdzie w sobie siłę, by zmierzyć się z przeszłością i zmienić przyszłość?
Jak wiele można poświęcić dla miłości?


Azathra powraca na ziemię w nowym wcieleniu. Już nie jest zakompleksioną dziewczyną, lecz piękną i pewną siebie kobietą. I ma bardzo poważne zadanie do wykonania. Zadanie, które spędza jej sen z powiek... Z zastępem aniołów u boku musi stanąć do walki z przeciwnikiem, który już raz próbował ją zgładzić... Jednak wycieńczona bezsennością może być łatwym celem dla Upadłych...
Czy zdoła wykonać powierzone jej zadanie i nie ulec zniewalającej mocy zła? Czy Kasparowi uda się odzyskać jej miłość?
Ostatnio zmieniony przez Wampirzycaaaa 2012-05-04, 16:15, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
REKLAMA 

Dołączyła: 13 Wrz 2011
Posty: 403
Wysłany: 2011-12-26, 00:03   

Ostatnio zmieniony przez Wampirzycaaaa 2012-05-04, 16:15, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
BlackVampire 
Władca Ciemności

Pomogła: 1 raz
Wiek: 103
Dołączyła: 13 Wrz 2011
Posty: 403
Wysłany: 2011-12-26, 00:03   

Oj, mam na mojej liście do kupienia. Czytałam o niej dużo pochlebnych opinii. Okładka też jest super. Mam nadzieję, że się nie zawiodę... No czekam jeszcze na Wasze opinie czy warto czy lepiej poczekać na nią w bibliotece lub przeczytać e-booka. ;)
_________________
http://szeptksiazek.blogspot.com/
 
 
 
Kinia;) 



Dołączyła: 01 Cze 2011
Posty: 1050
Wysłany: 2011-12-29, 15:26   

Przeczytałam i muszę stwierdzić, że książka była niezła. Akcja była zawiła, a fabuła rozbudowana, jednak te historię czytało się szybko i była ona bardzo lekka. Postać Kaspara była prawdziwą perłą tej opowieści :)

Przeczytałam też drugą część i sądzę, że jest o wiele słabsza. Akcja trochę za wolno się toczyła, a połowa ważnych momentów, które miały wywrzeć na mnie wrażenie, obeszła mnie bokiem. Kaspar tak jak w poprzedniej części był świetny, ale znów obrywało mu się od głównej bohaterki, co doprowadzało mnie do szału -.-'
Ostatnio zmieniony przez Kinia;) 2012-01-08, 13:28, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wampirzycaaaa 


Pomogła: 4 razy
Wiek: 28
Dołączyła: 15 Wrz 2011
Posty: 1295
Skąd: Londyn/Gdynia
Wysłany: 2012-05-04, 16:14   



Ostatni tom fascynującej trylogii o walce sił dobra i zła oraz… niebezpiecznych pokusach.

Toczy się zażarta batalia o ludzkie dusze. Sojusznicy Samaela coraz bardziej rosną w siłę i szala zwycięstwa zaczyna przechylać się na ich stronę. Czy armia aniołów ma jakiekolwiek szanse ocalić świat przed ostatecznym pogrążeniem w chaosie?

Czy pośród całego tego szaleństwa Andrea i Kaspar dostaną szansę, by znowu być razem? Czy łączące ich uczucie zdoła pokonać wszystkie przeszkody?

Odpowiedzi poznasz, gdy przeczytasz „Grzechy anioła”.
_________________

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama