fantasybook.jun.pl Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
4. Uniesienie
Autor Wiadomość
Kinia;) 



Dołączyła: 01 Cze 2011
Posty: 1050
Wysłany: 2011-12-27, 18:10   4. Uniesienie




Finałowa książka z serii Upadli, Rapture (Uniesienie), przeniesie czytelników w ostatnią podróż miłości Luce i Daniela.

Data Premiery 13 Czerwca w USA

Jak myślicie, co będzie się działo w tej części ? :) Tutaj można spekulować :)
 
 
REKLAMA 

Dołączyła: 20 Mar 2011
Posty: 502
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2011-12-28, 15:13   

_________________

 
 
Katherine. 
Księżniczka Fantasy


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 20 Mar 2011
Posty: 502
Skąd: Gdańsk
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2011-12-28, 15:13   

Mam nadzieję,że będzie genialna ! : D. I, że się wyda dlaczego maja tą całą "klątwę" na sobie. I chce ,żeby w tej części było dużo Cama jak i w pierwszej ;) . Pierwsza część dalej jest dla mnie uważana za najlepszą ;) .
_________________
"a pozytywka wciąż tęsknie tańczyła dźwiękiem"
Ostatnio zmieniony przez Katherine. 2011-12-29, 23:37, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Kinia;) 



Dołączyła: 01 Cze 2011
Posty: 1050
Wysłany: 2011-12-28, 20:56   

Ja też mam nadzieje na mnóstwo Cama. Oby był jedną z głównych postaci. Jakoś w ,,Udręce'' autorka odeszła od jego postaci, natomiast powróciła do niej w ,,Namiętności''...ciekawe jak będzie z tą częścią. Poza tym, chciałabym, żeby Roland był z Arriane :)
 
 
Katherine. 
Księżniczka Fantasy


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 20 Mar 2011
Posty: 502
Skąd: Gdańsk
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2011-12-29, 23:43   

O rany a ten pomysł skąd? xD. Nawet się nad tym nie zastanawiałam by oni byli kiedyś razem. Aczkolwiek uwielbiam te postacie. Każda scena, w której występują Roland i Arriane są... magiczne, może nie na tyle co magiczne, ale mają coś w sobie, te postacie mają bardzo charakterystyczne cechy i sposób bycia. Teksty i "żartowanie "Arriane są wspaniałe, i sposób bycia Rolanda - taki zlewający aczkolwiek nie do końca, zawsze pomoże jakąś dobrą radą i wiadomo, że chce dobrze, aczkolwiek w Udręce troszkę spieprzył sprawę.
_________________
"a pozytywka wciąż tęsknie tańczyła dźwiękiem"
Ostatnio zmieniony przez Wampirzycaaaa 2011-12-30, 12:39, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
Kinia;) 



Dołączyła: 01 Cze 2011
Posty: 1050
Wysłany: 2011-12-30, 01:19   

A szczerze mówiąc ten plan, to przyszedł mi po pierwszej części, kiedy Luce dowiedziała się, że Roland jest razem z Camem po stronie ,,tych złych'' a Arriane powiedziała, że jeszcze go odzyskają. Po tym tekście jakoś mi zaświtała taka myśl ,,Kurcze, a może i nieźle byłoby, jakby oni byli parą'' ;)

Niewątpliwie w tej części rozwiążą się wszystkie tajemnice i jeszcze jestem pewna, że Cam, gdzieś na samym końcu znów zaprzyjaźni się z Danielem.
 
 
Katherine. 
Księżniczka Fantasy


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 20 Mar 2011
Posty: 502
Skąd: Gdańsk
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2011-12-30, 18:37   

Byłabym bardzo szczęśliwa gdyby Roland i Cam znów zaprzyjaźnili się z resztą grupy :).
_________________
"a pozytywka wciąż tęsknie tańczyła dźwiękiem"
 
 
 
Aniolec 



Pomogła: 2 razy
Wiek: 91
Dołączyła: 27 Sty 2011
Posty: 1209
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2012-06-06, 11:13   



Niebo jest ciemne od skrzydeł… Niczym piasek w klepsydrze, Luce i Danielowi ucieka czas. Aby powstrzymać Lucyfera przed wymazaniem przeszłości, muszą odnaleźć miejsce, w którym aniołowie upadli na Ziemię. Za nimi podążają mroczne siły, a Daniel nie wie, czy uda mu się to przetrwać – przeżyć jedynie po to, by znów raz za razem ją tracić. Razem jednak muszą wziąć udział w epickiej bitwie, która skończy się martwymi ciałami… i anielskim pyłem. Jej skutkiem są wielkie ofiary i złamane serca.

Premiera: 27 czerwiec 2012
_________________
❒ Taken ❒ Single ✔Waiting for 8 husbands
 
 
Katherine. 
Księżniczka Fantasy


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 20 Mar 2011
Posty: 502
Skąd: Gdańsk
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2012-06-06, 17:18   

ja chce ! Ja chce ! Ja chce !!!.
_________________
"a pozytywka wciąż tęsknie tańczyła dźwiękiem"
 
 
 
Kinia;) 



Dołączyła: 01 Cze 2011
Posty: 1050
Wysłany: 2012-06-06, 18:42   

Cieszę się, że premiera już nie długo. Niestety opis trochę mi się nie podoba, a te złamane serca to pewnie Miles, Shelby i postacie tego pokroju, bo przecież nie oczekuje, że panna romantyczna i pan rozważny się rozstaną. Wyczekuje wielkiego, przesłodzonego Happy Endu w którym Luce i Daniel ( Niestety) złamią klątwę i będą żyć dłuuugo i szczęśliwie. -.-
 
 
Katherine. 
Księżniczka Fantasy


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 20 Mar 2011
Posty: 502
Skąd: Gdańsk
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2012-06-06, 20:57   

Wyje***ane w Daniela Kinia xD. CAM !!!!!! Ja chce by ona była z nim !!! xD.
_________________
"a pozytywka wciąż tęsknie tańczyła dźwiękiem"
Ostatnio zmieniony przez Kinia;) 2012-06-06, 22:14, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Kinia;) 



Dołączyła: 01 Cze 2011
Posty: 1050
Wysłany: 2012-06-06, 22:11   

Hahaha, ja tam nie chce, żeby Cam był z Luce, bo ona jest zbyt zrzędliwa, zazdrosna, monotonna i wkurzająca, a on jest dla niej zbyt fajny. ^^ Ogólnie byłoby nieźle, gdyby na samym końcu Daniel zostawił Luce w cholerę, zniknął gdzieś i już nie wrócił, bo jego biadolenia i rządzenia się też mam dość. A Luce... niech zostanie sama na końcu...tak by było najlepiej.
 
 
Katherine. 
Księżniczka Fantasy


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 20 Mar 2011
Posty: 502
Skąd: Gdańsk
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2012-06-07, 12:49   

Ale jesteś wredna xDD. Bez kitu, może i nie musi umierać tym razem, ale by zostawiła tych aniołów w spokoju. Daniel mnie irytuje jego bólem, zrzędzeniem i "zostaw to mnie to ja tu jestem supermanem ! "
_________________
"a pozytywka wciąż tęsknie tańczyła dźwiękiem"
 
 
 
Jassmine


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 07 Lut 2011
Posty: 243
Wysłany: 2012-07-02, 14:38   

Jestem świeżo po przeczytaniu i muszę trochę popłakać póki jeszcze mnie trzymają emocje hehe... Ogólnie bardzo fajna część , sporo się dzieje i w końcu wyjaśnia wszystko, no może nie wszystko, bo liczyłam na trochę więcej ;)
Spojler
Powinnam być z siebie dumna, bo rozgryzłam Luce na końcu pierwszej książki. Tak jak myślałam i pisałam wcześniej, okazało się że jest aniołem. He i to nie byle jakim bo trzecim co do wielkości archaniołem. Jak już tylko dostała te skrzydła od razu wydoroślała i nie było użalania się nad sobą. ;) Jestem względnie zadowolona z końca. Oczywiście udało im się pokonać przekleństwo. Z początku myślałam, że może Luce była kiedyś z Camem i muszę powiedzieć, iż nie domyśliłam się komu była wcześniej przeznaczona, było to dla mnie nie małe zaskoczenie, chociaż teraz jak się nad tym zastanawiam, to w drugiej części było o tym napomknięte ;) . Luce i Daniel zostali razem, ale zawiodłam się troszkę, bo myślałam, że będą biegać po niebiańskich łąkach trzymając się za rączki, a tu lipa... Biegają po łączkach ale nie niebiańskich. No, ale w sumie skończyło się tak jak można było się domyślić, tylko jestem zła na autorkę ,że nie wytłumaczyła co się stało z Camem. Nie jestem dobra w czytaniu między wierszami i tylko mogę spekulować,że pewnie nadal stoi po stronie Lucyfera..[color=white]
_________________
Pamiętaj! Grzeczne dziewczynki idą do szkoły, a niegrzeczne – do Hex Hall
 
 
Katherine. 
Księżniczka Fantasy


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 20 Mar 2011
Posty: 502
Skąd: Gdańsk
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2012-08-08, 14:08   

Noo i tu Was wszystkich zaskoczę. Nie chce kupić tej części. Już za półtora tygodnia dostaje wypłatę i wiem, że mogłabym sobie pozwolić na kupno jej , ale nie chce tego zrobić... A to dlatego, zę strasznie , ale to strasznie nie chcę kończyć tej serii :(. Co ja zrobię, jeśli już ją przeczytam, tą ostatnią część ? Przecież wiem, że będę płakać jak bóbr. Nie będzie już żadnego Daniela, Rolanda, Luce, Shelby, Arrianne i Cama ! Nie będzie Cama ! Przecież ja się potnę -.-
_________________
"a pozytywka wciąż tęsknie tańczyła dźwiękiem"
 
 
 
Nephilim 


Dołączyła: 18 Lip 2012
Posty: 29
Wysłany: 2012-09-13, 15:39   

Co mogę powiedzieć o tej książce? Na pewno, że jest cudownym zakończeniem mojej ukochanej serii. Jak wszystkie inne części czyta się bardzo szybko, aż trudno było mi się od niej oderwać. Rzadko zdarza mi się, że płaczę czytając książkę, a tu aż 3 razy się rozryczałam i po skończeniu nie mogłam się otrząsnąć. Autorka pięknie zakończyła tę serię i dla mnie nie ma lepszego zakończenia.
Szkoda mi było kończyć serię i pożegnać się z moimi ukochanymi postaciami, ale mimo to jestem szczęśliwa, wiem że mogę jeszcze nie raz wrócić do świata aniołów.
_________________
"Podszedł do fotela i podniósł misia. Tak jak się spodziewał, za pluszakiem leżały naboje kaliber dziewięć milimetrów. Zawartość całego magazynka plus jeden. Niedźwiadek znał się na rzeczy."
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama