fantasybook.jun.pl Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Step Up
Autor Wiadomość
Chanteila 
Nieśmiertelny Czytelnik


Dołączyła: 28 Sty 2011
Posty: 271
Wysłany: 2011-02-19, 20:35   Step Up

Step Up: Taniec zmysłów


Tayler Gage, główny bohater, wskutek nierozważnego chuligańskiego wybryku zostaje skazany na pracę społeczną w szkole artystycznej. Na początku czuje się w nowej roli nieswojo i obco, lecz to się zmienia, gdy poznaje piękną studentkę Norę, która jest utalentowaną tancerką baletową. Norze potrzebny jest odpowiedni partner na występ dyplomowy, gdyż Andrew (partner dotychczasowy) skręca sobie kostkę. Pewnego dnia w sali gdzie odbywają się próby, załamana dziewczyna siedzi i nie wie co ma począć, gdy Tayler ofiarowuje swoją pomoc. Dziewczyna wciąga go w świat muzyki i pomaga mu odkryć w sobie wyjątkowy talent do tańca.

Step Up: The streets


Kontynuacja wielkiego taneczno-muzycznego przeboju „Step Up: Taniec zmysłów”. Tym razem dwa razy więcej tańca i dwa razy więcej muzyki! Ona - Andie (Briana Evigan), przyszywana siostra Tylera Gage'a (Channing Tatum) bohatera pierwszej części "Step Up -Taniec zmysłów", zbuntowana tancerka z gorszej dzielnicy. On - Chase (Robert Hoffman), najlepszy i najgorętszy tancerz w Akademii Tańca w Maryland. Połączy ich pasja i udział w legendarnym ale nielegalnym turnieju tańca ulicy. Wygrać w nim mogą tylko najlepsi, dlatego Andie i Chase muszą dać z siebie wszystko.

Step Up 3


Luke (Rick Malambri) jest tancerzem ulicznym. Jego dom to stary magazyn w Nowym Jorku. Miejsce to jest rajem dla młodych ludzi z całego świata, którzy kochają taniec i muzykę. Jedyną rodziną Luke’a są członkowie grupy House of Pirates, z którymi codziennie ćwiczy, aby pokonać swoich odwiecznych rywali z konkurującej ekipy House of Samurai. Nieubłaganie zbliża się wielki dzień międzynarodowych mistrzostw w tańcu. Luke wyrusza w miasto na poszukiwanie nowych, utalentowanych tancerzy, którzy pomogą mu wzbogacić skład jego grupy i tym samym zwiększą szansę na wygranie głównej nagrody w turnieju. Chłopak poznaje Natalie (Sharni Vinson) i Moose’a (znany ze „Step Up 2” rewelacyjny Adam Sevani). Między Lukiem i dziewczyną rodzi się uczucie, jednak młoda tancerka kryje sekret, który może zniszczyć iskrzącą między nimi miłość i zaprzepaści szansę na wygranie mistrzostw. W ostatnim momencie z pomocą przychodzą sprowadzeni przez Moose’a starzy członkowie ekipy z Maryland School of Arts. Czy zdążą jeszcze przygotować się do zwycięstwa w turnieju?

Znacie te filmy, co o nich sądzicie? Która część najbardziej się wam podobała?
 
 
REKLAMA
Magiczna

Dołączył: 31 Sty 2011
Posty: 89
Wysłany: 2011-02-22, 17:05   

_________________

 
 
Bloody
Początkujący f-maniak
Magiczna


Wiek: 24
Dołączył: 31 Sty 2011
Posty: 89
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2011-02-22, 17:05   

Osobiście 3 części nie oglądałam.

Ale pozostałe dwie, bardzo mną " zawładnęły " i poniosły mnie w świat tańca :-)
_________________
Ciemność nie zawsze oznacza zło, a światło nie zawsze niesie ze sobą dobro [...]
 
 
Madison 

Wiek: 29
Dołączyła: 03 Lut 2011
Posty: 37
Wysłany: 2011-02-26, 11:42   

Też oglądałam dwie pierwsze części a trzeciej nie oglądałam. Bardzo mi się podobały te filmy, najbardziej ze względu na świetną muzykę. Uwielbiam Channinga Tatuma :)
_________________
Libre soy, libre soy
No puedo ocultarlo más
Libre soy, libre soy
Libertad sin vuelta atras
 
 
Aphrodite_


Dołączył: 03 Mar 2011
Posty: 43
Wysłany: 2011-03-14, 15:43   

Tak jak poprzedniczki, oglądałam tylko 1 i 2 część.
Bardzo mi się podobało.
Tayler jest taki słodki... :->
_________________
' A kiedy jest mi dobrze, moja dusza mruczy. '
 
 
kiciuś

Dołączył: 19 Mar 2011
Posty: 9
Wysłany: 2011-03-19, 20:15   

w stu procentach zgadzam się z Bloody. oglądałam dwie pierwsze części, trzeciej jeszcze nie. a druga skłoniła mnie, żeby zacząć tańczyć. ;) kocham te filmy.
 
 
Katherine. 
Księżniczka Fantasy


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 20 Mar 2011
Posty: 502
Skąd: Gdańsk
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2011-03-24, 16:43   

uwielbiam film z tej serii : D. Co prawda nie widziałam jeszcze tylko trzeciej części : (.
_________________
"a pozytywka wciąż tęsknie tańczyła dźwiękiem"
 
 
 
Jassmine


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 07 Lut 2011
Posty: 243
Wysłany: 2011-04-25, 21:53   

Też nie widziałam trzeciej części.Pierwsze dwie oglądam regularnie :D Bardzo je lubię. Osobiście nie tańczę zbyt dobrze,ale bardzo lubię oglądać jak inni wymiatają :mrgreen:
_________________
Pamiętaj! Grzeczne dziewczynki idą do szkoły, a niegrzeczne – do Hex Hall
 
 
Bliss 


Wiek: 26
Dołączyła: 07 Kwi 2011
Posty: 33
Skąd: Tarnów
Wysłany: 2011-04-26, 10:09   

Step Up był świetny, bardziej mi się podobał od 2. 3 nie oglądałam, ale pewnie też fajna ;D.
_________________

 
 
Demoniczna 
Początkujący f-maniak


Pomogła: 2 razy
Wiek: 29
Dołączyła: 29 Cze 2011
Posty: 128
Skąd: Kraków
Wysłany: 2011-07-06, 16:12   

oglądałm wszystkie i są znakomite ;PP
_________________
"Nie można przestać za kimś tęsknić - można tylko nauczyć się żyć z tą wielką, niekończącą się pustką w sercu."
"Błękitna godzina"
 
 
 
Tristezza 


Wiek: 28
Dołączyła: 21 Sie 2011
Posty: 68
Wysłany: 2011-09-20, 08:29   

Oglądałam wszystkie trzy części i bardzo mi się podobały :D Lubię czasami do nich wracać i widziałam je już wiele razy, a nadal mi się nie znudziły ;D
_________________
http://alex-i-lu.blogspot.com/ (fanfick potterowski)

http://miastomgly.blogspot.com/ (blog recenzencki)

http://pixie-hat.blogspot.com/ (opowiadanie)
 
 
 
Blair 


Dołączyła: 25 Gru 2011
Posty: 25
Wysłany: 2011-12-25, 14:45   

Mam słabość do drugiej części - jest boska. Właściwie nie wiem, czemu, ale ani trzecia ani pierwsza nie wywołują u mnie takich emocji. Szkoda. Produkcja całkiem niezła. Czy ktoś wie czy jest planowana czwarta część?
_________________



Są pewne linie których po prostu nie możesz pozwolić przekroczyć drugiej osobie.
Nie zawsze mają one sens, nie zawsze mogą wydawać się najważniejszymi rzeczami,
ale tylko ty wiesz czym one są i kiedy ktoś próbuje je sforsować musisz ich bronić.
~ MacKayla Lane, Bloodfever, K.M.Moning
 
 
Clary_90 


Wiek: 25
Dołączyła: 28 Lip 2011
Posty: 46
Skąd: Kraków
Wysłany: 2011-12-25, 15:20   

Ja mam dokładnie na odwrót. Przy pierwszej i trzeciej się ciesze, a druga mnie nudzi. A dla ciekawskich - Dzisiaj step Up 3 na canal+Film o 20,00
_________________
- Miłość jest do dupy...
- Wytatuuje to sobie na twarzy.
- Chociaż odstraszy chłopaków..
- Wątpię
(Annie i Naomi)
90210 <3
 
 
 
Leanne. 
Magiczna Istota
Nevermore.


Wiek: 29
Dołączyła: 02 Gru 2011
Posty: 202
Skąd: Hex Hall.
Wysłany: 2011-12-25, 15:31   

Pierwszą część oglądałam jeszcze z jako takim zainteresowaniem. Drugą też. Przy trzeciej dopadły mnie gwałtowne mdłości i czym prędzej musiałam ewakuować się z przed telewizora. :-D Nudzą mnie filmy taneczne. Gdyby powstał jeden taki, można go jeszcze od biedy uznać za oryginalny, ale podobnych produkcji jest miliard i wszystkie, dosłownie wszystkie opowiadają o tym samym...
_________________
„ And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore! ”

"Grzech jest jedyną barwną rzeczą, jaka jeszcze pozostała dzisiejszemu życiu. "

"Nie pomyl nieba z gwiazdami odbitymi nocą na powierzchni stawu."
Ostatnio zmieniony przez Leanne. 2011-12-25, 15:32, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Jenn 
Magiczna Istota
1/2 Wiedźmy

Wiek: 27
Dołączyła: 28 Kwi 2011
Posty: 179
Skąd: Kalisz
Wysłany: 2011-12-25, 17:48   

Kocham "Taniec zmysłów". Kocham! Kocham! Kocham! Jakieś trzy lata temu w wakacje codziennie go oglądałam. Channing Tatum jest taki boski! <3
Dwójki jednak nie oglądałam. Tzn... Nie oglądałam całej. Dwa lata temu oglądałyśmy z przyjaciółkami w sylwestra, ale jednej się nie podobało, więc nie skończyłyśmy. Nie dane mi było go później skończyć. "Step up 3D" też nie oglądałam. Kurczę! Muszę w tej przerwie świątecznej nadrobić zaległości :D
_________________
Nadszedł czas, by narodziło się nowe pokolenie łowców...

"-Bogowie nienawidzą porządku - bruknął. - Porządek, Derfel, niszczy bogów, bogowie zatem muszą zniszczyć porządek."
Merlin
Ostatnio zmieniony przez Jenn 2011-12-25, 17:48, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Leanne. 
Magiczna Istota
Nevermore.


Wiek: 29
Dołączyła: 02 Gru 2011
Posty: 202
Skąd: Hex Hall.
Wysłany: 2011-12-25, 18:21   

Jenn, co w Tatumie według Ciebie jest "boskiego" ? ;-) Mnie się właśnie on kompletnie nie podobał. Drewniany, mdły, w każdym filmie grający tak samo, a jego mimika twarzy to już w ogóle mistrzostwo świata. xD I ten jego głos ! Wybaczcie proszę to mało smaczne porównanie, ale brzmi albo jakby miał mdłości, albo jakby odczuwał potrzebę pójścia do toalety, a coś mu to uniemożliwiało. :-D
_________________
„ And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore! ”

"Grzech jest jedyną barwną rzeczą, jaka jeszcze pozostała dzisiejszemu życiu. "

"Nie pomyl nieba z gwiazdami odbitymi nocą na powierzchni stawu."
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama