fantasybook.jun.pl Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
4. Północ
Autor Wiadomość
Bloody
Początkujący f-maniak
Magiczna


Wiek: 24
Dołączył: 31 Sty 2011
Posty: 89
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2011-02-22, 16:58   4. Północ

Ostatnią częścią Pamiętników, jest " Północ ".

Ma pojawić się na wiosnę.

Wy też będziecie czekać z niecierpliwością ?

Ja tak !

Chcę zobaczyć Damona w roli człowieka i....

Zaintrygował mnie ( was chyba też ) to, co powiedział Shinishi w " Dusze Cieni " :

"jedno z was ma sekret przez całe życie, i robi to nawet teraz. jedno z was jest mordercą - i nie chodzi mi o wampira, lub o zabiciu z litości, lub czym w tym rodzaju. I wtedy pojawia się pytanie o prawdziwej tożsamości Sage'a - powodzenie w odkrywaniu tego! Jedno z was miało już skasowaną pamięć - i nie mam na myśli Damona czy Stefano. I co z tajemniczym skradzionym pocałunku? I pojawia się pytanie co się stało tamtej nocy w hotelu, że wydaje się że nikt oprócz Eleny nie może odpowiedzieć. (..) "


Źródło informacji : http://forum.vampirediari....php?f=7&t=2898

Grupa ocalałych przyjaciół z Fell's Church powraca by zobaczyć swoje miasto w chaosie. Meredith dokonuje przerażającego odkrycia w swoich poszukiwaniach, a Bonnie ma coś co może wytłumaczyć cały chaos, który dzieje się w mieście. Matt stawia czoło Caroline, podczas gdy Elena musi stanąć w obliczu najważniejszego pytania w jej życiu: do kogo tak naprawdę należy? Do Stefano czy Damona?


Okładka jest okropna ! Jest na niej podobno Boonie. Ale to angielska [ stety ] .

http://nakanapie.pl/book/...po%C5%82noc.htm
 
 
REKLAMA 

Dołączyła: 03 Lut 2011
Posty: 37
Wysłany: 2011-02-26, 11:36   

 
 
Madison 

Wiek: 29
Dołączyła: 03 Lut 2011
Posty: 37
Wysłany: 2011-02-26, 11:36   

Nie mogę się doczekać tej części! Co prawda, książki różnią się trochę od filmu, jednak są świetne. Niektórzy twierdzą, że to nudy, ja twierdzę odwrotnie. Książki są fantastyczne!
_________________
Libre soy, libre soy
No puedo ocultarlo más
Libre soy, libre soy
Libertad sin vuelta atras
 
 
Femi

Dołączył: 02 Mar 2011
Posty: 6
Wysłany: 2011-03-04, 20:42   

Mi się podoba zarówno książka jak i serial... ale wiadomo w książce jest dużo więcej szczegółów, więc pod tym względem jest, trochę lepsza :D
Z niecierpliwością czekam na " Północ" Z pewnością ją kupię i to od razu gdy ukaże się w mojej księgarni :D
Mam nadzieję że będzie równie ciekawa jak pozostałe części ^^
 
 
Bloody
Początkujący f-maniak
Magiczna


Wiek: 24
Dołączył: 31 Sty 2011
Posty: 89
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2011-03-05, 09:34   

A ja mam nadzieję, że ta książka odpowiednio zakończy cały cykl.
_________________
Ciemność nie zawsze oznacza zło, a światło nie zawsze niesie ze sobą dobro [...]
 
 
Chanteila 
Nieśmiertelny Czytelnik


Dołączyła: 28 Sty 2011
Posty: 271
Wysłany: 2011-03-10, 18:40   

Już się nie mogę doczekać. Uwielbiam PW i mam nadzieję, że na "Północy" się nie zawiodę ;)


Wydawnictwo Amber podało już dokładną datę premiery: 17 kwietnia 2011 :mrgreen:
Okładka filmowa:

Elena: z pomocą Damona wyrwała ukochanego z piekielnej otchłani. Lecz obaj bracia powrócili z objęć mroku odmienieni.
Stefano: osłabiony długim uwięzieniem potrzebuje coraz więcej krwi, bardziej życiodajnej niż miłość Eleny.
Damon: zmaga się z tajemniczą magią, która zmieniła go w… człowieka. I zrobi wszystko, żeby odzyskać nieśmiertelność, choćby miał wrócić do piekła.

Każde z nich musi pokonać swe własne demony, straszniejsze niż krążące wokół nich. A Elena musi wyznać wreszcie własnemu sercu, do którego brata chce należeć na wieczność…
 
 
Bloody
Początkujący f-maniak
Magiczna


Wiek: 24
Dołączył: 31 Sty 2011
Posty: 89
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2011-03-18, 22:44   

Macie nadzieję, że kogo wybierze ?
Ja sądzę, że wszystko zakończy się tak:
Elena nikogo nie wybiera, lecz zabija się, jak to 'miało' być z Katherine, jednak teraz naprawdę. I sądzę, że będą kłopoty...
Ciekawe, ile ma stron :)
Książka wychodzi 6 dni przed moimi urodzinami, więc dostanę ją :)
_________________
Ciemność nie zawsze oznacza zło, a światło nie zawsze niesie ze sobą dobro [...]
 
 
Chanteila 
Nieśmiertelny Czytelnik


Dołączyła: 28 Sty 2011
Posty: 271
Wysłany: 2011-03-19, 15:44   

Bloody, stron ma 480 :->
Nie skończyłam jeszcze czytać Księgi 3, ale widzę to trochę inaczej ;) Myślę, że ktoś na pewno zginie, jednak nie wydaje mi się żeby to była Elena. Prędzej obstawiałabym Damona... chociaż już sama nie wiem.
Zobaczymy czym nas zaskoczy autorka. :mrgreen:
 
 
Femi

Dołączył: 02 Mar 2011
Posty: 6
Wysłany: 2011-03-19, 16:19   

Mi się wydaje właśnie że też zginie Damon :D

Albo że Stefano... któryś z nich :D
Że np Stafano nie wytrzyma presji pragnienia krwi Eleny i żeby jej nie skrzywdzić zabija się a Elena i Damon żyją razem :D
 
 
Bloody
Początkujący f-maniak
Magiczna


Wiek: 24
Dołączył: 31 Sty 2011
Posty: 89
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2011-03-19, 23:02   

Sądzę, że ktoś zginie, ale nie Elena.
Elena jest Nieśmiertelnym Człowiekiem. Wcześniej była normalnym człowiekiem, wampirem, półduchem, duchem, Aniołem i nareszcie Nieśmiertelnym Człowiekiem.
_________________
Ciemność nie zawsze oznacza zło, a światło nie zawsze niesie ze sobą dobro [...]
 
 
Bliss 


Wiek: 26
Dołączyła: 07 Kwi 2011
Posty: 33
Skąd: Tarnów
Wysłany: 2011-04-08, 19:10   

Och, nie mogę się już doczekać. Biedny Damon, dlaczego on otwierał ten cholerny bukiet?! Mam nadzieję, że poradzi sobie w roli człowieka. Chciałabym, by Elena wybrała Stefano, a Damon by był z Bonnie ;]. No i oczywiście by Alaric wrócił.
_________________

 
 
Jassmine


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 07 Lut 2011
Posty: 243
Wysłany: 2011-04-20, 15:44   

Czytam,czytam i w ogóle nie wiem o czym piszecie xD
Dałam sobie spokój z czytaniem książki po pierwszym tomie,bo jakoś tak średnio mi się podobało,ale jak przeczytałam,że Elena przez tyle wcieleń przeszła,to chyba się zdecyduję przeczytać pozostałe części,bo na serial to się nie doczekam za szybko ;-)
_________________
Pamiętaj! Grzeczne dziewczynki idą do szkoły, a niegrzeczne – do Hex Hall
 
 
Bliss 


Wiek: 26
Dołączyła: 07 Kwi 2011
Posty: 33
Skąd: Tarnów
Wysłany: 2011-04-25, 09:21   

Jak dla mnie to Damon za krótko był człowiekiem. Ogólnie książka zakończyła się smutno, choć śmierć jednego z braci (SPOILER Damona) uświadomiła Elenie, że tak naprawdę jej ukochany to Damon. Tylko co teraz ze Stefano? To już chyba pozostanie nam do rozwikłania. Może ktoś napisze kiedyś o tym ff?
_________________

Ostatnio zmieniony przez Wampirzycaaaa 2011-11-30, 10:58, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Katherine. 
Księżniczka Fantasy


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 20 Mar 2011
Posty: 502
Skąd: Gdańsk
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2011-04-25, 09:30   

Nie czytałam tej serii, bo myślałam, że jest ich strasznie wiele. Ale czytając to co Wy tu piszecie...Damon umrze!? Mój kochany wampirek... ; ((((? Jak to możliwe!? Toż to okropna wiadomość ! Są tylko 4 księgi ?
_________________
"a pozytywka wciąż tęsknie tańczyła dźwiękiem"
 
 
 
Bliss 


Wiek: 26
Dołączyła: 07 Kwi 2011
Posty: 33
Skąd: Tarnów
Wysłany: 2011-04-25, 10:27   

4 księgi, a w sumie 8 tomów. Tak, Damon umrze ( ;[ ;[ ;[ ), ale nagle wróci do życia, książka kończy się na tym, jak on wstaje i myśli o tym, by przypomnieć sobie swoje imię.
_________________

 
 
Katherine. 
Księżniczka Fantasy


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 20 Mar 2011
Posty: 502
Skąd: Gdańsk
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2011-04-25, 14:55   

O RAAANYYY ! XDDD. Łaaa chyba będę musiała to przeczytać! XD Ale czekajcie, jak to jest w takim razie podzielone? 8 tomów, a 4 księgi, czyli jak to wygląda? Bo nie czaje xD"
_________________
"a pozytywka wciąż tęsknie tańczyła dźwiękiem"
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama