fantasybook.jun.pl Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Kroniki Krwi
Autor Wiadomość
Aniolec 



Pomogła: 2 razy
Wiek: 91
Dołączyła: 27 Sty 2011
Posty: 1209
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2012-02-19, 15:06   Kroniki Krwi



Zdrada, miłość, przyjaźń i intrygi wampirzego świata w kolejnej ekscytującej sadze Richelle Mead!

Uczono nas, że wszystkie wampiry, moroje i strzygi są mroczne i złe. Kto chciałby pić cudzą krew? To obrzydliwe. Sama myśl o tym, że wkrótce będę karmić morojkę, przyprawiała mnie o mdłości.

Kiedy alchemiczka Sydney dowiaduje się, że ma strzec bezpieczeństwa księżniczki morojów Jill Dragomir, nie jest zachwycona. I nawet nie przypuszcza, że ich wspólną kryjówką okaże się… szkoła dla śmiertelników w Palm Springs w Kalifornii. Ale to dopiero początek ryzykownych przygód obu dziewczyn…

Kroniki krwi to kontynuacja bestsellerowej serii Akademia wampirów. Pojawią się w niej postacie, które już pokochaliście, oraz wiele zupełnie nowych twarzy.

Premiera: wrzesień 2012
_________________
❒ Taken ❒ Single ✔Waiting for 8 husbands
 
 
REKLAMA 


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 15 Wrz 2011
Posty: 1295
Wysłany: 2012-02-19, 18:23   

_________________

 
 
Wampirzycaaaa 


Pomogła: 4 razy
Wiek: 28
Dołączyła: 15 Wrz 2011
Posty: 1295
Skąd: Londyn/Gdynia
Wysłany: 2012-02-19, 18:23   

Zdecydowanie to przeczytam. Więcej Adriana i Sydney? Mrrr :D A nawet możliwość przeczytania o Rozie i Dimce? Ojjj <3
Ale jak dla mnie ten temat powinien znaleźć własne miejsce na stronie głównej, owszem są tu postacie z Akademii ale to już Akademia nie jest. Ale to tak nawiasem.
_________________

 
 
 
BlackVampire 
Władca Ciemności

Pomogła: 1 raz
Wiek: 103
Dołączyła: 13 Wrz 2011
Posty: 403
Wysłany: 2012-02-20, 14:34   

Tak, tak, tak, tak, tak, tak, tak, tak, tak! Na pewno to przeczytam i już nie mogę się doczekać! :DD Ale niestety trochę na nią sobie poczekamy. :<
_________________
http://szeptksiazek.blogspot.com/
 
 
 
Aniolec 



Pomogła: 2 razy
Wiek: 91
Dołączyła: 27 Sty 2011
Posty: 1209
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2012-04-03, 07:32   

Chwila, chwila.... jeszcze w sumie nie skończyłam Ostatniego poświęcenia jstem gdzieś koło strony 140, ale rzuciło mi się imię Jill. Czy tu chodzi o Jill Ozera? Czy to ona okaże się nieślubnym dzieckiem Dragomira? ;O
_________________
❒ Taken ❒ Single ✔Waiting for 8 husbands
 
 
Wampirzycaaaa 


Pomogła: 4 razy
Wiek: 28
Dołączyła: 15 Wrz 2011
Posty: 1295
Skąd: Londyn/Gdynia
Wysłany: 2012-04-04, 17:39   

Jaką Jill Ozera? ;O Nazwiska ci się pokręciły ... i tak to ona.
_________________

 
 
 
Aniolec 



Pomogła: 2 razy
Wiek: 91
Dołączyła: 27 Sty 2011
Posty: 1209
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2012-04-04, 17:46   

Mwahaha Aniolec mistrz dedukcji xD No ta kuzynka Christiana, jak ona miała wtedy na nazwisko?xdd
_________________
❒ Taken ❒ Single ✔Waiting for 8 husbands
 
 
Wampirzycaaaa 


Pomogła: 4 razy
Wiek: 28
Dołączyła: 15 Wrz 2011
Posty: 1295
Skąd: Londyn/Gdynia
Wysłany: 2012-04-04, 18:03   

Jill nie była kuzynką Christiana ... Przecież Lissa była o nią zazdrosna xd hmm... kuzynka Christiana ... a wiesz że nie pamiętam? (nawet żeby takowa była) :O
_________________

 
 
 
Aniolec 



Pomogła: 2 razy
Wiek: 91
Dołączyła: 27 Sty 2011
Posty: 1209
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2012-04-04, 20:23   

Dobra sprawdziłam, miałaś rację :P
Jillian "Jill" Mastrano – Jillian Mastrano is a Moroi, a Water user who attends St. Vladimir's. She is 15, has green eyes and brown curly hair. Her mother is a ballet dancer, and they live in Ann Arbor, Michigan. She meets Rose in Shadow Kiss, and asks her how to fight the old-fashioned way, but Rose tells her to ask Christian Ozera. In Last Sacrifice, she was revealed as the illegitimate daughter of Eric Dragomir, thus the half sister of Lissa. After dying before the beginning of Bloodlines and being brought back as a shadow-kissed by Adrian, she is anonymously sent away to Palm Springs for her own protection. She develops a crush on Lee as is very shaken when he's killed by the Strigoi.
_________________
❒ Taken ❒ Single ✔Waiting for 8 husbands
 
 
Leanne. 
Magiczna Istota
Nevermore.


Wiek: 29
Dołączyła: 02 Gru 2011
Posty: 202
Skąd: Hex Hall.
Wysłany: 2012-04-05, 21:17   

Dziewczyny moje miłe, Spoilery ! ;-) Wiecie... ja jakoś nie mogę się przekonać do Jill, postać dość irytująca i kurczę, przez większość czasu marzyłam, by spotkało ją coś bardzo złego. A już jej
Cytat:
zauroczenie Adrianem
wkurzało mnie niesamowicie, głupie dziewczynisko. :-/
_________________
„ And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore! ”

"Grzech jest jedyną barwną rzeczą, jaka jeszcze pozostała dzisiejszemu życiu. "

"Nie pomyl nieba z gwiazdami odbitymi nocą na powierzchni stawu."
 
 
 
Yumi 
Magiczna Istota


Wiek: 26
Dołączyła: 04 Cze 2012
Posty: 194
Wysłany: 2013-02-11, 15:24   

Jakież to nudne było! Sydney to chyba najbardziej przezroczysta postać, o jakiej kiedykolwiek czytałam. Nie wiem po co ciągnąć serię w taki sposób. Autorka już wystarczająco zepsuła AW zakończeniem ostatniej książki, a to tylko popsuło mi opinię o niej i jej twórczości, zwłaszcza, że Kroniki krwi przez 3/4 czytania przypominały mi AW. Ugh, czego się nie zrobi dla kasy...
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama