fantasybook.jun.pl Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
1. Ever
Autor Wiadomość
Aniolec 



Pomogła: 2 razy
Wiek: 91
Dołączyła: 27 Sty 2011
Posty: 1209
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2011-01-27, 16:10   1. Ever



Niezwykła opowieść o Nieśmiertelnych i nowym świecie, w którym prawdziwa miłość nigdy nie umiera.

Pewnego koszmarnego dnia szesnastoletnia Ever Bloom traci w wypadku samochodowym najbliższą rodzinę. Od tej chwili staje się medium – słyszy myśli różnych ludzi, widzi ich aurę i dzięki przelotnemu choćby dotykowi może poznać ich przeszłość. Te nadprzyrodzone umiejętności sprawiają, że otoczenie traktuje ją jak dziwadło, więc Ever zamyka się w sobie i odgradza od świata.
Wszystko się zmienia, kiedy dziewczyna poznaje Damena Auguste’a. Tylko on potrafi wyciszyć dudniące w jej głowie głosy i wejrzeć w jej duszę. Dzięki niemu Ever wchodzi w świat alchemii i magii, dowiadując się rzeczy, o których zwykły śmiertelnik nie ma pojęcia. Kim jest Damen? Skąd pochodzi? Jakie sekrety skrywa? Na te pytania Ever nie zna odpowiedzi. Wie jedynie, że zakochała się bez pamięci i że jej życie wkrótce zmieni się nie do poznania.

"Ever" rozpoczyna cykl zatytułowany „Nieśmiertelni”. Powieść zdobyła wiele nagród, m.in. Publishers Weekly Bestseller, USA Today Bestseller, Top Choice Award – Flamingnet Reviews i A Borders Bestseller for teens. Przez 31 tygodni zajmowała 1. miejsce na liście bestsellerów „New York Timesa”.
Ostatnio zmieniony przez Wampirzycaaaa 2015-03-17, 21:28, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
REKLAMA 

Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 05 Lut 2011
Posty: 17
Wysłany: 2011-02-06, 10:07   

_________________

Ostatnio zmieniony przez Wampirzycaaaa 2015-03-17, 21:28, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Melody 

Wiek: 28
Dołączyła: 05 Lut 2011
Posty: 17
Wysłany: 2011-02-06, 10:07   

Przeczytałam tylko tą część, ale mnie nie zaciekawiła, więc dalszych nie czytałam.
_________________
"Czytanie książek to najlepsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła".
 
 
Bloody
Początkujący f-maniak
Magiczna


Wiek: 24
Dołączył: 31 Sty 2011
Posty: 89
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2011-02-06, 18:02   

Dalsze są naprawdę świetne !

Tak naprawdę, to tam rozpoczyna się całkiem interesująca akcja,a trwa 2 części !
_________________
Ciemność nie zawsze oznacza zło, a światło nie zawsze niesie ze sobą dobro [...]
 
 
Madison 

Wiek: 29
Dołączyła: 03 Lut 2011
Posty: 37
Wysłany: 2011-02-26, 11:33   

Długo zwlekałam z kupieniem tej książki. Jednak przed świętami jakoś się zdecydowałam. I nie żałuję. Za jednym razem kupiłam dwie części i można by rzec, że aż pożarłam obydwie książki. Oczywiście z niecierpliwością czekałam na kolejną część, która z tego co pamiętam ukazała się w styczniu- W cieniu klątwy. Niestety jej jeszcze nie skończyłam, bo pozaczynałam kilka innych książek naraz :mrgreen: Ale nie mogę się doczekać, kiedy "dobiorę" się do tej książki. :)
_________________
Libre soy, libre soy
No puedo ocultarlo más
Libre soy, libre soy
Libertad sin vuelta atras
 
 
Bloody
Początkujący f-maniak
Magiczna


Wiek: 24
Dołączył: 31 Sty 2011
Posty: 89
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2011-02-27, 11:24   

Ta książka na początku była bardzo tajemnicza.

Osoba, która ją czyta, po prostu drży przy "czarujących " scenkach.
_________________
Ciemność nie zawsze oznacza zło, a światło nie zawsze niesie ze sobą dobro [...]
 
 
iamnotokayy 

Wiek: 31
Dołączyła: 27 Lut 2011
Posty: 6
Wysłany: 2011-02-27, 16:37   

Powiem tak: pierwsza część (Ever) była bardzo ciekawa, wręcz nie moglam się doczekać co będzie dalej. Z każdą kolejną częścią pojawia się monotonia, ale mimo to nie można się od niej oderwać ( przynajmniej ja tak mam) i ciągle tylko się chce zobaczyć co będzie dalej i jak książka się zakończy - mimo, że chwilami jest bardzo irytująca.
 
 
Bloody
Początkujący f-maniak
Magiczna


Wiek: 24
Dołączył: 31 Sty 2011
Posty: 89
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2011-02-27, 17:10   

Taka prawda. ^ ^ Chwilami jest irytująca, ale ja zawsze wydaję z siebie odgłos głośnego westchnienia i czytam dalej. Ever wciąga Nas w swoją historię. Chcemy wiedzieć, co dalej ;)
_________________
Ciemność nie zawsze oznacza zło, a światło nie zawsze niesie ze sobą dobro [...]
 
 
iamnotokayy 

Wiek: 31
Dołączyła: 27 Lut 2011
Posty: 6
Wysłany: 2011-02-27, 21:25   

Dokładnie, mimo, że chwilami strasznie mnie denerwuje, nie mogę jej odłożyć, bo chcę wiedzieć co będzie dalej. Takie błędne koło - męczy mnie chwilami, ale nie mogę z niej zrezygnować.
 
 
Chanteila 
Nieśmiertelny Czytelnik


Dołączyła: 28 Sty 2011
Posty: 271
Wysłany: 2011-03-15, 14:10   

Książka jest ciekawa i wciągająca, napisana współczesnym językiem, przez co łatwo i szybko się ją czyta. Trzeba się przestawić na sposób narracji, ale to właściwie nie stanowi aż takiego problemu. Ta część podobała mi się najbardziej z dotychczasowych dwóch, które przeczytałam, trzecia czeka w kolejce ;-)
 
 
Demoniczna 
Początkujący f-maniak


Pomogła: 2 razy
Wiek: 29
Dołączyła: 29 Cze 2011
Posty: 128
Skąd: Kraków
Wysłany: 2011-07-01, 13:32   

Jestem zakochana w tej książce <33

Ja się na prawdę nie chcę czepiać, ale piszę dłuższe posty
_________________
"Nie można przestać za kimś tęsknić - można tylko nauczyć się żyć z tą wielką, niekończącą się pustką w sercu."
"Błękitna godzina"
Ostatnio zmieniony przez Kinia;) 2011-08-01, 13:14, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
sylvina 

Wiek: 31
Dołączyła: 15 Lip 2011
Posty: 5
Wysłany: 2011-07-15, 19:49   

Ja ją kupiłam jakiś czas temu, przeczytałam kilka rozdziałów i mi się niestety nie podobała. Jest wiele lepszych paranormali.
_________________
"Would you believe me when I tell you
You are the queen of my heart
Please don't deceive me when I hurt you
Just ain't the way it seems
Can you feel my love buzz? "
 
 
Katherine. 
Księżniczka Fantasy


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 20 Mar 2011
Posty: 502
Skąd: Gdańsk
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2011-07-16, 10:45   

Zgadzam się z sylviną. Pierwsza część jakoś weszła, druga już zaczęła się ciągnąć, trzecia na mus, więc boję się czwartej i aż do szóstej -.- . Gdybym wiedziała jak mi się ta seria po pierwszej części nie spodoba, to nigdy bym się za nią nie zabierała.
_________________
"a pozytywka wciąż tęsknie tańczyła dźwiękiem"
Ostatnio zmieniony przez Kyra 2011-07-16, 10:59, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
Jassmine


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 07 Lut 2011
Posty: 243
Wysłany: 2011-07-25, 21:02   

Mam to samo co wy. Przeczytałam trzecią część do połowy i ani rusz. Zazwyczaj jak zacznę serię, to muszę ją skończyć, a tu nic, nawet mnie nie ciągnie. No nie mogę się zmusić. Mam nadzieję, że niedługo mi zabraknie książek do czytania, to może tą jakoś przeczytam. Na dzień dzisiejszy nie ma mowy.
_________________
Pamiętaj! Grzeczne dziewczynki idą do szkoły, a niegrzeczne – do Hex Hall
Ostatnio zmieniony przez Kyra 2011-08-06, 12:02, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Katherine. 
Księżniczka Fantasy


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 20 Mar 2011
Posty: 502
Skąd: Gdańsk
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2011-07-25, 21:19   

Książka jest po prostu denna ! No nie ma co się oszukiwać.
Przeczytałam trzy części, ale nie wiem czy sięgnę po czwartą... pewnie kiedyś , jak już się przekonam , że jak już się zaczęło to trzeba skończyć...
_________________
"a pozytywka wciąż tęsknie tańczyła dźwiękiem"
Ostatnio zmieniony przez Kinia;) 2011-08-05, 20:43, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Sihhinne 
Początkujący f-maniak
Bookmaniac*.*

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 04 Sie 2011
Posty: 108
Skąd: Łódź
Wysłany: 2011-08-04, 15:14   

Czytałam tylko tę część i utwierdziła mnie w przekonaniu, że następnych nie przeczytam.
Płytka i słaba seria. Wszystko jest bardzo przewidywalne.
Nie polecam=.=
_________________

Shizuo, Yuu Kanda, Durarara!!, Hunger Games, Linkin Park, books, Apocalyptica, Iron Maiden, Alec, Ash, Greyfriar, Gideon, Magnus,Daimon Frey<3
www.wsrod-ksiazek.blogspot.com
Av. by Milagorssa :*

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama