fantasybook.jun.pl Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
OFFTOP
Autor Wiadomość
Aniolec 



Pomogła: 2 razy
Wiek: 91
Dołączyła: 27 Sty 2011
Posty: 1209
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2012-06-25, 16:37   OFFTOP

Zauważyłam, że na różnych forach temat jak ten jest częściej używany niż SB, więc niech będzie i u nas.

Co u was? Jakie plany na wakacje?


Baj de łej Kinia, jednak będę musiała skończyć PLL 4 bo dziś doszła moja nagroda PLL5 xd
_________________
❒ Taken ❒ Single ✔Waiting for 8 husbands
 
 
REKLAMA 


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 15 Wrz 2011
Posty: 1295
Wysłany: 2012-06-25, 17:50   

_________________

 
 
Wampirzycaaaa 


Pomogła: 4 razy
Wiek: 28
Dołączyła: 15 Wrz 2011
Posty: 1295
Skąd: Londyn/Gdynia
Wysłany: 2012-06-25, 17:50   

Londyn - spanie - koncert - impreza - Polska - spanie- Islandia - spanie - Londyn - książki
oto cały mój plan na pierwsze 16 dni wakacji :< reszta to: KSIĄŻKI
+
Aniolcu zaczęłam tą twoją Plotkarę, i ... nie podchodzi mi ona :C
_________________

 
 
 
Aniolec 



Pomogła: 2 razy
Wiek: 91
Dołączyła: 27 Sty 2011
Posty: 1209
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2012-06-25, 18:18   

Czyj koncert? Kiedy Polska?

Od 7 odcinka jest zacna :c Ja trzy lata temu po szóstym zrezygnowałam, a jak z nudów wróciłam to widzisz jak mnie wciągnęło :c

Ja w piątek idę na zakończenie roku, wracam, pakuje się, udaję, że pomagam pakować domowe rzeczy a w rzeczywistości siedzę w necie, w sobotę wstaję o 4 jak nie wcześniej, pomagam zapakować samochód, gniję z jakieś 15 godzin w aucie, śpię gdzieś, potem budzę się o 6, znów wsiadam w samochód i znów gniję ileś tam godzin w aucie, docieram na miejsce, rozpakowuje się i... i... W BIEGA I TONĘ W MORZU!

Wracam 15/16 i dalszych planów nie mam xd
_________________
❒ Taken ❒ Single ✔Waiting for 8 husbands
 
 
Kinia;) 



Dołączyła: 01 Cze 2011
Posty: 1050
Wysłany: 2012-06-25, 19:33   

Anolcu bardzo mnie cieszy ta wiadomość. ^^
Gwarantuje, że od piątki w górę jest coraz lepiej. Ja to nawet zrezygnowałam z Percy'ego Jacksona, żeby kupić 7 część Pretty, bo tak mnie 6 wciągnęła. :)

A w połowie lipca jadę nad morze, więc takie moje plany na wakacje. Zastanawiam się jeszcze, czy wziąć komputer, czy odciąć się od internetu na cały miesiąc. ^^

+ Niech ktoś doda łaskawie trzecią część numerów, bo ja to już mam dwa posty pod sobą. :)
Ostatnio zmieniony przez Kinia;) 2012-06-25, 19:48, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
BlackVampire 
Władca Ciemności

Pomogła: 1 raz
Wiek: 103
Dołączyła: 13 Wrz 2011
Posty: 403
Wysłany: 2012-06-25, 19:56   

Ja wreszcie muszę przeczytać pierwszą część PLL, bo jeszcze się za nią nie zabrałam. xD

A ja od 2. lipca zaczynam dwutygodniową rehabilitację, więc raczej nigdzie się nie wybiorę, a potem pewnie do taty na tydzień. Mam nadzieję, że w tym roku pojadę nad morze. A tak to książki, czytanie dzieciom w mamy Klubie Malucha, wizyty w bibliotece i jak będzie gorąco to będę jeździła nad jezioro.
_________________
http://szeptksiazek.blogspot.com/
 
 
 
Aniolec 



Pomogła: 2 razy
Wiek: 91
Dołączyła: 27 Sty 2011
Posty: 1209
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2012-06-25, 20:03   

Kinia, możesz dać post pod postem jak nikt tam nie pisał tak długo. Ja tam zawsze jak wyjeżdżam się odcinam i całe dnie czytam ^^

Cóż się stało Black?
_________________
❒ Taken ❒ Single ✔Waiting for 8 husbands
 
 
BlackVampire 
Władca Ciemności

Pomogła: 1 raz
Wiek: 103
Dołączyła: 13 Wrz 2011
Posty: 403
Wysłany: 2012-06-25, 20:23   

A jakiś miesiąc temu "włożyłam" rękę między szczebelki na WF. I to nie na gimnastyce. O nie, nie. Najlepsze jest to, że to było podczas gry w kosza! A stało to się tak, że biegłam do mojego kosza, z lewej strony miałam drabinki, a kozłowałam prawą i jakoś w jednym momencie się chyba jakoś zamachnęłam czy coś i ręka poleciała po całej szerokości i wysokości. Wuefista chłopaków już mi przepowiałam złamanie, ale na szczęście tylko ostre obicie, zrobił się krwiak i moje lewie przedramię wyglądało jak biceps Pudziana. Teraz już tego nie ma, ale opuchlizna dziwnie się wchłania i mam dzurę w tej ręcę i plamę/siniaka przez cały czas, więc babka dała mi skierowanie na lasery i coś tam jeszcze, ale dokładnie nie pamiętam co.
_________________
http://szeptksiazek.blogspot.com/
 
 
 
Wampirzycaaaa 


Pomogła: 4 razy
Wiek: 28
Dołączyła: 15 Wrz 2011
Posty: 1295
Skąd: Londyn/Gdynia
Wysłany: 2012-06-26, 14:04   

Biedaku :o

Aniolcu na Lancifera i Meekakitty *-*
_________________

 
 
 
Aniolec 



Pomogła: 2 razy
Wiek: 91
Dołączyła: 27 Sty 2011
Posty: 1209
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2012-06-26, 15:19   

ałc o.o

ee myślałam, że na tmb xd

jaaaa, nie lubię się pakować :c
_________________
❒ Taken ❒ Single ✔Waiting for 8 husbands
 
 
Wampirzycaaaa 


Pomogła: 4 razy
Wiek: 28
Dołączyła: 15 Wrz 2011
Posty: 1295
Skąd: Londyn/Gdynia
Wysłany: 2012-06-26, 18:09   

na to też ale to seeekret, no i w sierpniu dopiero :C
_________________

 
 
 
Aniolec 



Pomogła: 2 razy
Wiek: 91
Dołączyła: 27 Sty 2011
Posty: 1209
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2012-06-26, 19:04   

Czyli idziesz? Jak idziesz to masz mi wziąć autografy całej trójki z czego stefana na zdjęciu i mi wysłać xddd
_________________
❒ Taken ❒ Single ✔Waiting for 8 husbands
 
 
Wampirzycaaaa 


Pomogła: 4 razy
Wiek: 28
Dołączyła: 15 Wrz 2011
Posty: 1295
Skąd: Londyn/Gdynia
Wysłany: 2012-06-26, 23:32   

Tak, tak, wiem. Ma się podpisać "dla mej najpiękniejszej małżonki"? XD
_________________

 
 
 
Aniolec 



Pomogła: 2 razy
Wiek: 91
Dołączyła: 27 Sty 2011
Posty: 1209
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2012-06-27, 08:06   

TAK! Czytasz mi w myślach!

Jakiż to piękny tydzień, nie chodzę do szkoły, jutro idę tylko na kiermasz podręczników sprzedać swoje i w piątek na zakończenie :)
_________________
❒ Taken ❒ Single ✔Waiting for 8 husbands
 
 
Yumi 
Magiczna Istota


Wiek: 26
Dołączyła: 04 Cze 2012
Posty: 194
Wysłany: 2012-06-27, 15:21   

Aww, w końcu prawie-wakacje! Ja jedynie w połowie lipca jadę na tydzień nad Bałtyk, a poza tym, to siedzę w domu, chodzę na imprezy, na stawy i czytam :3 Nic specjalnego, ale chyba taki odpoczynek jest mi potrzebny.

No i była mowa o PLL - ja też mam zamiar w końcu to przeczytać, nawet znalazłam już sobie zestaw do kupienia, więc jeśli świadectwo będę miała zacne, to sobie w nagrodę sama zamówie :D
 
 
 
Katherine. 
Księżniczka Fantasy


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 20 Mar 2011
Posty: 502
Skąd: Gdańsk
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2012-06-27, 16:16   

Ja w wakacje co weekend będę pracować, ale nie jest to straszne, bo w pracy czytam xD. Kończę już dzięki temu Kochanego Jima, a w dni wolne nie mam kiedy czytać bo chłopak zabiera mi cały mój wolny czas <3.
Wszyscy mówicie, że jedziecie nad morze, ja to mam fajnie bo nad nim mieszkam xD. Tu ciągle się coś dzieje, jakieś koncert nad plażą lub na Bramie Oliwskiej, jak i też na Targu Węglowym. Co któryś dzień z przyjaciółmi zabieramy się na całą noc na plaże i robimy ognisko. W te wakacje będzie tak samo, także jak będziecie w Gdańsku lub choćby w Sopocie dajcie znać a z chęcią zapraszam :). Jadę z chłopakiem do Szczecinka do Babci także też tam będę się dobrze bawić, patrząc na fakt, że tam jest zawsze wszystko taniej pewnie pokupuję sobie parę rzeczy xD. Cieszę się bo jest tam też jezioro i ładny park *.* Kocham to miasteczko <3. Wybieramy się też na 18 przyjaciółki , która robi swoje urodziny na wynajętych domkach, także przez parę dni też będę odcięta od internetu xD. Aquapark też jest w panach, bo choć Was to zdziwi nigdy jeszcze w nim nie byłam xD. Jest zaplanowany wypad do kina na Prometeusza bo nie odpuszczę sobie tego filmu. Ale to pewnie będzie wyjście "przy okazji" xD. Z chłopakiem też chcemy wyjechać we dwójkę na domki na jakieś parę dni też nad jezioro. W między czasie też mam zamiar przeczytać choć z trzy książki, bo naprawdę bym chciała,ale nie mam na nie jakoś czasu xD. Dlatego wiem, że w pracy będę mogła to robić xD. Zawsze są też domówki ( najlepsze imprezy jakie sa robione xD ) i będę miała rok także będę miała co świętować :).
_________________
"a pozytywka wciąż tęsknie tańczyła dźwiękiem"
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama