fantasybook.jun.pl Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Kinia;)
2011-09-12, 16:13
Serial
Autor Wiadomość
Jeanelle 
Magiczna Istota


Pomogła: 1 raz
Wiek: 27
Dołączyła: 17 Sie 2011
Posty: 229
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2011-08-29, 12:20   

A Jason się chyba już jakoś na początku pojawił, nie? W końcu to brat Ali był. ;>
Ale potem jak już wyszło, że zakochał się w Arii to... Szkoda, że nie są parą. ;/
Na przeszkodzie stoją im tylko przyjaciółki, które nie chcą do tego dopuścić i ten Ezra, którego swoją drogą nienawidzę. ;s
_________________

"The future belongs to those who believe in the beauty of their dreams."
http://iceandfire.fora.pl/
 
 
 
REKLAMA 


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 01 Cze 2011
Posty: 1050
Wysłany: 2012-01-25, 23:44   

 
 
 
Kinia;) 



Dołączyła: 01 Cze 2011
Posty: 1050
Wysłany: 2012-01-25, 23:44   

Dobra, właśnie obejrzałam odcinek 17 z drugiego sezonu i jestem zniesmaczona -.-. Byłam pewna, że Aria i Ezra, to jednak już przeszłość ! Mam już dość tego dramatu rodem z mody na sukces... Powiem szczerze, że nie chcę ich razem, ale rodziców Arii też nie rozumiem. Przecież on nie jest od niej aż tak grubo starszy...
 
 
Aniolec 



Pomogła: 2 razy
Wiek: 91
Dołączyła: 27 Sty 2011
Posty: 1209
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2012-05-02, 20:43   

Dziś skończyłam oba sezony serialu i mega mi się spodobał. Się nie mogę doczekać trzeciego sezonu, jeszcze 34 dni! :D

Co do postaci, przekonałam się do Tobiego i Spencer, aczkolwiek kiedy się rozstali liczyłam, że Wren bardziej wykorzysta tą sytuację, a tu dupa.
Nie przeszkadza mi para Ezry i Arii choć wolałabym ją z Jasonem.
Jedyna para do której nie mam żadnych zastrzeżeń to Caleb i Hanna :D

Jeśli chodzi o Monę, to nie wiem jakim cudem ale po stu stronach książki doszłam do wniosku, że to ona jest A i tego samego trzymałam się w serialu. Zżera mnie ciekawość co do pozostałych A.

Co do Jenny... pamiętacie ten odcinek jak Hanna pracowała u matko Sean'a? Hanna wtedy spotkała Jenne i jechała z nią w windzie. Jenna wtedy nachylała się do lustrzanych ścian windy malując usta żeby lepiej widzieć czy równo maluje. Poco niewidoma nachyla się do swojego odbicia lustrzanego podczas malowania? Mam jakieś takie podejrzenie, że ona już po wypadku widziała na jedno oko tylko się do tego nie przyznawała a dopiero potem zrobiła operacje na to drugie z wymówką, że najpierw jedno a potem dopiero drugie jak okaże się skuteczne.
_________________
❒ Taken ❒ Single ✔Waiting for 8 husbands
 
 
Yumi 
Magiczna Istota


Wiek: 26
Dołączyła: 04 Cze 2012
Posty: 194
Wysłany: 2012-06-07, 14:10   

Wam też się wydaje, że nowy odcinek był dużo lepszy od poprzednich z tamtego sezonu? Albo to może przez to, że nie mogłam się doczekać i tak mi się wydaje :roll:
 
 
 
Kinia;) 



Dołączyła: 01 Cze 2011
Posty: 1050
Wysłany: 2012-07-27, 21:46   

Wow..właśnie skończyłam odcinek ,,Crazy'' i muszę przyznać, że był super. Dużo się działo i w ogóle. Szkoda tylko, że jak zwykle zrobili z Jasona męczennika... zastanawiam się cały czas czy jemu w końcu przytrafi się w tym serialu coś dobrego ? -.-'

No i jeżeli ktoś ma jakieś newsy co dalej z postacią Caleba to niech da znać, bo to mi nie daje spokoju...
 
 
Yumi 
Magiczna Istota


Wiek: 26
Dołączyła: 04 Cze 2012
Posty: 194
Wysłany: 2013-03-21, 20:42   

Jak wrażenia po finale? Mój OTP <3
 
 
 
Aniolec 



Pomogła: 2 razy
Wiek: 91
Dołączyła: 27 Sty 2011
Posty: 1209
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2013-03-21, 21:17   

Mieszane odczucia, kilka wątków spaprali, ale ogólnie całkiem niezły :)
_________________
❒ Taken ❒ Single ✔Waiting for 8 husbands
 
 
Yumi 
Magiczna Istota


Wiek: 26
Dołączyła: 04 Cze 2012
Posty: 194
Wysłany: 2013-03-22, 07:52   

A mi się podobało chyba tylko przywrócenie Spoby, poza tym było raczej słabo... Szkoda, że wykorzystują bliźniaczkową teorię z książek.
 
 
 
Aniolec 



Pomogła: 2 razy
Wiek: 91
Dołączyła: 27 Sty 2011
Posty: 1209
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2013-03-22, 08:12   

Jaką bliźniaczkową teorię? :o Ja nic nie wiem bo nie czytałam książki dalej niż do IV części :P Spoby było dobre, ale scena w łazience, powrót samej Spencer był okropny xd
_________________
❒ Taken ❒ Single ✔Waiting for 8 husbands
 
 
Yumi 
Magiczna Istota


Wiek: 26
Dołączyła: 04 Cze 2012
Posty: 194
Wysłany: 2013-03-22, 17:18   

No Alison miała siostrę bliźniaczkę ;p
 
 
 
Aniolec 



Pomogła: 2 razy
Wiek: 91
Dołączyła: 27 Sty 2011
Posty: 1209
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2013-03-22, 21:42   

No to o tym nie miałam pojęcia xD Ale ogólnie sezon był taki średni, miał sporo spadków, co jakieś 5 odcinków trochę poziom się podnosił a potem znów przynudzali xd
_________________
❒ Taken ❒ Single ✔Waiting for 8 husbands
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama