fantasybook.jun.pl Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Ekranizacja
Autor Wiadomość
Wampirzycaaaa 


Pomogła: 4 razy
Wiek: 28
Dołączyła: 15 Wrz 2011
Posty: 1295
Skąd: Londyn/Gdynia
Wysłany: 2012-12-06, 23:40   Ekranizacja

Zapomnij o wampirach i epickim zakończeniu „Przed Świtem cz.2″. EW ujawniło, że saga Szeptem Becci Fitzpatrick zostanie przeniesiona na duży ekran!

Jak donosi EW.com, LD Entertainment nabyło prawa do sfilmowania wszystkich części przygód Nory i Patcha, jednocześnie ujawniając, że scenariusz do pierwszego filmu stworzy Patrick Sean Smith – twórca serialu młodzieżowego Greek.

Czasem zdarza się miłość nie z tego świata. Naprawdę nie z tego świata…

Patch jest tajemniczy i zabójczo przystojny. Nic dziwnego, że szesnastoletnia Nora uległa jego urokowi. Niemal natychmiast w jej życiu zaczęły dziać się rzeczy, których nie da się wytłumaczyć. Chyba że…
Chyba że ktoś wie, że znalazł się w samym środku bitwy. Bitwy, którą od wieków toczą Upadli z Nieśmiertelnymi. O Twoje życie.


Zdjęcia do ekranizacji ‚Szeptem’ mają rozpocząć się jesienią 2013.

_____

Becca opublikowała na swojej stronie odpowiedzi do 6 najczęściej zadawanych pytań, z którymi możecie zapoznać się poniżej:

1.Co to dokładnie oznacza, że prawa do adaptacji filmowej książki zostały sprzedane?

Becca: To oznacza, że podpisałam umowę z wytwórnią (LD Entertainment), pozwalając im zaangażować się w rozwój i czynności produkcyjne (takie jak zlecenie scenariusza) opartych na książce.

2.Skoro prawa filmowe zostały nabyte, czy to oznacza, że książka definitywnie stanie się filmem?

B:Nie ma żadnych gwarancji w biznesie filmowym, ALE rzeczy toczą się dokładnie w odpowiednim kierunku.

3.Co się dzieje teraz, kiedy prawa filmowe zostały dopiero co zakupione?

B:Scenariusz zostanie napisany i dopracowany. Następne kroki dotyczą znalezienia reżysera, obsady i sfinalizowania sfinansowania produkcji.

4.Czy to Ty napiszesz scenariusz?

B: Nie, właściwie to Patrick Sean Smith został powołany do napisania scenariusza “Szeptem”.

5.Chciałabym/Chciałbym wziąć udział w przesłuchaniu do filmu, czy powinnam, powinienem się z Tobą skontaktować?

B:Casting jeszcze się nie rozpoczął i to może jeszcze trochę potrwać. Jeśli tylko casting się rozpocznie, na pewno podzielę się jakimikolwiek informacjami, które do mnie dotrą.

6.Kto zagra Patch’a?

B:To na pewno będzie wielki news, kiedy to się okaże, ale jak już wspomniałam powyżej: casting jeszcze się nie rozpoczął.
_________________

Ostatnio zmieniony przez Wampirzycaaaa 2012-12-06, 23:43, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
REKLAMA 


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 01 Cze 2011
Posty: 1050
Wysłany: 2012-12-07, 12:41   

Ostatnio zmieniony przez Kinia;) 2012-12-06, 23:43, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Kinia;) 



Dołączyła: 01 Cze 2011
Posty: 1050
Wysłany: 2012-12-07, 12:41   

Boże nie...czy teraz każda książka musi być ekranizowana ?
 
 
BlackVampire 
Władca Ciemności

Pomogła: 1 raz
Wiek: 103
Dołączyła: 13 Wrz 2011
Posty: 403
Wysłany: 2012-12-10, 00:08   

Najwidoczniej. Kasa się liczy, no i może dzięki temu nieczytający zwrócą na nią uwagę. Jestem za. Mam tylko nadzieję, że jej nie spierniczą, bo nie wiem co bym zrobiła... Najbardziej jestem ciekawa obsady i jestem ciekawa kogo wy widziałybyście w tej roli. Co sądzicie o tym, żeby założyć odpowiednie tematy? ;)
_________________
http://szeptksiazek.blogspot.com/
 
 
 
Katherine. 
Księżniczka Fantasy


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 20 Mar 2011
Posty: 502
Skąd: Gdańsk
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2012-12-10, 12:13   

To będzie beznadzieja. I pewnie beznadzieja o tanim budżecie. Gdy już sięgnęłam po pierwszą część zastanawiałam się czy zrobią tego ekranizację i zawsze miałam nadzieję by tak się nie stało. Mam przeczucie, że to będzie dno, a zwłaszcza trzecia część.
_________________
"a pozytywka wciąż tęsknie tańczyła dźwiękiem"
 
 
 
BlackVampire 
Władca Ciemności

Pomogła: 1 raz
Wiek: 103
Dołączyła: 13 Wrz 2011
Posty: 403
Wysłany: 2012-12-10, 14:54   

A ja tam dam temu szanse, bo może jednak nie będzie tak źle. Choć myślałam tak samo o ekranizacji "Miasta Kości" i co mi z tego przyszło? Jakaś dziwna obsada, która w ogóle mi się nie podoba, no ale poczekam jeszcze na film.
_________________
http://szeptksiazek.blogspot.com/
Ostatnio zmieniony przez BlackVampire 2012-12-10, 14:55, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama