fantasybook.jun.pl Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Przysięga Smoka
Autor Wiadomość
Wampirzycaaaa 


Pomogła: 4 razy
Wiek: 28
Dołączyła: 15 Wrz 2011
Posty: 1295
Skąd: Londyn/Gdynia
Wysłany: 2013-01-20, 16:05   Przysięga Smoka



Przysięga Smoka – fascynujące opowiadanie z cyklu Dom Nocy, w którym bestsellerowe autorki P.C. i Kristin Cast przestawiają historię jednego z bohaterów cyklu – Smoka Lankforda.

Smok nie zawsze był wojownikiem i nauczycielem szermierki w Domu Nocy. Dawno temu był zwykłym uczniem: młodym, zdolnym i … zakochanym. Przysięga Smoka to opowieść o miłości i obietnicy, która na zawsze odmieni jego życie i wpłynie na losy Zoey oraz pozostałych mieszkańców Domu Nocy.

Data premiery: 20 marzec 2013
_________________

 
 
 
REKLAMA 

Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 20 Mar 2011
Posty: 502
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2013-01-24, 14:09   

_________________

 
 
 
Katherine. 
Księżniczka Fantasy


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 20 Mar 2011
Posty: 502
Skąd: Gdańsk
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2013-01-24, 14:09   

Nie wiem, czy to dobry pomysł by pisać kolejną część, z oczu innego bohatera. Książka, będzie pewnie opowiadać o tym, co Było. I o czym, mniej czy więcej, już będziemy wiedzieć z poprzednich części. Jak na moje gusta*, ta książka jest napisana tylko po to by zarobić więcej kasy. Wiadomo, że się sprzeda, ze względu na to, że Dom Nocy jest już wydany, a nie przestaną go wydawać w połowie serii.
Oczywiście nie sądzę, że będzie słaba, albo mało interesująca, bo w sumie lubię tę postać - jednak wieje to już tandetą.

*Właściwie nie wiem, co tam miało być, dlatego pozwoliłam sobie dodać gusta. Jeśli to nie jest to, co chciałaś napisać, możesz bezkarnie zmieniać :P - Wampirzycaaaa
_________________
"a pozytywka wciąż tęsknie tańczyła dźwiękiem"
Ostatnio zmieniony przez Wampirzycaaaa 2013-01-25, 17:12, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama