fantasybook.jun.pl Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Gorycz krwi
Autor Wiadomość
Aniolec 



Pomogła: 2 razy
Wiek: 91
Dołączyła: 27 Sty 2011
Posty: 1209
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2013-03-15, 13:21   Gorycz krwi



W Morganville zaczyna się polowanie… na ludzi.

Czy śmiertelna siedemnastolatka zdoła ocalić od śmierci, tych których kocha?

Przez lata ludzie i wampiry z Morganville żyli obok siebie, nie atakując się nawzajem. Jednak teraz gdy odwieczni wrogowie nieśmiertelnych zostali pokonani, wampiry poczuły zew swojej natury. A ludzie zdali sobie sprawę, że teraz oni są zwierzyną….

Claire nie zamierza stawać po żadnej ze stron. Ma przyjaciół również wśród nieśmiertelnych. Ale śmiertelne niebezpieczeństwo wystawia tę przyjaźń na ciężką próbę – tak jak i miłość Claire i Shane’a…

Data wydania: 28 maj 2013
_________________
❒ Taken ❒ Single ✔Waiting for 8 husbands
 
 
REKLAMA 


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 15 Wrz 2011
Posty: 1295
Wysłany: 2013-03-17, 17:02   

_________________

 
 
Wampirzycaaaa 


Pomogła: 4 razy
Wiek: 28
Dołączyła: 15 Wrz 2011
Posty: 1295
Skąd: Londyn/Gdynia
Wysłany: 2013-03-17, 17:02   

Matko. Ile jeszcze to będzie trwać? Uwielbiam WzM, ale z tego robi się druga Moda na Sukces. Zresztą, autorka nie ma czego już wymyślać. W tej serii było chyba wszystko ...
_________________

 
 
 
Aniolec 



Pomogła: 2 razy
Wiek: 91
Dołączyła: 27 Sty 2011
Posty: 1209
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2013-08-18, 18:26   

Jeszcze dwa tomy.

Zakończenie Goryczy krwi było cudowne jak cały ten tom, w zasadzie TO zakończenie jest dla mnie tak satysfakcjonujące, że nie jestem przekonana czy chcę kolejną część, której się obawiam przez jej opis.

Kończąc rozmyślania nad kolejnymi częściami, czas na mega przepełnioną emocjami niezrozumiałą, nie poprawną gramatycznie wiadomość oceniającą ten tom:

MATKO PRZENAJŚWIĘTSZA, KOCHAM PANIĄ CAINE, KOCHAMKOCHAMKOCHAMKOCHAM, KOCHAM SHANE'A KOCHAM GO Z CLAIRE, NO OGÓLNIE KOCHAM CAŁĄ KONCEPCJĘ MORGANVILLE. Nigdy przenigdy nie pomyślałabym, że dotrwam w jakiejś serii do części 13, a jeeeśli już jakimś cudem dotrwam, nie pomyślałabym,ze będę wstanie tak przeżywać ją tak bardzo, że aż stracę kontakt z rzeczywistością i zdoła mnie przestraszyć własny ojciec który jedynie wchodził nieszczęsny do pokoju podczas mojego czytania. A dla kontrastu: NIENAWIDZĘ,NIENAWIDZĘNIENAWIDZĘNIENAWIDZĘ NO NIENAWIDZĘ NAOMI, NA JAKAŚ WALONA DFJKSJJRUKJSFUIERUERHUERFHRUF.

Amen. Niech żyje Rachel Caine.
_________________
❒ Taken ❒ Single ✔Waiting for 8 husbands
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama