fantasybook.jun.pl Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Sport
Autor Wiadomość
Aniolec 



Pomogła: 2 razy
Wiek: 91
Dołączyła: 27 Sty 2011
Posty: 1209
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2011-04-10, 12:47   Sport

Trenujecie coś? Jakie sporty was interesują, w jakich jesteście dobrzy?


Ja uwielbiam grać w kosza, w nim czuję się świetnie :D Ale innymi sportami też nie pogardzę ;P
 
 
REKLAMA 
1/2 Wiedźmy

Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 28 Kwi 2011
Posty: 179
Wysłany: 2011-04-28, 19:13   

_________________

 
 
Jenn 
Magiczna Istota
1/2 Wiedźmy

Wiek: 27
Dołączyła: 28 Kwi 2011
Posty: 179
Skąd: Kalisz
Wysłany: 2011-04-28, 19:13   

Choć na taką nie wyglądam, to bardzo lubię sport - bardziej uprawiać niż oglądać. Kosza i ręczną kocham, nożną i siatkówką nie pogardzę. Długich wycieczek rowerowych nigdy dość (szczególnie po wyboistym terenie bez amortyzatorów ^^), a i rolki się czasem na nogi założy. Tenis ziemny to coś, co bym chciała uprawiać, ale nie mam nieco warunków, no i ostatnio grałam jakieś... 5 lat temu. Jedyne od czego uciekam z krzykiem to biegi. Nie mam nic przeciwko w bieganiu w te i we wte po boisku, ale typowych biegów - chociażby na 600m - nie cierpię.
_________________
Nadszedł czas, by narodziło się nowe pokolenie łowców...

"-Bogowie nienawidzą porządku - bruknął. - Porządek, Derfel, niszczy bogów, bogowie zatem muszą zniszczyć porządek."
Merlin
Ostatnio zmieniony przez Jenn 2011-04-28, 19:13, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Demoniczna 
Początkujący f-maniak


Pomogła: 2 razy
Wiek: 29
Dołączyła: 29 Cze 2011
Posty: 128
Skąd: Kraków
Wysłany: 2011-07-06, 15:59   

niedawno w moich okolicach otwarto nowe boiska : 2 do piłki nożniej (trawa i sztuczne), do piłki ręcznej, do siatkówki, do koszykówki oraz jest kort do tenisa. zakochałam sie w tenisie. teraz jest to moja ulubiona dziedzina sportu <33
_________________
"Nie można przestać za kimś tęsknić - można tylko nauczyć się żyć z tą wielką, niekończącą się pustką w sercu."
"Błękitna godzina"
 
 
 
Chanteila 
Nieśmiertelny Czytelnik


Dołączyła: 28 Sty 2011
Posty: 271
Wysłany: 2011-07-07, 16:20   

Ja trenuję tenis ziemny od dobrych kilku lat. Może nie jest to jakaś super ciekawa dziedzina sportu, jednak mi się podoba i nie zamierzam jej porzucić. Świetny sposób żeby się wyżyć czasem. ;)
Oprócz tego kocham siatkówkę i nie wyobrażam sobie wakacji bez tradycyjnego i corocznego już meczu ze znajomymi.
Cytat:
Długich wycieczek rowerowych nigdy dość

Tak!! tego nigdy dość. Tak samo jak rolek <3 szkoda tylko, że u mnie w mieście nie ma za wiele fajnych miejsc nadających się do swobodnego jeżdżenia.

Zazwyczaj aktywnie spędzam czas i znalazłoby się jeszcze wiele dziedzin sportu, które uwielbiam, choć nie trenuję ;-)
 
 
Maggie McKinley 

Dołączyła: 27 Sie 2011
Posty: 55
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2011-08-27, 22:59   

Kocham sport :)
U mnie jest tak:

- Piłka ręczna (2 lata, w szkole)
- Snowboard (dopiero rok)
- Oxeloboard (taki rodzaj deski)
- Strzelanie (pistolet gazowy lub wiatrówka, ale tylko jak jestem na działce)
- Łucznictwo (jakiś rok)
- Koszykówka (ale tylko w szkole na wf-ie i czasami po szkole z kolegami)
A od września zapisuję się na karate lub aikido. Lub na kendo. Albo po prostu do szkoły samurajów ;D
Ostatnio zmieniony przez Maggie McKinley 2011-08-27, 23:23, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Aniolec 



Pomogła: 2 razy
Wiek: 91
Dołączyła: 27 Sty 2011
Posty: 1209
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2011-08-27, 23:00   

O ja wale, niezła jesteś Maggie :P
Ja bym się chciała od września na tenisa ziemnego xd
_________________
❒ Taken ❒ Single ✔Waiting for 8 husbands
 
 
Sihhinne 
Początkujący f-maniak
Bookmaniac*.*

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 04 Sie 2011
Posty: 108
Skąd: Łódź
Wysłany: 2011-08-28, 17:54   

Jestem osobą antysportową. Wolę książki:3
Nienawidzę chodzić na WF=.= Uch! Zawsze to była i będzie moja pięta achillesowa(mam z WF zawsze 4 co moja klasa kwituje okrzykiem bólu) Właśnie z WF dostałam pierwszą 1(i jedyną, jak na razie^^).
Lubię jeździć na nartach a także pływać na desce, i to wszystko.
_________________

Shizuo, Yuu Kanda, Durarara!!, Hunger Games, Linkin Park, books, Apocalyptica, Iron Maiden, Alec, Ash, Greyfriar, Gideon, Magnus,Daimon Frey<3
www.wsrod-ksiazek.blogspot.com
Av. by Milagorssa :*

 
 
Ispirazione 


Dołączyła: 23 Sie 2011
Posty: 52
Skąd: Łódź
Wysłany: 2011-08-29, 18:48   

Jeśli chodzi o sporty typowo zimowe: snowboard, typowo letnie: windsurfing. A na co dzień, w mieście? Lubię gry zespołowe, w których coś się dzieje i mogę sie trochę wyżyć ;) Czyli na przykład koszykówka - uwielbiam ją.

Bieganie. Kocham biegać. No i pływanie - byle sama, nie przepadam za zajęciami na basenie, które mamy raz w tygodniu w szkole w ramach WFu.

A teraz będę pierwsza, która to tutaj powie, bo jak na razie wszyscy wychwalali tenis. Nie lubię, nie sprawia mi przyjemności. Trenowałam jakieś sześć lat, rok temu zrezygnowałam i nie mam najmniejszego zamiaru do tego wracać :)
_________________
Tomorrow never knows.
 
 
Jenn 
Magiczna Istota
1/2 Wiedźmy

Wiek: 27
Dołączyła: 28 Kwi 2011
Posty: 179
Skąd: Kalisz
Wysłany: 2011-08-29, 19:36   

Pewnie właśnie dlatego, że go trenowałaś od dawna i zapewne nie z własnej woli. Przez jakiś czas też byłam zmuszana do gry i miałam tego serdecznie dość, ale teraz żałuję, że nie mam szans grać w tenisa i kiedy tylko zdarza się okazja, rzucam się na kort.

Coś o czym zapomniałam wspomnieć - TANIEC!
Kocham, kocham, kocham, kocham <3
Mam ambitny plan zapisać się na zajęcia w tym roku. Najlepiej capoeirę, a jak nie to hip hop (lubię, a poza tym znałabym od razu nauczycielkę, jako, że wcześniej chodziłam do niej na towarzyski)
_________________
Nadszedł czas, by narodziło się nowe pokolenie łowców...

"-Bogowie nienawidzą porządku - bruknął. - Porządek, Derfel, niszczy bogów, bogowie zatem muszą zniszczyć porządek."
Merlin
 
 
 
Katherine. 
Księżniczka Fantasy


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 20 Mar 2011
Posty: 502
Skąd: Gdańsk
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2011-09-02, 12:55   

A ja tam uwielbiam sporty : D. Koszykówka !!! Siatka !!! Ping- pong ! XD. W te rzeczy można grać ; D. A pobiegać od czasu do czasu też ; D. A noo i baaseeen ! :D .
_________________
"a pozytywka wciąż tęsknie tańczyła dźwiękiem"
Ostatnio zmieniony przez Kinia;) 2011-09-02, 21:17, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Tristezza 


Wiek: 28
Dołączyła: 21 Sie 2011
Posty: 68
Wysłany: 2011-09-20, 08:36   

Uiwlebiam sporty :D Teraz gram najwięcej w siatę :D Najbardziej lubię plażówkę, tylko dwie osoby, zwłaszcza, że tą drugą jest moja zaufana przyjaciółka i mi wystawia :D W kosza też uwielbiam grać :D Jednak już nie tak często :D Kiedyś (w podstawówce 4-6) trenowałam ręczną (dwie godziny dziennie), aczkolwiek już dawno nie grałam :D O i nie cierpię biegać ! , choć podobno jestem niezła, to mnie i tak nie użądza, skoro trzeba się tak męczyć i to w kółko XD
_________________
http://alex-i-lu.blogspot.com/ (fanfick potterowski)

http://miastomgly.blogspot.com/ (blog recenzencki)

http://pixie-hat.blogspot.com/ (opowiadanie)
Ostatnio zmieniony przez Tristezza 2011-09-22, 12:41, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Jenn 
Magiczna Istota
1/2 Wiedźmy

Wiek: 27
Dołączyła: 28 Kwi 2011
Posty: 179
Skąd: Kalisz
Wysłany: 2011-09-20, 14:25   

O! To tak a'propos biegania - moja wfistka zauważyła, że nasza grupa nie cierpi takiego typowego biegania, więc zamiast biegania nad rzeką, jak miałyśmy to w zwyczaju, gramy w różnego rodzaju berka. Nasz ulubiony: berek-kibelek xD
_________________
Nadszedł czas, by narodziło się nowe pokolenie łowców...

"-Bogowie nienawidzą porządku - bruknął. - Porządek, Derfel, niszczy bogów, bogowie zatem muszą zniszczyć porządek."
Merlin
 
 
 
BlackVampire 
Władca Ciemności

Pomogła: 1 raz
Wiek: 103
Dołączyła: 13 Wrz 2011
Posty: 403
Wysłany: 2011-09-20, 19:48   

Ja także uwielbiam sport, a najlepiej mi idzie siatkówka. W podstawówce dobra też byłam z ping-ponga. Chodziłam na turnieje szkolne i w ogóle. W koszykówkę też uwielbiam grać, no ale z celnością trochę gorzej xd. Jazdę na rowerze i na rolkach też lubię. Uwielbiam oglądać jak i grać w piłkę nożną. :D A w wodzie czuję się jak ryba. Latem nad jeziorem, lub nad morzem z wody nie można mnie wyciągnąć, a z basenu to już w ogóle... :D
_________________
http://szeptksiazek.blogspot.com/
 
 
 
hello heaven. 
Nieśmiertelny Czytelnik


Wiek: 29
Dołączyła: 25 Lip 2011
Posty: 322
Wysłany: 2011-09-20, 20:42   

Sihhinne napisał/a:
Jestem osobą antysportową.


Nienawidzę wychowania fizycznego... Istny koszmar. Jedyne co trawię, to rower.
_________________
    you are the smell before rain

    you are the blood in my veins.
 
 
Wampirzycaaaa 


Pomogła: 4 razy
Wiek: 28
Dołączyła: 15 Wrz 2011
Posty: 1295
Skąd: Londyn/Gdynia
Wysłany: 2011-09-20, 22:56   

Astro ja tez ^^ Jedyny sport który uprawiam to opierdzialing xD
_________________

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama